Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Rakato (So, 20. 4. 2019 - 20:04)

Myslím, že už vím, čí jsi, teologu a současně marxisto. Jen prázdná nádoba, která sestavuje rádoby chytré věty. Teologie je nauka o náboženstvích, a na matematice nestojí (kromě pythagorejců, což bylo svým způsobem trochu náboženství).

Marxista Miguel (So, 20. 4. 2019 - 21:04)

I konvenční pašijní obraz bičovaného, křižovaného, trnovou korunou dekorovaného a kopím proklátého třiatřicetiletého chlapa předpokládá určitou úroveň materiálně technické základny společnosti: relativně vyspělé provaznicko-cupaninské výrobní postupy, rozvinuté truhlářství a tesařství, včetně důmyslných spojovacích nástrojů a součástek, jakož i pokročilé zbrojně orientované kovářství.

Marxista Miguel (So, 20. 4. 2019 - 14:04)

Snad se mnou budete souhlasit aspoň v tom, že předtím, než může být do toho vašeho teologického systému zavedeno cokoli, co souvisí s popravou elektrickým proudem, musí být podobná procedura napřed vyvinuta a uvedena do praxe!

Návštěvník (So, 20. 4. 2019 - 16:04)

Marxistické! Důsledně marxistické!!

Rakato (So, 20. 4. 2019 - 20:04)

Prozatím mě tvůj teolog Stach neohromil. Jen náhodně generuje výroky, které spolu nesouvisí. Zcela stejně by to dělal blb z ústavu, kdybys mu vzal sedativa a požádal ho o nějakou teorii. Ty Krume!

Návštěvník (Pá, 19. 4. 2019 - 21:04)

Znám teologa Stacha, a věřte mi, že jeho objevení se zde je převratovým momentem tohoto diskusního vlákna!

Teolog Stach (Pá, 19. 4. 2019 - 19:04)

¶ Anonymní představa elektricky indukované popravy-potratu s Ježíšem těhotné Panny Marie Sedmibolestné vrhá modernější teologické světlo na sedm tradovaných bolestí řečené Panny. ¶ Ať se to komu líbí, nebo případně nelíbí, daných sedm bolestí lze rozmanitě permutovat, a tak vytvořit celkem 7! = 5 040 permutací.

Návštěvník (Pá, 19. 4. 2019 - 18:04)

Doporučil bych všem podívat se na vlákno o Ježíši Kristu, kde Teolog Stach před chvílí publikoval svůj podnětný příspěvek o implikacích konceptu Panny Marie Sedmibolestné.

Rakato napsal: (Pá, 19. 4. 2019 - 09:04)

"Vy křesťané uctíváte dva bohy, ale měli byste se držet jen hodného Jezuse. Starý Jehova je ďábel, který v Egyptě vraždil nevinné děti (a přetím vyvraždil celá města)." ------ Jo jo, to je zjevné každému. Vědí to i křesťané, když mají upřímnou chvilku, ti to přiznají. Vědí, že bůh starého zákona je někdo mentálně a povahově úplně jiný než Ježíš. Tudíž je vyloučeno, aby to byla jedna postava. Když někdo věří v boha, tak to ještě nemusí znamenat, že je divný. Dá se to pochopit. Ale pokud někdo věří na to, že bible je pravda a nic než pravda - tak je regulérní magor.

a jajaj (Pá, 19. 4. 2019 - 07:04)

dnezka nemam čas ale omyva a libad nohu no co vy nato křižovnici

Tony (Čt, 18. 4. 2019 - 01:04)

Jinak jsem jinde k tomu požáru napsal toto-----------ta první část není ode mne, já na to pouze pod tečkami reagoval--------------------Jen mi nejde do hlavy, jak mohou tvrdit, že měli všechno pod kontrolou, když jim to tam baflo. Asi se hlídání stavby nevěnovali tak jak se tvrdí. Dělníci odešli ze stavby ( z lešení) a tím kontroly skončily.
)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Nedivím se. Párkrát jsem pracovně v té Francii byl a tak jsem měl možnost poznat pracovní morálku Frantíků. Ta je radikálně odlišná od německé.

