Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Miška (Ne, 14. 4. 2019 - 11:04)

Teda holky, já jsem chtěla psát své zážitky ze soboty,ale tohle mne dostalo. Klárko to je jak z romantického filmu, ale je to realita! Mně je o rok méně a nevím,co bych dělala, kdyby mne nějakej kluk požádal o ruku. Asi bych to odmítla, kdybych nebyla zamilovaná. Ale ty zamilovaná jsi.
Zase nebudu psát o sobě. Tohle musím nejprve nechat zažít v sobě. A Markétko, myslím si, žes to včera trochu opravdu neodhadla a dnes si to snad vyjasníte. Držím ti palečky a Klárko tobě a Liborovi samozřejmě taky.

Hynek (Ne, 14. 4. 2019 - 11:04)

No to je teda síla. Jen tak to rozdejchat.

Markéta (Ne, 14. 4. 2019 - 10:04)

Klárko to bude ok. S maminkou si povídej a ještě více s Nikolkou, myslím, že ta to ještě tolik nepobírá a má opravdu velký strach, že odejdeš za Liborem a ona zůstane sama. Tady bude potřeba ji ujistit, že se nic nemění. Po obědě dojdu za Martinem a omluvím se mu a nabídnu mu kamarádství. On ví teď, že mu čůrání nabudu nabízet,ale když to nebude brát jako podmínku pro naše přátelství tak se třeba stane, že u něj budu cítit bezpečí a pak se vyčůrám i před ním bez obav, když se mi bude chtít nutně a nebude jiná možnost. On ne asi opravdu má hodně rád a já jsem jen blbá holka, co kouká jen na sebe.

Klára (Ne, 14. 4. 2019 - 10:04)

Markétko, toho kluka ti přeju, dojdi za ním jestli se znáte a vysvětlíte si to. Takhle si myslím, že se trápíte oba, ikdybyste spolu nakonec nechodili je lepší mít mezi sebou janý věci. Já jsem s Liborem pak ještě chvíli pobyla ve městě a pak jsme jeli vlakem zpět do Mimoně. Nabídla jsem mu ať zůstane v Liberci, že trefím a mamča mne na nádraží vyzvedne , ale on že ne, že chce být se mnou a tak jsme dojeli do Mimoně a byli spolu ještě chvíli než jel vlak zpátky. Měli jsme ještě jedno čůrání za odstaveným valníkem u louky, opět jsem to držela dlouho,ale v tý zimě to moc nešlo a tohle byla první možnost,kde si ulevit. Čůrala jsem nevím proč trochu z větší výšky a on byl milej, ale nešťastnej, že musí odjet,ale vše proběhlo snad v pohodě ani já ani on nebulil, když odjížděl a byli jsme dál v kontaktu. Mamča mne vyzvedla na nádraží a já jí doma vše vyprávěla a byla u toho i zvědavá ségra, a tak jsem řekla, že jsem dostala i prstýnek a že Libor mne požádal o ruku a že počká, až to bude možné abych byla jeho životní partnerkou. Mamča ale nebyla vůbec ráda a rovnou se zeptala,jestli jsme spolu měli intimní poměr a já neumím lhát, tak jsem jen sklopila oči a dostala jsem vynadáno, jestli tedy se chráním a beru antikoncepci a že musím nejprve dodělat školu a že se známe pár dnů a ať jsem zodpovědná. Já jí řekla ,že samozřejmě si to hlídám, protože když jsem chodila s prvním klukem , tak mi mamča tohle důrazně také nařídila a já byla ochráněná, a utekla jsem k sobě a hrozně jsem plakala, protože mi to přišlo hodně nefér od mamčy.Ségra za mnou vůbec nepřišla a já pak zjistila, že bulí u sebe do polštáře, že prý se tedy odstěhuju za Liborem a ona tady bude sama a byla k neutišení. Já bych si nedokázala představit opustit ségru a mamču. My jsme spolu tak provázaní a milujeme se, že by to nešlo a nakonec než jsem šla spát jsem ještě zašla za mamčou a ta taky plakala u sebe , takže večer plný slziček. Teď s ní budu vařit a tak si budeme povídat. Ona se o mně bojía já ji chápu.

