Reklama

clinicsex

clinic (St, 8. 1. 2003 - 10:01)

mam zaujem o vysetrenie,/klystyr,anal.../od zeny,pripadne studentkam mediciny.popiste scenar.

Návštěvník (So, 7. 12. 2002 - 01:12)

Ty zdravotni sestra s křeslem apomuckami pošli seznam co dělaš ,cenik a spojení.'

Návštěvník (So, 7. 12. 2002 - 00:12)

jestli to myslíš stim řezanim opravdu ozvyse .'

Návštěvník (Čt, 21. 11. 2002 - 10:11)

Snim o vysetreni, ktere mi provadi zena ( doktorka nebo sestricka ). Budu rada, kdyz mi odpovis. E.

Návštěvník (St, 20. 11. 2002 - 20:11)

Mohu ti pomoct?Jsem zdravotní sestra a taky tak zaměřená.Ráda své pacienty vyšetřuji perverzně doma na svém gyn.křesle.Vše potřebné k tomu mám.Samozřejmě,že mé služby jsou placené.ZP mne bohužel nehradí.Mášli zájem odpověz na email.Pa.T.'

Návštěvník (Út, 23. 10. 2001 - 14:10)

Nejprve ti dám pár el. šoků a studenou sprchu, když budeš chtít pokračovat, tak ti bez umrtvení uříznu koule. Chceš pokračovat?'

Návštěvník (St, 12. 9. 2001 - 08:09)

***** Velmi mě vzrušuje ***** lékařSKÉ VYŠETŘENÍ ***** v roli PACIENTA. Hledám proto * LÉKAŘKU * nebo sestřičku libovolného oboru (např.urologie, chirurgie, gynekologie, prakt. lékařka, apod.) ,libovolného věku a vzhledu, která by mě perversně vyšetřovala podle své libosti. Poručíš mě abych se svléknul a pak je jen na tobě, jak a čím mě budeš vyšetřovat. Pohl. styk nepožaduji. Přijedu kdykoliv a kamkoliv v celé republice! Jsem 180cm/79kg, zdravý, štíhlý, submisivní. Jsem****** naprosto DISKRÉTNÍ a diskrétnost požaduji ****! Napiš i nezávazně, sdělíme si své představy.'

Misa (Út, 30. 11. 2021 - 17:11)

Plati to stale ?

Reklama

Přidat komentář