Tony (Čt, 18. 4. 2019 - 01:04)

Jinak jsem jinde k tomu požáru napsal toto-----------ta první část není ode mne, já na to pouze pod tečkami reagoval--------------------Jen mi nejde do hlavy, jak mohou tvrdit, že měli všechno pod kontrolou, když jim to tam baflo. Asi se hlídání stavby nevěnovali tak jak se tvrdí. Dělníci odešli ze stavby ( z lešení) a tím kontroly skončily.
)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Nedivím se. Párkrát jsem pracovně v té Francii byl a tak jsem měl možnost poznat pracovní morálku Frantíků. Ta je radikálně odlišná od německé.

Rakato (Čt, 18. 4. 2019 - 13:04)

Francouzský bordel a laxnost jsou známy. U Notre-Dame se to ukázalo v plné nahotě: když čidlo hlásilo požár, hasiči přišli, nic neviděli, a tak odešli. A když se ozvalo druhé čídlo, byla už střecha v plamenech. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Je po katedrále, protože plameny a pak prudké ochlazení vodou poškodily strukturu zdí. Jejich penetraci si neumím představit. Bude to muset celé dolů a stavět od základů. Jen kvůli lepmlovi pokrývači a neschopným hasičům.

Tony (Čt, 18. 4. 2019 - 00:04)

Dt 34--------------
Když Mojžíš zemřel, bylo mu sto dvacet let. Jeho oči nezeslábly a jeho svěžest nevyprchala.-----V Izraeli už ale nepovstal prorok, jako byl Mojžíš, se kterým se Hospodin znal tváří v tvář. Kolik jen znamení a divů jej Hospodin poslal vykonat v Egyptě proti faraonovi, všem jeho služebníkům a celé jeho zemi! Jak mocnou sílu a jak hrozné činy předvedl Mojžíš před očima celého Izraele!

Tony (Čt, 18. 4. 2019 - 00:04)

Dt 34--------------
Když Mojžíš zemřel, bylo mu sto dvacet let. Jeho oči nezeslábly a jeho svěžest nevyprchala.-----V Izraeli už ale nepovstal prorok, jako byl Mojžíš, se kterým se Hospodin znal tváří v tvář. Kolik jen znamení a divů jej Hospodin poslal vykonat v Egyptě proti faraonovi, všem jeho služebníkům a celé jeho zemi! Jak mocnou sílu a jak hrozné činy předvedl Mojžíš před očima celého Izraele!

Rakato (Čt, 18. 4. 2019 - 13:04)

Vy křesťané uctíváte dva bohy, ale měli byste se držet jen hodného Jezuse. Starý Jehova je ďábel, který v Egyptě vraždil nevinné děti (a přetím vyvraždil celá města). Takže říkám - nechcete-li být uctívači ďábla, odřízněte z bible starý zákon a hoďte jej do koše.

Tony (Čt, 18. 4. 2019 - 00:04)

*hůl sežere jinou hůl*. ---------------Ta hůl (latinsky baculus) nesežrala jenom jinou hůl, ale sežrala i ostarní hole.

a (St, 17. 4. 2019 - 21:04)

trubec zpopelní svou víru ve jménu Mojžíšových pohrobků...

Rakato (St, 17. 4. 2019 - 18:04)

ten ví přece všechno. Pan chytrý se prezentuje a při tom ho nedávno vyhodili z práce protože dělal přehmaty.

Rakato (St, 17. 4. 2019 - 21:04)

Pane Jehovo, přijď a spopelni toho zmetka, který tady píše mým jménem. Pak v tebe uvěřím a budu se k tobě modlit.

Reklama

Přidat komentář