Reklama

clinicsex

daniel (So, 23. 3. 2013 - 06:03)

Představuji si vyšetření... ahoj rat moc potom touzim mtelime zajem napiste mi na me sms cislo mne je722678706

Honza (Út, 17. 11. 2009 - 22:11)

Napíše mi slečna doktorka, medička nebo diplomovaná zdravotní sestřička, nezadaná nekuřačka, která má ráda očistné klysma a intimní vyšetřování? Jsem svobodný VŠ z Prahy, rád svěřím své štíhlé sexy (BMI=23) tělo do Tvých jemných rukou na důkladnou lege artis (= podle pravidel umění) preventivní prohlídku a své zdravé tlusté i slepé střevo na preventivní očistu pořádným klystýrem. Moje "kakaová dírka" je panenská, nikdy jsem nebyl vyšetřován per rectum! Součástí řádné preventivní prohlídky má být i prohmatání genitálu včetně přetažení předkožky. V normální ordinaci bych se asi před hezkou lékařkou styděl za erekci... Nejsem submisivní a nehledám dominu. Mám zdravotnické vzdělání, a tak Ti na oplátku, mimo jiné, udělám gynekologické bimanuální vyšetření, rozšířené o hledání G-bodu a jeho stimulaci (viz např. Kratochvíl, J.: Sexuální stimulace a ženský orgasmus. Čs.psychiatrie, č.4, 1993, s. 191 -199.). Těším se na nezávazné setkání v předvánoční Praze. Honza [email protected]

(Ne, 8. 3. 2009 - 18:03)

ahoj...rád bych s tebou hrál tuhle hru na gynekologa...napiš... vážně!!! fishy.fish"seznam.cz'

KH (Po, 2. 3. 2009 - 11:03)

ahoj Terry , jaký máš email- rád bych se od tebe nechal vyšetřit - jsem z Prahy a můj email je horkyk"centrum.cz
Prosím pošli mi cenu za kterou vyšetření provádíš
díky
K.'

mmmm (Út, 3. 2. 2009 - 02:02)

muj mail je mmmm2222"seznam.cz Praha

mmmm (Út, 3. 2. 2009 - 02:02)

Sem sestra, ale paradoxně mě vzrušuje kdyby někdo vyšetřoval mě. Nemusí to být opravdu Mudr, spíš gynekolog amater..'

Pavel (Čt, 29. 1. 2009 - 18:01)

Hledam nekoho z Brna, koho take vzrusuje lekarske vysetreni. Je mi 29 let. pav.w29"hotmail.com

firejack (Út, 13. 1. 2009 - 18:01)

rád bych zkusil vyšetření na gynekologickém křesle a vše co s tím souvisí. Může mi někdo pomoct. Nějaký dokter, či doktorka, nebo nadšenec s výbavou?'

papok (Čt, 13. 12. 2012 - 23:12)

:-(((((

??? (Po, 10. 12. 2012 - 18:12)

Pro Alice11: máš nějaký...Kdyby to "Alice 11" myslela doopravdy, tak by nějaký kontakt uveřejnila. Možná Alice 11 ani neexistuje a jednalo se jen o klukovský žertík...

. (Ne, 9. 12. 2012 - 18:12)

Ahoj, ráda tě vyšetřím,...Pro Alice11: máš nějaký kontakt?

Honza (So, 17. 11. 2012 - 18:11)

Představuji si vyšetření...Filmů, vlastně videí, o kliniku lze na internetu nalézt spousty (viz třeba odkazy v rubrice Obrázky, videa, linky na stránkách czClinic.com nebo na freevideo.cz apod.), ale zájem o praktickou realizaci klinických hrátek se jeví jako zcela nepatrný, u žen ještě nižší, než u mužů.

Pacient (So, 10. 11. 2012 - 19:11)

Ahoj, ráda tě vyšetřím,...P.T. Alice 11, děkuji Ti za nabídku: "Ahoj, ráda tě vyšetřím, ale nemám žádné prostory k tomu vhodné. Kdybys měl nějaký byt nebo jakýkoliv vhodný prostor /pouze v Praze/ tak mi napiš." Máš nějaké zdravotnické vzdělání? Ordinaci zajistím, napiš mi na [email protected]

Mirek (So, 10. 11. 2012 - 18:11)

Ahoj, jestli k tomu máš...Představuji si vyšetření jako při kliniku a připoutání na gynokřesle. Sestřička mi nasazuje dýchací latexovou masku a pak mi provádí důkladné vyšetření...Jsem na to asi ujetej, ale chtěl bych to zažít jako ve filmech o kliniku.

Alice11 (So, 10. 11. 2012 - 17:11)

Snim o vysetreni, ktere mi...Ahoj, jestli k tomu máš vhodný prostor tak tě ráda vyšetřím. Al

Alice11 (So, 10. 11. 2012 - 17:11)

***** Velmi mě vzrušuje...Ahoj, ráda tě vyšetřím, ale nemám žádné prostory k tomu vhodné. Kdybys měl nějaký byt nebo jakýkoliv vhodný prostor /pouze v Praze/ tak mi napiš.

Miroslav (Út, 3. 3. 2020 - 10:03)

prostory na vysetreni mam

evelinaa11 (Út, 9. 10. 2012 - 23:10)

Snim o vysetreni, ktere mi...Hm hm zajimava ozvi se

Jan (Ne, 1. 1. 2012 - 07:01)

P. T., jsi vystudovaná...Také já hledám kamarádku pro vzájemné klinické hrátky, slečnu doktorku, medičku nebo zdravotní sestřičku, ale ze stejných důvodů, jako je uvedeno výše, zde svoji emailovou adresu nechci uvádět. Jsem štíhlý nekuřák, VŠ se zdravotnickým vzděláním. Slušná diskuse na úrovni probíhá asi jen na czclinic.com Vše nejlepší, hlavně zdraví, v roce 2012 přeje Jan.

Pro odbornici n (Po, 25. 7. 2011 - 09:07)

Jsem zaměřená na vyšetř....P. T., jsi vystudovaná zdravotní sestřička, nebo amatérka se zájmem o lékařské vyšetřování? Tady na doktorce se odcizují přezdívky a zneužívají emailové adresy, a tak se obávám, že Ti sem nikdo svoji emailovou adresu nenapíše. Lepší bys měla, zaregistrovat se na českém diskusním fóru czclinic.com a dát si tam inzerát, že hledáš pacienty a pacientky. Odpověděli by Ti soukromou zprávou, nebo přímo na Tvoji emailovou adresu, pokud bys ji v inzerátu uvedla a bylo by to bez problémů a bez hloupých žertíků.

Reklama

Přidat komentář