Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluno (Čt, 18. 4. 2019 - 18:04)

Proč stále píšeš tak nechutně. Dá se vše formulovat i jinak....... Ty jsi bezcitná i bez léků, tak to máš jedno. Že se přibere na váze? Možná tak po jednom léku z 20. Proto se zkouší který lék padne dobře na určitou poruchu a doktor upozorní po čem se přibere. Kolik si zkoušela léků. Po jednom to nezjistíš.

Miluna (Čt, 18. 4. 2019 - 18:04)

A co ti příde nechutně napsaný??? Těch Ad sem měla asi pět druhů a dělali to všechny a po jednom sem ještě k tomu omdlívala..Ad.jsou dobrý jedině fakt na depresi,na to pomohli.Ale taky se po nich můžeš zbláznit,má to strašně nežádoucích učinků i sebevraždy.Já bych už fakt nechtěla zase si takhle zahrávat s něčim takovim.Navíc se k tomu nesmí plno jiných léků.Neni to jentak.

Ale (Čt, 18. 4. 2019 - 18:04)

KDyby jsi spolupracovala s lékaři, našli by pro tebe léčbu, ale ty nechceš, chceš si užívat a využívat.

Miluna (Čt, 18. 4. 2019 - 18:04)

Já hlavně nechci cpát do sebe tolik prášků a stejně nevěřim že ti něco může tak změnit.Kdyby mi ta ukrajinka okradla a chovala se ke mě jako cikáni tak to by byla terapie.

a (Čt, 18. 4. 2019 - 18:04)

jaká je léčba

Sany11 (Čt, 18. 4. 2019 - 17:04)

Pokud to konecne nezacnes resit a nevytrvas v lecbe, Milco, tak jiste vis, ze i o toho Denise asi prijdes.

Miluna (Čt, 18. 4. 2019 - 18:04)

A stejně antidep.ze mě heteračku neudělaji.Buď je to vrozený ta orientace bisexuální a nebo to ze mě někdo udělal.Už sem to jednou prozradila,minulost ale už to nechci opakovat.

Sany11 (Čt, 18. 4. 2019 - 18:04)

Tady asi nejde o tvoji sex.orientaci , ale o tvuj celkovy zpusob zivota, chovani…
Tady to pisou, jak se to leci.
"Hlavní léčebnou metodou je dlouhodobá psychoterapie, která spočívá v postupném uvědomování si vlastního procesu myšlení a možnosti vystoupení z myšlenkových bludných kruhů"

Miluna (Čt, 18. 4. 2019 - 18:04)

No jo ale to já si uvědomuju,jen nevim jak ti můžou změnit myšlenky nějaký povídání na terapii.Jak vystoupit z myšlenek.Spíš tak potřebuju radu jak mít takhle pěknou.Chlapa už mam tak ještě takovou jaká se mi takhle hodně líbí a hned bych se uklidnila jako u chlapů.Podívej jak jsou mi jiný chlapi ukradený když mam Deniska.

Miluna (Čt, 18. 4. 2019 - 17:04)

To neni léčba Sany rvát do lidí antidepresiva.Dělalo to ze mě bezcitnej stroj,taková já taky nechci být a ještě se při nich špatně dělá poštěvák a přibere na váze.Radši budu sama sebou i s chutěma na ukrajinku.

Sany11 (Čt, 18. 4. 2019 - 18:04)

Ale to se nemusi lecit jen antidepresivy. To je az dalsi faze, kdyz neni zbyti. Ale jak si s tim chces poradit sama? Sama vidis, ze to neni normalni, co delas. Pred par mesici jsi tvrdila zaryte, ze Denisek je nejlepsi na tvoje problemy. No a tohle je vysledek.

Miluna (Čt, 18. 4. 2019 - 17:04)

Mě to samotný mrzí že to takhle mam.Jak ráda bych si řekla ano mam Deniska musim být šťastná ale ne prostě něco tomu ještě chybí,jo ženská! A když už jí zase mam a mam možnost teda žít oboustraně jak potřebuju tak ne ještě se mi to musí vybarvit takhle a navnadí mě muj ženskej ideál! A to tak že sem běhala po odděleních a hledala jí a i po městě sem se byla kouknout kdyby náhodou ale nikde nebyla:-( Nezbývá mi než si pustit nějaký videa a najít si podobný ženský a dělat se nad nima:-( já vim sem jako ty hnusný úchyláci ale nic jinýho mi nezbývá.Teď teda mam tělo unavený z práce ale až začne tělo chtít tak vim že budu muset dělat tohle.Jo mohla bych se sejít s Raduškou ale je mi to blbý když sem naladěná tamtou tak vůdči Radušce nevim.Dřív když sem neměla žádnou tak sem pak šla i s ošklivýma a říkala si že i ta ošklivá jí má.Jenže Alička a Raduška mi rozmazlily že to jde i s hezčíma a tohle mi dodělalo a říkam si abych byla uplně spokojená musela bych mít tu ukrajinku.Prostě svuj typ jako mam chlapa muj typ.

pils (Čt, 18. 4. 2019 - 17:04)

Ano, je to tak, ale na Miluninu obranu by bylo třeba říct, že její jednání je důsledkem poruchy a tu ona dostala do vínku, nevybrala si ji. Proto by všichni měli počítat s tím, že city jí prostě nejdou, Milča potřebuje vzruchy docela jiné. Ale sama o tom píše, není třeba to opakovat. Krásné Velikonoce všem!

Sany11 (Čt, 18. 4. 2019 - 17:04)

Koukla jsem jeste jedou na symptomy,je toopravdu,jak kdyby to psali podle Miluny. Ale lecit by se mela, jinak to bude jen horsi a horsi.
https://www.priznaky-projevy.cz/psychiatrie-sexuologie/1226-hranicni-emocne-nestabilni-porucha-osobnosti-priznaky-projevy-symptomy

co (Čt, 18. 4. 2019 - 17:04)

Miluna na množství nehledí. a taky není rasisitka!!!!!!!!

no (Čt, 18. 4. 2019 - 17:04)

7 otvorů snad nemá nebo jo?

Návštěvník (Čt, 18. 4. 2019 - 15:04)

co uděláš je na tobě, tu se píše, že nechápeš myšlení Miluny

dyť (Čt, 18. 4. 2019 - 15:04)

to píšu že nechápe

Radka (Čt, 18. 4. 2019 - 15:04)

Už chápu asi.Je to myšlený tak abych i já ztratilá zájem abych jí nebyla po ruce kdyby chtěla?

dyť (Čt, 18. 4. 2019 - 15:04)

to píšu

Reklama

Přidat komentář