Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (St, 15. 5. 2019 - 16:05)

Pozdrav taky z domova. Ťufík je náš mazlíček a ségra je vpořádku a jen víc unavená. Pipinka ji nepálí, ale čůrá často. Já jsem dnes čůrala pod viaduktem a bylo zima a tak jsem zatlačila aby to bylo rychle venku a abych nevychladla. Dnes půjdu večer s holkama do kina a tak se ti ozvu možná až pozdě nebo zítra. Zítra mne vyzvedne libor u školy a pojedeme k tomu psychologovi a tak jsem zvědavá,co se z toho vyvine. Samozřejmě ti dám vědět. Moc na tebe myslim. A co nějaký kluk? Už máš na nē nâladu?

Miška (St, 15. 5. 2019 - 14:05)

Ahoj klárko,pozdravuji z domova. Pohled na poště nebyl. Vice později,jedeme s maminkou koupit oblečení. Aha,musim se jít vyčurat, abych neměla baculku plnou na cestě.

Iveta (St, 15. 5. 2019 - 09:05)

Nedávno chtěl kamarád abych se mu vy čurala u něj,když jsme byli na výletě. Čuměl jak vyvoraná myš a pak si ho vyhonil přede mnou a když jsem byla hotová,hned se udělal. Utekla jsem mu až na vlakovou zastávku. Kluci jsou na dívčí chcaní asi úchylný. Nečekala jsem to.

Honza (St, 15. 5. 2019 - 09:05)

A co jsi čekala jiného? Kolik ti je let?

Iveta (St, 15. 5. 2019 - 21:05)

16 roků, asi jsem ještě naivka

Miška (St, 15. 5. 2019 - 06:05)

To jsem moc ráda. Zkusím dnes taky pohlídat na poště ten pohled a jsem ráda, že to nebyla jen sranda a tak snad dojde i sem. Pa a více si písnem odpoledne nebo navečer.

Klára (St, 15. 5. 2019 - 06:05)

Ahoj Miško. Tak noc byla naštěstí v pohodě , bylo jedno čůrání se ségrou, ale už neměla tendenci utéct ven a hlídala jsem ji.Vyčůrala se a počkala na mně až se vyčůrám a obě jsme se nasměrovaly do postele. Jinak ten dopis samozřejmě nebyl dopis,ale pohled, samozřejmě. Ségra už nemá ani teplotu a chce jít do školy. Pipinka ji nepálí při čůrání a tak to zkusíme. Já taky půjdu do školy a ozvu se zase odpoledne. Ťufík je v pohodě a je moc krásný. Miško užij si den co nejlépe.

V. (Út, 14. 5. 2019 - 21:05)

Je mi 54 let a chci vyjádřit vám všem velkou poklonu.

Miška (Út, 14. 5. 2019 - 19:05)

Klárko tak lepší dobrou noc a budu se těšit zítra. Moc na tebe myslím a na Nikolku. Ani nevíš jak.

Host (Út, 14. 5. 2019 - 19:05)

Neměl jsem k Liborovi důvěru, ale to ,co včera udělal ja maximálně lidské a hluboké. Nyní vnímám jeho jako člověka, který si dokáže velmi vážit lásky a jak velkou potřebu má k někomu patřit a někoho milovat a být milován,protože doma ho to skutečně po úmrtí jeho maminky ubíjí. V kontextu všeho chápu i jeho snahu odstěhovat se do Mimoně a být co nejblíž Klárce a vůbec bych neřešil nějaký občasný alkoholový úlet v důsledku mimořádě silného stresu. Moc mne tento příběh oslovuje a přiznám se ,že ho pročítám často opakovaně i zpětně nebo dokonce od začátku, kdy asi psát příběh nebyl záměr od zúčastněných. Klárko,Libore a vy další , hodně hodně a ještě víc štěstí do života. Jirka Bubeník Kaznějov

Klára (Út, 14. 5. 2019 - 19:05)

Tak to nějak zvládáme snad už dobře. Ale radši budu dnes u ségry do rána ,kdyby se jí chtělo na záchod, což asi bude dnes skoro jistý, když ji dávám pít ten čaj, aby ji zase nenapadlo jít ven na hrobeček . Před chvilkou jsme mu tam byly a zapálili novou svíčku a trochu jsme ještě plakaly, ale máme nového Ťufíka a ten tu naši bolest dokáže mírnit. Jsem hodně unavená a Nikola taky a tak asi půjdu k ní si lehnout za chvíli. Snad bude noc už klidná. I tobě přeji dobou noc a moc děkuji nejen tobě ale i všem ostatním za podporu a opravdu si toho vážím. Ozvu se tedy asi až zítra, Pa a děkuju za vše.

Miška (Út, 14. 5. 2019 - 18:05)

Dopis tady na poště není. Bohužel

Tony (St, 15. 5. 2019 - 00:05)

Nejedná se o dopis ale o zvláštní pohled. Pro jistotu jsem to v neděli na večer poslal ještě jednou jako POSTE RESTANTE.

Miška (Út, 14. 5. 2019 - 18:05)

Jsem moc ráda, že máte králíčka a tak novou radost. Nikolka ať je v teple a klidně ji nech doma ještě zítra, kdyby měla teplotu a baculku citlivou. Ty bylinky mi maminka taky na zánět dává a pomáhá to.

