Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Markéta (Čt, 11. 4. 2019 - 19:04)

Jakube ,to asi opláču cos napsal,ale taky prosím, dej Klárce a Liborovi spíše rovnováhu a ne ještě větší bolest. Vím jak se trápíš, ale moc prosím také já. A chce se mi fakt moc brečet.

Miška (Čt, 11. 4. 2019 - 19:04)

Jakube, jéžiši to je tak zoufalý a smutný. Vím, žes to musel napsat,ale v ten nejméně vhodný okamžik. Nemohu ti to zavolat,musela jsem to napsat sem. Klárko chtěla jsem tě jen pozdravit a podpořit tě na zítra a celkově,ale tohle mne dostalo, držím ti palečky!

Klára (Čt, 11. 4. 2019 - 18:04)

Já jsem o tom také přemýšlela a on mi to nezakázal, jen říkal, že nechce, abych se z toho ještě více stresovala, ale poradím se s mamčou. Tak tys měla dnes málem čůrací příběh, ale já bych s klukem to asi vyřešila stejně jako ty, s Liborem je to jiné. Jsme si blízcí a tak se nestydím. Teď mi psal Libor, že dojel ok, ale že se z toho totálně ssesypal. Ta s ním budu hovořit a zavolám mu hned. Promiň.

Jakub pro Klárku (Čt, 11. 4. 2019 - 19:04)

V tvých očích nekonečno plane, a vlasy vánkem rozfoukané, stékají po šíji tvé, jak obrácené svíce. A v ústech nevyřčená slova,co chtěla by líbat a miovat.... znova a znova.... A to, co v tobě vidět není je klid a oheň - noc probuzená.... jak vášeń a bolest v jediném okamžiku..... jak láska a marnost před vznikem a po zániku.... Amen........Promiň Klárko,že jsem to napsal,ale nemohu to nést v sobě.

Klára (Čt, 11. 4. 2019 - 19:04)

Jakube rozumím a děkuji moc. Za tebe. Nic víc nečekej. Prosím.

Markéta (Čt, 11. 4. 2019 - 18:04)

Klárko pozdravuji z Roztok a jsem ráda,že jsi s Liborem prožla odpoledne. Jemu to velmi pomáhá a alespoň se odreaguje ad toho velkého stresu. Jsem překvapená,že jste spolu měli i milování,ale jak to popisuješ, je to kluk, který tě má moc rád a měl v sobě velkou touhu se uvolnit s tebou. A to je moc fajn. Pokud potom plakal tak jen z toho důvodu, že si uvědomil, jak tě miluje a jak je to krásný a v kontrastu to, o koho přišel a co ho čeká zítra. Hodně jsem přemýšlela jestli bys měla zítra podpořit Libora na tom rozloučení nebo ne. Já bych to asi udělala, pokud by mi to sám nezakázal. On se asi bojí, aby tě víc nestresoval, ale na druhou stranu je to pro něj velká opora. Co myslíš? Asi by byl nakonec rád. Dnes jsem měla zajímavý zážitek i já. Šla jsem od vlaku a potřebovala taky hodně čůrat ,ale šel se mnou jeden známý kluk od nás a chtěl secestou bavit, ale já si musela někde jít nutně ulevit a tak jsem mu nakonec řekla ať počká že si odskočím na malou a zaběhla jsem za strom a tam se vyčůrala a udělala taky velký proud. On nešel za mnou a počkal na mne, ale pak mi řekl, že by rád viděl jak čůrám a že ho to vždy lákalo, ale že žádná holka se pro to nanašla. Vím, že stálou holku nemá, ale asi bych s ním čůrat nešla, kdyby dnes byl neodbytný a chtěl se dívat, tak bych to řešila asi tak, že bych spíše ve srandě mu řekla, že je blbej a zvědavej a před čůrací broskvičku bych si dala alespoň ruku, aby jí neviděl celou jak to z ní teče na zem.

Klára (Čt, 11. 4. 2019 - 17:04)

Moc zdravím všechny a Věrčo děkuji za kontakt, dala jsem ho Liborovi také a velmi děkuje, takže se ti ozve. Před chvílí odjel a byli jsme spolu venku a vyzvedl mne opět ve škole a šli jsme se projít. Připadal mi trochu lepší než včera ikdyž stejně hodně smutnej a vyčerpanej a jednou taky bulil. Potěšilo mne, že mu už nebylo špatně od žaludku a že už neměl depku z posezení v restauraci a dali jsme si kávu, kterou sice moc nepiju ,ale chutnala mi a oba jsme měli pak nakládaný hermelín a colu. Povídal a už se mi zdál lepší, stále opakoval, že chce mít ten zítřek za sebou a ať na něj myslím a že se toho bojí jak to zvládne. Pak jsme šli ven projít se a mě se chtělo po tom kafi a cole velmi hodně čůrat a on byl na to i více natěšenej než včera a rychle našli jsme opuštěné zákoutí a já to tam hned z pod sukně pustila na bobečku před ním silným proudem ven a on reagoval velmi hezky a byl velikej tam mezi nohama a líbal mne a asi by chtěl i víc, ale tam se to moc nehodilo, protože bylo světlo. A pak jsem ho pozvala domů, protože mi to mamča dovolila a byli jsme sami a udělala jsem mu čaj a pak přišla ségra, ale ta se jen otočila a šla ven Po půl páté musel odjet ale já jsem ještě chtěla jednou s ním čůrat a potřebovala jsem znovu celkem dost a tak jsme spolu čůrali na záchodě a on byl taky velikej a chtěl to do pipinky a když jsem se vyčůrala tak do mne pronikl v koupelně ale já nebyla moc uvolněná, protože jsem se bála aby nepřišla mamča nebo ségra. Trochu to bolelo. Byl opět rychlý a já po chvíli cítila jak moji pipinku zaplavil jeho hřejivý plamen lásky a bylo to moc krásný a dnes bych to vůbec nečekala. Až potom než odjel byl smutný a rozplakal se a nebyl schopen odjet a já jsem bulila taky když odjel a zaplavil mne velký smutek a proto hned píšu, abych se z toho dostala.

