Reklama

Močení ve stoje

michaela (So, 5. 7. 2003 - 06:07)

Pro Karla -jako v sedě,ale stojíme při tom

Karel (Po, 16. 6. 2003 - 21:06)

Já zase jsem rád,že se někde můžu vymočit v sedě-převážnš doma-ani holky nevíte jak je to nepříjemné,když stojíte vedle někoho a máte ho ven ze slipů a nutíte se čurat.Mě to tedy nejde.A navíc ten zápach na pánských záchodcích.Závidím vám i když musíte někdy vystát frontu ale zase ten nádherný pocit,že jste pěkně v soukromí a v klidu čuráte.Jo a chtěl jsem se zeptat-když čuráte ve stoje tak jste obráceny jako kluci nebo jako holky ?

lenka (Po, 26. 5. 2003 - 12:05)

já chodím v od jara do podzimu, takže to mám lehké. Pro ostatní můžu říct, že to opravdu jde čůrat ve stoje a je to velká pomoc nejen v přírodě, ale i např. ve městě.

Návštěvník (Po, 25. 11. 2002 - 08:11)

Simčo jde to. Občas to také využívám, zvláště ve vlaku nebo v přírodě, kde si nemohu dřepnout. Nohy musím roztáhnout více než muži a mírně se předkloním. Máš pravdu v tom, že stydké pysky pro úplné otevření potřebují, aby žena seděla. Tak jim pomůžu. Asi v místech klitorisu, tedy nad vyústěním močové trubice, si musím rukou stydké pysky - malé i velké

Návštěvník (Út, 19. 11. 2002 - 16:11)

Nevím jak to ty holky dělají, ale myslím si, že to moc není možné, hlavně ne na koncertě! Při dřepnutí si nebo sednutí se stydké pysky samy rozevřou, ale ve stoji NE. Šlo by to jedině tak, že bych se dost hodně počurala a a si by to nebylo moc estetické.

Návštěvník (Út, 8. 10. 2002 - 01:10)

Pokud budou dámy hromadně zvládat techniku močení vstoje, bude to zajisté praktické a osobně proti tomu nic nemám. Daleko víc mě udivilo to, že švédské feministky chtějí prosadit oficiální zákaz mužského močení vstoje. Tím prý muži vyjadřují svou nadřazenost a tudíž mají být zákonem donuceni čůrat pěkně vsedě, jako hlčičky, nezlobit a nevyvyšovat se. Takže, až je k tomu donutí, třeba zavedou povinné močení dam vstoje, aby se neponižovaly a skrze hektolitry moči se konečně domočí k vytouženému matriarchátu. Nakonec, taky metoda.

Návštěvník (Út, 17. 9. 2002 - 02:09)

Ahoj Petruško,tvůj příspěvek v této diskusi o ženském čůrání mi připadá skvělý a velmi vzrušující. Díky za uvedení tvé e-mail adresy bohužel však nefunguje. Nechápu reakci toho blba co se vyjádřil před tebou! Jsem v celku mormální chlap, důstojný podnikatel ale dívčí čůrání je pro mne velmi, velmi vzrušující. Ty to vyditelně také nepovažuješ za nic ujetého. Moc rád bych si s tebou o tom psal a třeba se s tebou i potkal. Odkud jsi? Já z Prahy. Ozvi se prosím. Uvítám i příspěvky dalších dam. Díky Pavel

Návštěvník (Pá, 16. 8. 2002 - 16:08)

Mohu potvrdit,že je někdy dobré umět se vyčurat ve stoje. Já sama jsem se to naučial ve vlaku,když jsem dojížděla na studia. Každý zná čistotu prkýnek WC ve vlaku,takže sednout si je nemožné a v podřepu by asi nespadla snad jen vytrénovaná cvičitelka aerobicu. A že se nedá vždy odhadnout proud moči? Nějaké to ucrnknutí na tak už špinavou podlahu vlaku nic nezhorší.Chápu taky Janu jak píše o přelidněném stadionu. využila jsem to sice jen jednou, ale byla jsem ráda,že mám cvik z vlaku. Bylo to na koncertě,kde jsme měly s kámoškama dobrou polohu přímo u podia. Odejít se vyčurat by znamenalo ztratit tuto dobrou pozici nebo ztratit čas protlačováním se zpět. Pokud se vám to zdá nereálné,tak polopatě: všichni se dívají na podium,to je hlavní předpoklad. Nenápadně se pak jen odhrne dolní část kalhotek na stranu , při fandění a pohupování se pak stačí jen více roztáhnout nohy a ...začít čurat... nic na tom není.Jistě mají tuto zkušenost i další příznivkyně folku,že?

Návštěvník (Pá, 9. 8. 2002 - 21:08)

Domnívám se, že ženy nejsou uzpůsobeny k tomu, aby močily ve stoje. Nevidím na tom nic erotického a už vůbec ne praktického. Vůbec nevím, jak to může někoho napadnout.

Návštěvník (St, 7. 8. 2002 - 11:08)

Není to tak velký problém, jen je třeba se o něco více rozkročit než muž a na rozdíl od muže nemůže moc dobře regulovat směr proudu moči. Myslím, že každá žena má zkušenost, že na veřejných záchodcích nelze z důvodů hygieny močit vsedě, takže poloha, kterou je tam nucena zaujmout, se od močení vestoje moc neliší. Jinak ovšem nevidím důvod, proč tento způsob využívat např. při kempování a na přeplněném stadionu mi to připadá jako nesmysl. Tuto polohu upředňostňuji pouze v případě, že chci uspokojit partnerovu potřebu pozorovat mě při močení.

Návštěvník (St, 7. 8. 2002 - 03:08)

Někde na internetu jsem četla, jak je dobré, když žena umí močit ve stoje - např. při kempování nebo při návštěvě přelidněných stadionů atd. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti ? Já si to osobně nedovedu moc představit :)

Reklama

Přidat komentář