Klára (Út, 14. 5. 2019 - 17:05)

Miško ahoj a pozdravuju tě z Mimoně. Nejprve chci říct ,že ten pohled z Berlína dorazil,ale ne jeden,ale dva. Jeden s tou zdí a jeden s růžemi. Takže moc děkuji. Dopoledne jsme s Nikolou polehávaly a já dospávala tu rušnou noc a králíček se už u nás zabydlel a ségra mu ponechala stejný jméno jako minulýmu a je z něj nadšená a to je dobře. Nicméně včera si to hodně pokazila tím výletem ven jen v noční košili. Teplota ji klesla jen maličko a pipinka ji bolí při čůrání stále a tak jestli nepomůžou čaje, půjde zítra k doktorovi. Já ji tu nálévám furt a nutím jí pít aby mohla víc čůrat a tak se propláchla pořádně. O to víc mi dochází, jaké Libor včera udělal gesto a jak pomohl nám všem a hlavně Nikolce překonat bolest největší. Zatím pa a ještě se ozvu. Mamča mne volá a budeme spolu v kuchyni dělat něco na večeři.

Miška (Út, 14. 5. 2019 - 13:05)

Klárko teda to je neuvěřitelný. Musím to rozdýchat a napíšu ti. Libor je prostě skvělej. Dohlidni na sebe a na segru. Ozvu se. Půjdu ze školy,stavim se na pošte.

Aja (Út, 14. 5. 2019 - 12:05)

Trvalo mi dvě hodiny než jsem zjistila o jakou story jde a ona má 60 stran zhruba, to je na knihu a je to opravdu síla. Brečela jsem u toho několikrát než jsem to dočetla až sem.

ikk. (Út, 14. 5. 2019 - 09:05)

No docela síla.

Klára (Út, 14. 5. 2019 - 08:05)

Miško, co ti mám povídat. Píšu nyní a to bych měla už být na cestě do školy a dnes nepůjdu a ségra taky ne. Včera jsem byla u Nikolky večer a ona skutečně bulila tak, že nebyla k utišení a já pak taky. Mamča nás asi slyšela a přišla a vzala nás k sobě do postele a ségra stejně plakala dál až z toho usnula a já už usínala taky když mi na mobil přišla textovka, že je Libor u našeho domu a ať jdu na chvilku ven.Nevím jak to udělal, ale přivezl králíčka. Krásnýho zakrslýho bílýho s černými tlapkami a že by neusnul a že to musel udělat abychom se netrápily.To bylo překvápko! Mamča taky vstala a ségra spala dál. Asi byla tak vyčerpaná, že se neprobudila a tak jsem měla velkou radost a Libor odjel zase domů- všem kdo o něm pochybuji- neřídil opilý, tak to taky snad zvládne. Daly jsme králíčka na stejný místo, kde ještě zůstal domeček po prvním a dohodly jsme se, že jestli se ségra probudí v noci na malou, tak ji ho ukážeme ,že jako je nový králíček u nás. Ségra se vzbudila na WC asi ve dvě v noci a mně se moc nechtělo a tak jsem se s mamčou vzbudila a čekaly jsme, až půjde zpátky, že jí zavedeme k novému králíčkovi. Ona nešla nějakou chvíli a tak jsem ji šla zkontrolovat jestli tam neusnula a ona tam na záchodě nebyla! Našly jsme ji s mamčou na zahradě kde má králík hrobeček ,uplakanou,prochladlou a bohužel i počůranou. Prostě šok. Mohla ta být pár minut ale byla dost zima a byla úplně prostydlá, celá se třásla a kalhotky a nohy celý počůraný. Vzaly jsme ji domů, udělaly ji teplou sprchu a zabalily jí do nového teplého oblečení a ukázaly ji, že k nám přišel nový králíček a že nás bude mít všechny rád. Na to se ona uklidnila a usnula už se mnou ve svém pokojíčku. Jenže ráno jí bylo špatně a má 38 teplotu a bolí ji hlava a pipina při čůrání a chtělo se jí taky blinkat, ale nevyblinkala nic, spíš to měla z hladu, protože včera nic nesnědla a teď si konečně vzala snídani a vypila čaj a žaludek se zklidnil. Moc jsem toho ani já nenaspala, šíleně mne bolí hlava a jsem malátná a nevyspalá a tak jsem řekla mamče, že jeden den ve škole se omluvím a ségru pohlídám. Chtěla nového králíčka do postele a mazlit se s ním a tak ji ho na chvilku přinesu, ale Libor mne velmi překvapil a taky jsem to obulila potom,protože mne to dojalo a je to od něj velký důkaz lásky a hned ten den navečer sehnat zakrslého králíčka asi není jednoduché. Ptala jsem se Nikolky, proč utekla v noci ven a ona, že jí prý bylo smutno a na to proč se počůrala neuměla nic říct, jen to ,že se chtěla vyčůrat cestou zpátky a ani neví že jak plakala se u toho počůrala a prý ani necítila, že je chladno. No prostě hrozný, ona na něm skutečně visela a chápu ji. Vypadá to, že ten nový králík bude pro ní adekvátní náhrada a že si ho oblíbí a zapomene na žal a bolest rychleji. Mamča mi nařídila udělat ségře urologický čaj na čůrání, aby se jí nerozšířil zánět a dostala paralen a čaj s medem. Já budu s ní u ní odpočívat a dospávat tu dobrodružnou noc. Děkuji Miško za podporu!

Miška (Út, 14. 5. 2019 - 07:05)

Holky tak jak to zvládáte? Myslím na vás moc!

Reklama

Přidat komentář