Reklama

tělocvik naboso

Ninča (St, 8. 7. 2020 - 21:07)

Keď som raz necvičila na telesnej, tak som išla do telocvične a sadla som si na lavičku. Keď prišiel učiteľ tak mi povedal, že sa musím okamžite vyzuť a topánky si odniesť pred telocvičňu. Je podľa vás normálne, že som musela chodiť po studenej podlahe v ponožkách, keď som mala nádchu.

učitel (Čt, 16. 7. 2020 - 18:07)

Samzrejme...a čo si si myslela? čo?? že budeš ničiť podlahu v telocvični! čo??

Ninča (Čt, 16. 7. 2020 - 20:07)

Tak ale keď som bola prechladnuta a preto som necvicila tak mi nepríde logické chodiť v ponozkach po studenom aby so ešte viac prechladla.

Ája (So, 18. 7. 2020 - 12:07)

To je jeden z důvodů, proč posílám nepřezuté žáky do ponožek a nikoliv do bosa. V zimních měsících všichni nosí ponožky, ve škole se topí, a tak je riziko prochladnutí minimální.

Myslím si, (So, 18. 7. 2020 - 13:07)

že dnes už nikdo neřeší přezouvání ve škole.

učitel (Pá, 17. 7. 2020 - 09:07)

Veď je to za trest a tak je to OK...

Ml (Po, 6. 7. 2020 - 01:07)

U nas ked si zabudneme telesnú cvicime v tom v čom prídeme do školy samozrejme ale bez topánok maximalne v ponozkach. Je to normalne?

Miro (St, 8. 7. 2020 - 16:07)

A keď máte telocvik ešte hneď zrána na prvých hodinách tak to musí byť zaujímavé byť potom celý deň v tom oblečení. Pokiaľ ide o cvičenie v ponožkách jedine vo vnútri by mi to prišlo normálne, vonku teda určite nie. Vnútri je úplne najlepšie cvičenie naboso.

Anonym (Čt, 30. 7. 2020 - 22:07)

Přesně tohle mi připomnělo jednoho bývalého spolužáka ze ZŠ. Měli jsme tělocvik 1.vyučovací hodinu a běhali jsme venku na hřišti. Ho nějak tlačily boty nebo co,tak si je zul a běhal v ponožkách a pak v tom celý den chodil po škole. No něco neuvěřitelného :).

Návštěvník (So, 1. 8. 2020 - 11:08)

No buď si měl na hřišti sundat i ponožky a odběhat to všechno bosky (tak bych to udělal já) a nebo si měl špinavé ponožky sundat po tělocviku a být bosky celý den potom ve škole...

Anonym (St, 5. 8. 2020 - 21:08)

No,to nepochopíš :). Neber to jako urážku,to se jenom tak říká

ArtNoob91 (Út, 7. 7. 2020 - 22:07)

Normální to je, ale nechal bych vás vyzout úplně do bosa, protože v ponožkách to klouže!

ladis (Út, 7. 7. 2020 - 15:07)

Dnes je bohužel normální vše, co dříve normální nebylo. Neřeš to.

Greg (So, 4. 7. 2020 - 23:07)

ladisi, souhlasím; v našich dětských letech nemyslitelné. Zřejmě se z toho stal i celkově nějaký životní styl nebo co, jehož smysl mi uniká. Zadej si "Ponožkáři" - tam jsou celé příběhy, časově seřazený archiv, dotazy a odpovědi, plno fotografií (školní třídy, dívky)... Nebo přímo tady na Doktorce fórum "Líbí se mně kluci v ponožkách a jsem taky kluk". Nikoho z těch fandů a vyznavačů nekritizuju, bosé chození se mi naopak líbí, ale takto bych to nedokázal.

ladis (So, 4. 7. 2020 - 16:07)

Všiml jsem si, na internetu se v posledních letech objevují fotky dětí z tělocviku, které cvičí venku v ponožkách. Taky vidím na hřišti občas děti v ponožkách, jak si tam hrají. V době mého dětství by se asi dívali na dotyčného jako na blázna. Být venku zutý do ponožek normální fakt není, dnes se to ale bohužel děje. A když si někdo zapomněl boty na tělocvik, tak musel cvičit úplně bos, jinak to prostě nešlo.

Miro (Pá, 3. 7. 2020 - 19:07)

Na strednú už síce nechodím ale nie je to tak dávno a ja práve naopak vždy po skončení telocviku som si už neobliekal na nohy ponožky a po zvyšok vyučovania som bol v prezúvkach už len naboso. Na telesnej som cvičil bosý ale iba keď sme cvičili gymnastiku prípadne cvičili v posilňovni. V telocvični pri loptových hrách a ani vonku na ihrisku by som si to veľmi nevedel predstaviť. Preto som radšej nikdy nezabúdal na boty inak by som cvičil asi v ponožkách, keďže som často v škole zvykol byť naboso a obúvať sandale a neviem ako by som potom s takými špinavými nohami bol po zvyšok vyučovania v škole.

Andrej (Pá, 3. 7. 2020 - 08:07)

Neznášam, keď na telocviku nacvičím a musím sa vyzuť z topánok a do telocvične ísť v ponožkach ako najväčší trapko.

Františka (St, 1. 7. 2020 - 20:07)

Platí někde na pravidlo, že bez ohledu na to, že jestli se cvičí v tělocvičně nebo venku žák, který nemá vhodné boty tak musí cvičit v ponožkách? Ještě na začátku října 2019 jsem asi 5krát cvičila v botách na ven v tělocvičně. Nechtělo se mi nosit další boty. Když na to učitelka přišla dostala jsem pětku a celý měsíc jsem musela za trest cvičit v ponožkách.

Samuel (Út, 30. 6. 2020 - 15:06)

U nás na škole platí, ten kdo si zapomene boty na tělocvik musí cvičit v ponožkách a to i venku na travnatém hřišti a dokonce i na škvárové hřišti. To je podle mě ponižující. Například minule jsem musel hrát fotbal na hřišti v šedých ponožkách, které byly potom špinavé.

Tomáš (St, 1. 7. 2020 - 14:07)

Samueli, proč sis nesundal i ponožky a nehrál jsi úplně bosky, aby sis neušpinil a nezničil ponožky? To by bylo podle mě mnohem rozumnější...

Reklama

Přidat komentář