Reklama

Močení ve stoje

Vašek (St, 11. 3. 2020 - 13:03)

Soni, takže už jsi někdy čůrala do pisoáru?

Alena (Ne, 16. 2. 2020 - 07:02)

Pro Karla, Samozřejmě že si držím pysky a pipinu táhnu trošku nahoru. Nemám jich velké ale je to lepší i líp to čůrá když si je roztáhnu.

Alena (Po, 10. 2. 2020 - 13:02)

Taky ji mám tak nasměrovanou dopředu jak tady píše Pavel a čůrání ve stoje mi nedělá problém .Když zatlačím tak mi to čůrá i dva metry daleko a jak Pavel říká jen si tam pod pipinu dám kapesníček a jsem v pohodě.

Karel (Po, 10. 2. 2020 - 13:02)

Aleno, a držíš si při tom čůrání pysky?

Pavel (So, 25. 1. 2020 - 07:01)

Moje žena má hodně posunutou pipinu dopředu , piční štěrbinku má do poloviny podbříšku a ten kousek mezi poševním vchodem a řitním otvorem má tak tři centimetry .Když čůrá ve stoje tak jen rozepne poklopec prsty roztáhne pysky která má malinké dá si pod pipinu papirový kapesník a čůrá jako chlap i dva metry daleko kdo by nevěděl tak by řekl že čůrá chlap pak se jen utře pipku a hotovo. I při sexu na stojáka čelem k sobě nám to jde perfektně díky tomu že má tu lasturku hodně vepředu.

Petra (Po, 6. 1. 2020 - 12:01)

Na Silvestra pořádáme takové čůrcí závody do dálky .Jsme tři páry které se už schází deset let. Vše je založeno na důvěře. Po půlnoci až skončí ohňostrojové bláznění se všichni přemístíme na terasu a tam už máme vyznačeny čárky po půl metru až na konec terasy.Všichni jak kluci tak holky jsou od pasu dolů svlečení to aby kluci neměli výhodu že vytáhnou toho svého jen s poklopce. První šel na řadu Petr a povedla se mu docela solidní délka 2,55cm. Pak Mirek ten jen 1.75cm. a klučí serii zakončil Lukáš 2.20cm. Holky mohly taky ve stoje a nebo si mohly čapnout . První šla na věc Iveta , čapla se zaklonila se dozadu jednou rukou se opřela a druhou si roztáhla pysky a spustila splav ,ale vůbec se ji nedařilo posledni kapky dopadly 0,75cm. daleko.Druhá šla Hanka ta se postavila trošku se prohla dozadu prsty si roztáhla pipinu a pustila splav který se ji vůbec nepodařil všechno načůrala skoro pod nohy protože jí sklouzly prsty po chlupech (je hodně zarostlá) a pipi se jí zavřela tak délka 0,50cm. Poslední jsem šla já.Postavila jsem se a prsty roztáhla pysky a pipinu potáhla trošku nahoru a povedlo se poslední kapky dopadly ke značce dvou metrů .Mám už to natrénované, normálně tak chodím čůrat v přírodě. Tak a poražený má vždy za úkol vzít vapku a vystříkat celou terasu to byla Hanka .My jsme se mezi tím včichni osprchovali a pokračovali v silvestrovské noci až do rána.Pak jsme zalehli a odpoledne vše ulkidili, dojedli a dopili zbytky. Další soutěž plánujeme v létě v červnu.

Eva (Út, 17. 12. 2019 - 11:12)

Poučívej čurokap, jak tady píše Olga. Je to ale asi dost drahé.Já jsem to zatím nikdy nezkoušela, vůbec si to neumím představit Asi bych měla čuránky úplně všude.

Jana (Út, 17. 12. 2019 - 09:12)

Po operaci s kyčlema jsem si udělala pap. kornoutky z tvrdšího papíru a bylo čůrání ve stoje vyřešeno.Píča zůstává v teple a kornoutek se vyhodí.

Vendy (Pá, 6. 12. 2019 - 10:12)

Venku čůrám zasadně ve stoje mám to už vymakané a ani kapka do kalhot mi nekapnePysky si roztáhnu prsty od sebe a proud moči dočůtám i dva metry daleko a když už končím dám tam papírový kapesník utřu pipku a hotovo.Když jsem to ukázala klukům byli z toho úplně mimo.

Karel (Pá, 6. 12. 2019 - 10:12)

Vendy, kdybych to viděl, tak bych z toho byl asi taky mimo. Především bych hned musel vyndat ptáka z kalhot, abych nevystříkl do slipů.

Olga (Út, 29. 10. 2019 - 14:10)

O víkendu jsem byla na hokeji a o třetině byla na ženských záchodech fronta tak jsem to hrkla na pánský záchod sice jsem měla džíny ale mám vlasy až
do půl zad tak si všimli kluci že je tam baba.Stoupla jsem si k pisoátu rozepla zip a s kabelky vytáhla čurokap mám ho sebou v kabelce pořád. Jednou rukou roztáhla pysky druhou vložila trubičku a spustila splav vruce jsem už měla připravený papirový kapesník a když jsem dočůravala tak jsem čurokap vytáhla vytřela pipinu i mezi pysky mám to už naténované a čurokap s kapesníkem hodila do koše .Chlapi jenom zírali jak jsem to zvládla ale jen ti kolem mě ti co byli dál tak si toho ani nevšimli.Dělám to už dlouho a je to v pohodě.

M (So, 21. 9. 2019 - 19:09)

Proč to vlastně ženským vadí, když sou zavřené v kabince a není jim vidět pipina? Prdíme všichni, ženy někdy dokáží více.

Jana (So, 21. 9. 2019 - 20:09)

To nevím, ale je to tak. Mě by to bylo jedno. Chlapy jsou asi od přírody větší exhibicionisti, třeba jak stojí na kraji silnice a čůrají na patník a je jim vše jedno. To zase 90% žen neudělá.

Marek (So, 21. 9. 2019 - 00:09)

Holky a co by ste rekli na společné záchody? Byl bych zvědav na reakce vás žen kdyby ste se na takový zachod dostali hlavne ty fajnové paničky. Anebo jak by ste reagovali na muže na ženských záchodech?

Jana (So, 21. 9. 2019 - 16:09)

Mě by to bylo jedno, už jsem párkrát na pánských byla a problém mi to nedělá. Pánové sice koukali, ale nikdo nic neřekl. V práci, jelikož jsou pánské blíž, tak chodím na ně a v pohodě, je jim to jedno a aspoň si i pokecají. To obráceně by asi některé, jak píšeš fajnové paničky, ječely a volaly by policii.

Aneta (Čt, 19. 9. 2019 - 13:09)

Já se nesvlékám, já to jen ve stoje pustím a otírat si ji proto nemusím.

Karel (Čt, 19. 9. 2019 - 13:09)

Aneto, a když čůráš ve stoje, držíš si při tom pysky?

Aneta (Čt, 19. 9. 2019 - 14:09)

Ne, psala jsem, že se nesvlékám, tak asi jak bych si je měla držet? Myslíš přes džíny? Sukně nenosím.

Karel (Čt, 19. 9. 2019 - 14:09)

No podle toho jak to popisuješ, to vypadá, že chčiješ do kalhot. Je to pravda?

Aneta (Čt, 19. 9. 2019 - 15:09)

A co jsem psala na začátku? Běžně ne, ale v náladě jo, kdo by se zdržoval svlíkáním a když je to venku, tak je to jedno.

Reklama

Přidat komentář