Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Rakato (St, 17. 4. 2019 - 17:04)

Richtig. Pořádek muší bejt, jinak by lidi lezli po stromech. (řekl tuším moudrý blb Švejk). Takže co je legální, to je dovoleno, to je v pořádku. Kradou všichni, kteří mají možnost. (A doktor House také říká: "Lžou všichni.") To je to, na čem musí stát a policie stavět. Nebudeš krást jen tehdy, když nebezpečí, že tě praští po tvých hrabivých pazourách, je příliš velké. A jaká je realita? Dementa Ratha, kterého chytili s úplatky v ruce, už soudí kolik? deset let? A zákon o prokazování původu majetku (prý klíčový pro boj proti kriminalitě)? Když máš více než pět miliónů a nejsi schopen doložit, jak jsi k nim přišel, tak ti je zdaní!! Jo - zdaní, místo aby ti nedoložené peníze zkonfiskovali a tebe zavřeli. Takže se krade a úplatkaří vesele dál. Měli bychom pouvažovat, co za lidi sedí v parlamentu, když takhle "bojují" proti hospodářské kriminalitě. Asi v tom jedou také. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jen tak mimochodem - bývalí dementi ve sněmovně schválili (už neplatný) zákon, že policie musí řidiče značkou upozornit na to, že se blíží k radarové kontrole. Je třeba dokazovat ještě více kocourkov na nejvyšších místech? --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zaměstnavatel ovšem (hlavně dnes) musí na své surfující zaměstnance opatrně (i když kontrola jejich mrhání pracovním časem je jednoduchá - stačí prográmek na serveru a letmý pohled na přehled stránek), protože lidí je málo a zaměstnanci by mohli odejít tam, kde se surfuje lépe.

Návštěvník (St, 17. 4. 2019 - 08:04)

Výjmečně si uhodil hřebíček na hlavičku a vnuknul si mi komentář.
A co takoví papušci a Sandokani typu Okamura s tímto dokážou. Jsou jen vějičkou kapitalismu, nedokážou nic, jen sebrat hlasy stranám, které by něco dokázaly.
Pro první období bylo jistě dobré, že podnikatelé velkým firmám nekonkurovali, tedy naopak. Žádná velká firma jako skanska nešla do projektu rekonstrukce chalupy bez účtenky a nyní tito drobní podnikatelé nemají žádnou možnost mít výhodu vůči větším firmám, které na ně prostě pošlou kontrolu z finančáku a tím se zbaví konkurence, nebo skončí s živností a začne makat pro ně.

Návštěvník (St, 17. 4. 2019 - 09:04)

No, zvolili jste si koho jste si zvolili.Nicméně takových to řemeslníků nebyla většina, pak byli další podnikatelé, co jen kryly své obchody za nulové daně pod jinými vykazovanými činnostmi.
Uvedu modelový hypotetický případ. Daňový poradce pracuje z kanceláře, zakoupí sídlo firmy přes daňový odpis a v něm pronajímá zimmer-frei a odečítá si daně.Zaváží pokrývky svým firemním BMW s redukcí na pohon 4 kol a druhé sídlo firmy má v horské chatě, kterou rekonstruje z daňí na druhé sídlo firmy. Účtuje si cestovné výdaje,vždy to vyjde na pátek po škole a v neděli večer jak zapisuje do firmení knihy jízd.

Návštěvník (St, 17. 4. 2019 - 09:04)

ČSSD is stuck in a rut!

Návštěvník (St, 17. 4. 2019 - 09:04)

S Babišem své podnikání zabalil a obě nemovitosti pronajímá přes webové aplikace...

Návštěvník (Út, 16. 4. 2019 - 22:04)

Myslíš asi ony legendární zákony na to, že dodávkové auto do firmy se vytvoří tak, že se opatří mříží, které oddělí zavazadlový prostor od osobního.
No a pak si kupovali ty nízké sportovní vozy a takto sije upravili a bylo to zavážecí auto na odpis z daňí.
-----------------------------------------------
Asi se shodnem, že nejvíce se patrně fixlovalo v pohostinství na třeba ubytovávání v penzionech tzv. cimmer frei pak celý léta jel ten ilegální alkohol, práce ukrajinců načerno atd...
----------------------------------------------
Druhá věc je jestli to těm firmám právě nebylo potřeba poskytnout jistou dobu daňových prázdnin, aby vůbec vznikli a fungují dnes často po druhou i třetí generaci.

