Reklama

Gamblerství

Hugo (Čt, 23. 3. 2017 - 18:03)

Win jako prase 34 000kc :D po...Kamo neber si me jmeno do huby vyhry ktere zde pisu ja jsou opravdove na to vem jed

Hugo (Čt, 23. 3. 2017 - 15:03)

Win jako prase 34 000kc :D po ceste z herny autobusem jsem nakoupil plne tasky jidla a tech tasek bylo dost rikam, jo v Albertu to bylo a potom na autobus a na podnájem jsem dojel rikal Mirda, je to jsem neměl psat, ze to rikal:D, potom jsem jeste v podnajmu porad, potom přítelkyně s ni vyber dovolene, potom planujem vylet a ne jeden.
Jupíííí jupíííí papapapadadadadaaaaaaa kluci a holky

:)) (Čt, 23. 3. 2017 - 15:03)

Ale ja jsem tady taky napnuty, co davidgamble napise a to pořádně!! Samanit:-))))))))))))))))))))))))))))))

Kamil (Čt, 23. 3. 2017 - 15:03)

Ahoj gambleři a gamblerky,...Davidku a co gaml, jak to šlo jsi v plusu a dalo ti to. Co jsi hral zabhry tedka ty tri dny, tady jsi mezi mazi nama gamblerama, ti abstinenti uz jaou pryč muzes zase psat pravdu o apollu:+)

:) (Čt, 23. 3. 2017 - 15:03)

To jsou všichni napnuti co napises davidku... vid? :)
Kazdy vy ze napises co ti rekne tata Mirda.

DavidNogamble (Čt, 23. 3. 2017 - 14:03)

Ahoj gambleři a gamblerky, dnes 5 měsíců a 8 dnů bez gamblu. Za necelé 3 měsíce jedu šamanit, tak pak napíšu, jaký to mělo efekt ve srovnání s AG Brno. Tak zatím a moc neprohrejte, výplata je za dlouho. Ahoooooooooj.

Jirka (Čt, 23. 3. 2017 - 14:03)

Toto je diskuze o...Vždyť jo, však hrejte. Už držím hubu :-)

Jirka (Čt, 23. 3. 2017 - 14:03)

Jak dlouho abstinujes Jirko?Já doufám, že jenom neabstinuju, ale že jsem skončil. Jednou jsem vydržel i nehrát dva roky. Teď jsem nehrál od prosince, ale protože už nepiju ani nekouřim, tak už s automaty nebudu mít možnost přijít do styku.

Kamil (Čt, 23. 3. 2017 - 14:03)

Jak dlouho abstinujes Jirko?To ja nepsal, to jinej kamil :+)

Kamil (Čt, 23. 3. 2017 - 14:03)

To vim taky že mě nenutíš...Toto je diskuze o gamblerství, o tom co kdo hraje, jake hry. Ja klidně nepujdu k matum mesic a nebo kazdy den desetkrát, to je ciste moje vec a kolik mam penez to taky, hladem opravdu netrpím:+) :+) jinak tedy pokud je to diskuze negambleru, tak proc se jmenuje gamblerství. A hlavně tady pisou dalsi co hraji hugo, david a dalsi, potom jeden co hraje poker.

Kamil (Čt, 23. 3. 2017 - 14:03)

To vim taky že mě nenutíš...Jak dlouho abstinujes Jirko?

Jirka (Čt, 23. 3. 2017 - 12:03)

Alemja te nenutim aby jsi...To vim taky že mě nenutíš hrát :-)
Já tebe zase nenutím skončit. Akorát píšu, že to má konec vždycky stejnej a neexistuje výjimka. Ale tak si to hraní všichni užívejte. Chápu vás dobře, protože i já tohle považoval za prázdný žvásty, na to se prostě neslyší. Každý začátečník si víceméně myslí jak to má pod kontrolou a jak vydělává. To je běžná fáze. Nikomu nic nerozmlouvám, jenom komentuju vývoj gamblera.

Kamil (Čt, 23. 3. 2017 - 12:03)

A ty to hraješ dobře?...Alemja te nenutim aby jsi hral, chceš to utnout tak prosim. Ja hraji a budu hrat, nemam potřebu koncit a tady je diskuze gambleru, a ne abstinujicich hracu.

Jirka (Čt, 23. 3. 2017 - 12:03)

Pokud to hraješ tak jak...A ty to hraješ dobře? Předpokládám, že nejsi tak naivní. Později si každý uvědomí, že je to bludný kruh. Jen hlupák si může myslet, že takto bude vydělávat stabilně, anebo je to čistá závislost. Někomu to dojde za měsíc, někomu nikdy. I vysoká výhra tam dřív nebo později skončí nazpátek, takže je to vlastně není výhra ale úvěr, a s hodně vysokými úroky.

Kamil (Čt, 23. 3. 2017 - 11:03)

David asi prohrává uz dlouho naepsal, vzdy píše jen když vyhraje. Snad vecer napise ze vyhrál

23.3. (Čt, 23. 3. 2017 - 11:03)

TCM má a zná reseni na vnitřní příčiny nemoci

Kamil (Čt, 23. 3. 2017 - 11:03)

Hm a já v minulosti...Pokud to hraješ tak jak hrajes radeji končí.

Jirka (Čt, 23. 3. 2017 - 10:03)

Hm a já v minulosti tolikrát nevybral ani desítku z dvouset, s tím že patnáct to dá. Tak jsem si položil otázku, proč to vlastně hraju. A po 13letech snad definitivně končim.
Bůh nám pomáhej překonávat zkoušky!

Kamil (Čt, 23. 3. 2017 - 09:03)

Včera výhra 6900 Kč na...Ja taky win, ale na Hunters za 8000. Jupíí jupaaadddbababbaduuuu. David asi ještě bojuje, ale doufam ze taky napise vyhru. Hugo kam se jedes projet na kole?

Hugo (Čt, 23. 3. 2017 - 09:03)

Včera výhra 6900 Kč na Multiplay81 za vklad 1000, přišlo to pěkně. Dneska pohodička, dopoledne trochu práce, nějaký nákupy, odpoledne projížka na kole. Hlavně žádnej stres.

Reklama

Přidat komentář