Markéta (Čt, 11. 4. 2019 - 15:04)

Já taky zdravim a moc na vás oba myslím.

Miška (Čt, 11. 4. 2019 - 14:04)

Klárko myslím na tebe. Napiš jak jste to dnes zvládli. Děkuji.

Věrča (Čt, 11. 4. 2019 - 11:04)

Klárko a Libore , pokud budete akutně potřebovat pomoci zavolejte mi a probereme to mimo diskusi. Znám i odborníky, které v takových těžkých situacích pomohou. Věrča 608 399 622

(Čt, 11. 4. 2019 - 11:04)

Petro, ona čůrala se ségrou.

Petra (Čt, 11. 4. 2019 - 07:04)

Ten Já- je nějakej starej prďola když ti Kláro vyká. Haha By se mu ani nepostavil!!

Lenka (Čt, 11. 4. 2019 - 07:04)

Jóóó?

(Čt, 11. 4. 2019 - 07:04)

bych chtěl Kláro to vaše čůrání zažít a pak bych se z toho udělal

Markéta (Čt, 11. 4. 2019 - 07:04)

Klárko děkuji za pozdrav a taky na vás budu dnes myslet. Mám tě moc ráda a těším se, že za týden si v Peci popovídáme mnohem víc osobně. Pěkný den i tobě.

Klára (Čt, 11. 4. 2019 - 06:04)

Dobré ráno. Jakube děkuji ti za upřímnost a hodně mne to, co prožíváš oslovilo a chci ti tak vyjádřit za sebe i za Libora dík. Noc proběhla bohužel podobně jako včera, ikdyž jsem myslela, že tu u Nikoly ustojím lépe, ona byla ta, která v dobré víře něco řekla o mně a Liborovi tak, že jsem se opět neudržela a plakala jsem. Hladila mne po vlasech a po tváři a sušila i kapesníkem slzičky, ale o to víc jsem plakala. Až jsem zase nějak z toho vyčerpáním usnula. V noci jsme tentokrát nečůrali ale ráno se nám chtělo oběma tak moc, že já jsem pospíchala na WC a okamžitě začala čůrat na záchodě první a ségra přišla za mnou, držela si pipinku rukou a začala až plakat, protože jak slyšela a viděla, že čůrám tak to nevydržela a začala čůrat přes kalhotky na ruku na pipince. Nakonec je rychle sundala a pustila celé velké čůrání rychle do kyblíku, který v koupelně máme, protože já jsem ještě čůrala hodně a nemohla to stopnout. Myslím na Libora a jak to dnes vše bude probíhat. Psal, že chce opět za mnou přijet alespoň na chcvilku a zítra je už to rozloučení s jeho maminkou. Ráda bych tam s ním byla a podpořila ho, ale vím ,že mne chce od toho uchránit tak uvidíme. Pozdravuju i vás ,holky a ozvu se. Mějte příjemný čtvrteční den.

Jakub (St, 10. 4. 2019 - 21:04)

Já teď bulím pro tebe každý večer jak se to stalo. No.

Klára (St, 10. 4. 2019 - 21:04)

Jakube díky moc za vše. Cítím, že to asi opravdu prožíváš hodně a jestli jsi kvůli tomu bulil, tak za to se stydět nemusíš přece. Přeji ti dobrou noc a jdu k ségře a asi si budeme povídat a snad nebudeme moc smutný, ikdyž asi jo.

Jakub (St, 10. 4. 2019 - 20:04)

Klárko i já pozdravuju a myslím na tebe a Libora moc a moc to prožívám a stydím se napsat jak.
Jsem s tebou...

Klára (St, 10. 4. 2019 - 20:04)

Nikola byla a je dokonce dnes víc smutná než já a když jsem přišla domů a vyprávěla co a jak mamče tak se u toho rozbrečela a řekla, že jsem večer plakala taky u ní. Já teď mám takový prázdno.Libor se ozval,že je ok a to jsem ráda,že dojel vpořádku. Dnes byl opravdu hodně špatnej. Dnes budu na oplátku u ségry spát já v jejím pokojíčku, protože se budu alespoň mobilizovat abych nebulila a ona aby snadno usnula. Ale nevím, třeba se taky znova sesypu.
Už aby byl konec týdne. U nás sice byly maturity a tak jsme si myslely naivně že nám dají volno, ale nestalo se tak. Tak to nějak překlepu ty dva dny. Moc vám děkuju za vše a přeji dobrý a hezký večer.

Reklama

Přidat komentář