Rakato (Út, 16. 4. 2019 - 23:04)

Ano, hlavně jsem myslel prodej nezaúčtovaného zboží a zatajování tržeb z něj. Takže by aspoň neměli ryčet, že EET se má zrušit, když mají máslo na hlavě.

Návštěvník (Út, 16. 4. 2019 - 19:04)

V Izraeli si sami sobě zvolilili utlačování sousedů, pravicovou extrémní koalici stran, potvrzení trendu zabírání osad a utlačování práv svobody jinověrců a jinoetnik, tedy apartheid.Hanba sionismu!

Rakato (Út, 16. 4. 2019 - 21:04)

Kvůli takovým jako ty Einstein zvažoval, že si nechá svoji teorii relativity jen pro sebe a jiné Židy.

Návštěvník (Út, 16. 4. 2019 - 21:04)

Jo, to je fakt, nebýt Einsteina, tak by ani američané nevyvíjeli atomovou bombu, protože on napsal dopis Rooseweltovi, že ví zcela jistě, že se dá z atomů izolovat síla obrovského ničivého potenciálu a že vývoj bude trvat ne déle než asi 5 let a že ji tedy může mít Německo dříve.Ihned na to začal projekt Manhattan, kde vědci jako Opperheimer vytvořili tu atomovou pumu.

Návštěvník (Út, 16. 4. 2019 - 19:04)

A teď se třeba po*er ty americký sionistický remcale!

Návštěvník (Út, 16. 4. 2019 - 19:04)

Čuramedáňi xenofobní vylyžte si svou fašistickou prdel!!!

Návštěvník (Út, 16. 4. 2019 - 19:04)

Izraelští milatanti rozvracejí hodnoty starého kontinetu, zpopelnění Staré dámy je poslední kapkou.

Jedovatej (Út, 16. 4. 2019 - 19:04)

Mám jistý pochybnosti, že příspěvek v 16:06 nepsal voriginální a skutečnej ShabbaTot-Jahoda, ten text je sice dost blbej, ale přece jen drobátko vodlišnej vod typickejch Jahodovejch žvástů... Žádný pochybnosti zato nemám a jsem přesvědčenej, že se zde opětovně zjevuje sdfg, jako alter-ego diskutéra s nickem Rakato, kterej je schopnej (možná nečekaně) pod tímto nickem psát dost zajímavý a rozumný příspěvky... Text z 18:36, sice psanej jako Návštěvník (anonym), je pro sdfg charakteristickej...: "A kdo je má prznit a vykrýt to, že jsi impotent, to si to maj doma hoňit pod peřinou, kvůli tomu, že ti nestojí." a charakteristický je hlavně to "hoňit" - to "ň" před měkkým "i" je fakt kouzelný... Vobvyklej průběh... krátký příspěvky, sekaný v těsným závěsu, v několikaminutovejch intervalech, některý jako anonym, jiný jako Rakato... takže druhej zdvořilej dotaz, Rakato-sdfg: je to vopravdu nutný?

ShabbaTot-Jahoda (Út, 16. 4. 2019 - 22:04)

