Reklama

Ježíš Kristus, Boží Syn

mima (Po, 29. 4. 2019 - 20:04)

nemusely by tady....oprava

Návštěvník (Po, 29. 4. 2019 - 18:04)

Jenže ani jeden z vás nechápe, že celý svět řídí Karkulka Sněhurková. Takovou silnou víru nemáte ani jeden. Nebylo vám dáno, pitomci.

Návštěvník (Po, 29. 4. 2019 - 18:04)

Jak si krásně EZO MIMA a EZO OTAKAR rozumí. Ezo Mima má dar věřit na židovské bajky o mluvících hadech a těhotných pannách a Ezo Otakar má dar věřit na multivesmíry a kvantové kočky.

mima (Po, 29. 4. 2019 - 20:04)

A co ti na tom vadí. Vždyť to by mělo být samozřejmostí, vycházet s člověkem slušně, i když máme jiné názory...... Kdyby člověk byl veden doma k tomu, aby měl respekt k člověku, nemuseli by tady být války, rozvody, na diskuzích vulgární urážky......

Rakato (Po, 29. 4. 2019 - 20:04)

Želva nemůže hodnotit kondory, protože je přízemní tvor a celý život se válí v prachu a bordelu na zemi. Nemá prostě odtud rozhled, to je marné.

Rakato (Po, 29. 4. 2019 - 18:04)

„V těch nejtěžších životních chvílích, kdy se mi ztratil mobilní signál, mi vždy pomohla modlitba.“ (nomofobik a dobrý křesťan Andreas Hurt)

Návštěvník (Po, 29. 4. 2019 - 16:04)

A šíříš ezo sračky bez důkazů jako pobožní. Podej si s nimi ruce.

Návštěvník (Po, 29. 4. 2019 - 16:04)

Rakato, jsi namyšlená píča

Návštěvník (Po, 29. 4. 2019 - 16:04)

Rakato, tu tvoji teorii o multivesmírech většina vědců nebere jako něco jistého. Je to jen hypotéza, spekulace. Nedá se vyvrátit, ale nedá se dokázat. A co se nedá dokázat ani vyvrátit, patří spíše do říše fantaskna. To je stejné jako ten matrix. Ten taky může být. Ale já nežiju tím, co všecko může být, ale tím, co reálně je a o čem bezpečně víme. A víme o jednom vesmíru. Pro praktický život stejně nemá toto snění žádný význam.

Rakato (Po, 29. 4. 2019 - 16:04)

Zkus uvažovat jako moudrý člověk: Každá teorie je jen vymyšlený odhad věcí. A pak nastupuje její ověřování pokusy. Einstein se ověřoval padesát let. ...........................................................................
Chce to silný žaludek zamítnout teorii bez jediného důkazu o její neplatnosti. Máš na víc. Někdo je kondor, někdo želva.

Návštěvník (Po, 29. 4. 2019 - 14:04)

Vyvarujte se tragického omylu! Tegmark není žádný okultista, ale uznávaný vědec. Neodmítej jeho pravdu. Jsou sice i jiné kosmologické teorie, ale ta jeho je dost uznávaná. ---- Slyšeli jste slovo boží. Slyšeli jste slovo Rakatovo. Rakato - jsi úplně stejně trapný jako pobožní.

Rakato (Po, 29. 4. 2019 - 14:04)

Když nemáš lepší teorii, hlásáš tu, kterou máš. Einstein se setkal s mnoha fyziky, kteří se mu smáli. Žít v jeho časech, i ty by ses mu smál. Pohyb zemských ker - dtto. Galileo - jakbysmet. Svět není tak jednoduchý, jak si mnoho prostých lidí myslí.

Návštěvník (Po, 29. 4. 2019 - 13:04)

Samozřejmě že bůh, pokud existuje, tak nemusí nic, nemusí tedy o sobě ani dávat vědět, ani nic dokazovat. Ale žádný bůh mě neobtěžuje. Nikdy se mi nestalo, že by mi poklepal nějaký bůh na rameno a řekl, to jsem já, ten židovský bubák a musíš číst bibli, kde o mně píšou. Opravdu nic takového se nestalo. Jediné, co se mi stalo, že mě oslovili ba ulici, ve vlaku, nebo přímo v baráku pobožní a vnucovali si svoji nauku (ideologii). Součástí té ideologie byly i jejich postavy, tedy i jejich bůh. Ale jejich, ne můj. To samé vy, kteří jste zde pobožnými. Vy něco nabízíte, tlačíte, tak vy musíte dokázat. Důkazní břemeno je vždy na tom, kdo nějakou ideologii prosazuje. Vy tvrdíte, že vaše ideologie je jediná správná a váš židovský bůh je jediný správný. No tak to dokažte. Máte čím? Pokud ne, tak odpalte!

Rakato (Po, 29. 4. 2019 - 14:04)

Richtig! Když něco tvrdíš, tak dokaž, nebo zmiz. Tak je to mezi normálnímu lidmi, vědci obzvláště. Vaše teorie o bohu zanikla pro nedostatek důkazů už dávno, jen o tom ještě nevíte.

Návštěvník (Po, 29. 4. 2019 - 07:04)

Já to mám jinak. Spekulace mě neberou. A Grygar to řekl jasně. Jakmile bychom věděli o jiném, měl nějaké parametry a byl popsatelný, tak to není jiný vesmír, ale jen rozšíření našeho vesmíru. Takže je to stejně blbost.

Rakato (Po, 29. 4. 2019 - 14:04)

Prostí lidé! Jak všechno řešíte selským rozumem, ani nechápete, jak jste v případě fyziky a vesmíru vedle. Nebo popíráte i to, že nic nepřesáhne rychlost světla, Shroedingerovu polomrtvou kočku a kvantové jevy? Myslím, že se nejde i někdo, kdo tady bude schopen odmítnout teorii pravděpodobnosti. ...........................................................,................
Na to je jen Leninova rada o studiu. S pánem bohem, domácí fyzikové, s pánem bohem.

Návštěvník (Ne, 28. 4. 2019 - 22:04)

Našeho génia? Vás je mnoho? Že by celá legie?

Návštěvník (Ne, 28. 4. 2019 - 20:04)

Je příznačné, že pobožní jsou nevzdělaní a o nic se nezajímají. Jen ta bible. Však Jirka to napsal a přiznal se k tomu. Po tom, co se stal pobožný, na všecko rezignoval a už se o nic nezajímá, jen o bibli.

Rakato (Ne, 28. 4. 2019 - 22:04)

Věrouka umí zaměstnat člověka, ne že ne. A k tomu ty dlouhé modlitby a zpěvy - nediv se, že na vědu nezbývá čas. Ale já si na bibli vždycky čas najdu, hlavně tu kralickou, protože je to úžasná čeština. Ale nesmíš jí moc načichnout, protože pak bys vypadal jako blb.

Ty tvoje (Ne, 28. 4. 2019 - 20:04)

generalizace jsou tak na úrovni našeho génia Rakata. Nejsi náhodou jeho astrální dvojče?

Reklama

Přidat komentář