Reklama

Je orální sex nevěra ?

Viviana (Pá, 2. 10. 2020 - 14:10)

......no jestli je to nevera to je kazdymu jasny, a taky je to peknej hnus......(nemyslim tim ten oral)… ančo co tu děláš?

Viviano (Pá, 2. 10. 2020 - 17:10)

co novýho v ústí

Viviana (Út, 6. 10. 2020 - 08:10)

......no jestli je to nevera to je kazdymu jasny, a taky je to peknej hnus......(nemyslim tim ten oral)… ančo co tu děláš?.... vidíš oskorušu

Viviana (Pá, 2. 10. 2020 - 14:10)

......no jestli je to nevera to je kazdymu jasny, a taky je to peknej hnus......(nemyslim tim ten oral)… ančo co tu děláš?

Viviana (Čt, 1. 10. 2020 - 06:10)

......no jestli je to nevera to je kazdymu jasny, a taky je to peknej hnus......(nemyslim tim ten oral)… ančo co tu děláš?

Návštěvník (Čt, 1. 10. 2020 - 11:10)

Á, Vivian honič.

Miláda (Čt, 22. 10. 2020 - 07:10)

Nedělejte z toho takové drama. O víkendu jsem jednomu klukovi kouřila a druhý mě lízal a najednou šup a už jsem ho měla v pipině od toho co lízal. Ani jsem nestihla protestovat, jak jsem ho měla v puse od toho prvního. Nechala jsem ho, ať to už tedy dojede a kouřila dál až do konce. Ten můj kluk jen se zájmem přihlížel a nic neříkal a ani potom na to nijak nereagoval a to je do mě úplně zblázněný. :-)))

Lenka 18 (Pá, 23. 10. 2020 - 11:10)

Podobně jsem tohle také zažila. Přišla jsem za mým klukem k němu domů a začali jsme se muchlovat a já když jsem byla předkloněná a kouřila mu ho, tak najednou cítím, jak mě někdo hladí po zadečku a zajíždí rukou na pipinu. Kouknu a on kamarád mého kluka. Nechala jsem ho pokračovat a kouřila dál toho svého. Bylo to takhle moc příjemné a vzrušující. Taky mě ho tam strčil a já zatím dokouřila, polkla a nechala dojet toho druhého a když měl stříkat, tak jsem ho nepustila a pěkně mě naplnil. To se naštval, že co blbnu a ještě jsem ho musela uklidňovat, že v pohodě může. Oba tvrdili, že nic nebylo domluvené, ale nevěřím jim. Pokračovali jsme dál tak že se prohodili a udělal se do mě ještě můj kluk. Pravda je, že se nám to moc líbilo a šukáme takhle už pře půl roku a svému klukovi jsem za to moc vděčná. Moc mě láká zažít si ten krásný překvapivý zážitek znova, myslete si co kdo chcete, ale zase bych držela a nechala ho mě to udělat. Při 18 narozkách mě museli všichni kluci ošukat a naplnit, pěkná jízda to byla.

Jirka. (Čt, 22. 10. 2020 - 19:10)

Protestovat? Proč? Jenom blázen by se zásunem nepočítal a že tvůj kluk nereagoval? Taky proti čem, když vše nechal zajít tak daleko. Jinak skvělá akce a jen pokračovat.

Jana (Čt, 22. 10. 2020 - 11:10)

Dobré, však o nic nejde je to jen sex. Pokračuj s oběma dál, mít dva je něco nádherného. Pokud je kluk normální, tak pochopí co je pro tebe nejlepší a budete ve třech.

Michal (Čt, 22. 10. 2020 - 08:10)

Tak to ten tvůj kluk očividně dobře pochopil a to je dobře. Teď máš aspoň dva a určitě si nemáš na co stěžovat.

Viviana (Út, 29. 9. 2020 - 16:09)

......no jestli je to nevera to je kazdymu jasny, a taky je to peknej hnus......(nemyslim tim ten oral)..

Návštěvník (Út, 29. 9. 2020 - 17:09)

Á, Vivian honič.

Návštěvník (Út, 29. 9. 2020 - 16:09)

Pohonils???

Viviana (Út, 29. 9. 2020 - 16:09)

......no jestli je to nevera to je kazdymu jasny, a taky je to peknej hnus......(nemyslim tim ten oral)..

Viviana (Út, 29. 9. 2020 - 05:09)

......no jestli je to nevera to je kazdymu jasny, a taky je to peknej hnus......(nemyslim tim ten oral)..

Viviana (Út, 29. 9. 2020 - 05:09)

......no jestli je to nevera to je kazdymu jasny, a taky je to peknej hnus......(nemyslim tim ten oral)..

Viviana (Čt, 24. 9. 2020 - 18:09)

......no jestli je to nevera to je kazdymu jasny, a taky je to peknej hnus......(nemyslim tim ten oral)..

Viviana (Čt, 24. 9. 2020 - 08:09)

......no jestli je to nevera to je kazdymu jasny, a taky je to peknej hnus......(nemyslim tim ten oral)..

Návštěvník (Čt, 8. 10. 2020 - 16:10)

Á, Vivian honič.

Reklama

Přidat komentář