jo,ten příspěvek jsem psal já jahoda...pokud by nějaká zhnilá jahoda psala pod mým ickem,ihned bych se ozval!...To mě vytáčí.....příspěvek z 16:06 jsem psal skutečně já a byl reagováním na příspěvek z 13:13 kdy Rakato píše o USA : Evropa je jedna velká feministická děvka,která se už dočista zbláznila.V USA se to ted právě láme,trochu racionality tomu pořád dává Trump,ale už měl namále s Clintnovou ,a kdo ví,zda obhájí.Po jeho místě už slintají samí feminizovaní zoufalci,a největší je ten dědula Sanders......no...o propojení Trumpa,jeho teamu namočeného v kolaboraci s ruskýma a ukrajinskýma tajnýma službama jsem již nejednou psal,teda těma od Janukoviče viz Google:Šéf volebního štábu Donalda Trumpa inkasoval miliony dolarů od exprezidenta Ukrajiny Janukoviče.....Viz třeba Manafort ,který je do toho namočen a navíc i do podezřelých transakcí kolem ruského miliardáře Olega Děperaska,blízkého spojence Vladimíra Putina.Navíc Janukovič v roce 2014 využíval rad Manaforta a jeho firmy,díky čemuž vyhrál volby a to několikrát.Manafort tak porušil zákony USA že to dělal a nepřihlásil se při tom na ministerstvu spravedlnosti USA....a bylo toho více a ještě více,viz braní ruských peněz přes banky ve světě a do toho je team Trumpa taky namočen,styky s ruskou advokátkou Veselnickou napojenou na ruské tajné služby a Kreml ,to obstarával zase syn Trumpa a pod a pod.....takže toliko tedy k ruské čupce ,kremlomáče a hyeně rudě skvrnité...orel doopravdy bdí a FSB a CIA to dosti tvrdě jistí a na každého kolaboranta,vlastizrádce a trolla si posvítí a než přijde úder...orel zaskřehotá a zaryje mocným basem dravce ozvěnou do lesů,luk a strání a okamžitě pozná hledem dravce kdo krysa vasilisa v kanále schovaná a kdo ne a pokud vím,Manafort nyní pržívá dosti krušné časy a spolu s ním i jeho soudruzi kolaboranti a vlastizrádci USA !...Jdou po nich právníci a jdou od soudu k soudu ....A Trump...?...Tem musí držet hudu a krok !...Jinak by ser taky klidně mohlo stát,že by vypadl s ostudou z Bílého domu....Ale jo...jinak vede dobrou imigrační politiku a nepustí do země nelegální vyžírky,dosti přeje Státu Israel a posiluje americkou přítomnost v Evropě..to je jeho politika a vede ji nespíš proto,protože si na něj a na jeho team kolaborantu orel posvítil a varovně zaňafal zobanem !..Amerika je prostě Amerika a tu nikdo a nikdy nezmění a kdo se postaví proti ní,toho to smete

Jedovatej (St, 17. 4. 2019 - 04:04)

"...jo,ten příspěvek jsem psal já jahoda...pokud by nějaká zhnilá jahoda psala pod mým ickem,ihned bych se ozval!" --- Tak to teda sorry jako, Jahodovej, že jsem zapochyboval vo tobě jako vo skutečným tvůrci uvedenýho příspěvku, von mi teda ten text připadal ještě mnohem uhozenější, než ty tvý vobvyklý propagační žvásty... že by se už projevoval neblahej vliv dlouhodobě chlemtanýho petkovýho piva, v množství (zatraceně, ba kurevsky) větším, než malým?

Rakato (Út, 16. 4. 2019 - 23:04)

Amerika lhala už indiánům, a lže pořád. Nicméně bychom se od ní měli všichni učit, jak se hájí státní zájem (jen vypustit ten americký státní terorismus, a vojenské útoky na nevinné).

Rakato (Út, 16. 4. 2019 - 21:04)

Ty kdybys šel za sémantika, tak okamžitě zažiješ držkopád, jak by tě s gustem vykopli, protože si o zdejších autorech textů jen trapně vymýšlíš. (Anebo tady kalíš vodu různým převtělováním za jiné, což je pokleslá zábava.) Nechápu, proč ses zaměřil na mě, když mám úplně jiný slovník, než ty tvoje přeludy, za které se údajně vydávám. Když to, co píšeme, nemá reálný základ, jsme jen fantasté, kteří jsou vykořenení z reality, a možná i nebezpeční okolí.

Návštěvník (Út, 16. 4. 2019 - 19:04)

Tady je vidět jak se věci mají. Goyové jsou na odpis, akorát se o nich mluví buď jako fašistech nebo jako komunistech, což je jako čuramdán a pí*a podobné.

Návštěvník (Út, 16. 4. 2019 - 19:04)

Proto se nazývají goyové anti-semity a ne anti-židy, aby byly společně znepřátelení a na jedné loďi s araby. Stejně tak anti-fašisté jsou totožní. Hájí zájmy boje s anti-semitismem. Přitom je to fašismus snažit se zničit místní civilizaci a dosadit jinou, vlastní.

Reklama

Přidat komentář