Markéta (Ne, 14. 4. 2019 - 10:04)

To je neskutečný ! Tak ty jseš zasnoubená? Neuvěřitelný, já ti to tak přeju, že to snad opláču. Ale je to opravdu brzo pro tebe. Včera u nás zazvonil ten kluk, co jel se mnou vlakem apřinesl mi kytku a přišel se omluvit za to, že mně viděl jak čůrám. A já si myslela, že nekoukal, a tak asi ano ale ne zblízka. A taky prý jestli bysme spolu nemohli kamarádit. Protože se mu líbím už déle ,ale neměl odvahu mi to sdělit. Tak jsem ho pozvala dál ,dali jsme kafe a povídali si. On je o rok mladší ,ale je hezkej a milej a bylo vidět, že se hodně stydí. Nevím kde se to ve mně vzalo ale řekla jsem mu, že jestli chce se mnou kamarádit kvůli tomu, že se mnou bude chodit čůrat, tak ať na to zapomene. On se zarazil na chvíli a pak se znovu omlouval a řekl mi větu,která mne moc bolí, protože mi řekl, já tě miluju od té doby ,co tě znám a jestli si myslíš ,že to je jen kvůli tomu, tak promiň a odešel ani se nerozloučil. Tohle jsem asi pos... a pak jsem probrečela zbytek večera. Protože je to opravdu hodnej kluk a známe se od základky. Je mi z toho smutno a nejradši bych se mu šla zase omluvit já, protože pohled na čůrací holku se klukům prostě může líbit .

Klára (Ne, 14. 4. 2019 - 09:04)

Nejdůležitější byla totiž jiná věc. On mne pozval, jestli bysme nevyjeli lanovkou na Ještěd, když jsme v Liberci. Je to ostuda, ale já přestože bydlíme kousek, tak jsem tam nikdy nebyla a tedy že ano a kolem půl druhý jsme byli nahoře. No Libor to myslel asi dobře, ale počasí moc nepřálo a bylo chladno a tak jsme šli do budovy a Libor mne pozval nahoru do restaurace na oběd. Je to tam krásný a super výhledy dolů na město a tak mi vyprávěl a ukazoval kde bydlí ale byl u toho byl hodně smutnej, protože mluvil také o mamince, která se sem přistěhovala jeho tátou z Turnova, který leží taky nedaleko a pili jsme jen nealko, ale objednal aperitiv a oběd jsme si vybrali z jídelního lístku. Sem musím mamču a ségru někdy vzít. Libor všechno platil a ikdyž jsem byla vybavena financemi, nechtěl o tom ani slyšet, prý, že jsem zvaná a tak to dělal i dřív. Nejsem na to zvyklá a nechci ho využívat, ale on to má tak nastavený a dělá mu to dobře. Po jídle jsme ještě chvíli seděli a pili jsme čaj a já znovu potřebovala víc a víc na malou a při představě že tady na kopci v tý zimě někde budu se zadečkem u stromu čůrat , jsem mu řekla, že jestli mu to nevadí, tak si odskočím na WC už tady, protože tady nahoře je velký chladno venku a on v pohodě, že žádný problém. A tak jsem jim tady pokřtila horu na záchodě svým čůráním. A pak se stalo neo nečekaného. Když jsem se vrátila, Libor ,že má pro mne ještě jeden dárek a dal mi prstýnek a řekl, že jsem mu natolik přetočila život, že by mně chtěl za životní partnerku a tímto mne žádá o ruku a že ví, že je mi teprve 16 roků, ale že počká tak dlouho než to bude možné, ale že nechce nikoho jiného a tak. Skoro u toho plakal a já nebyla schopna dlouhou chvíli nic. Byl to pro mne šok, krásný šok, ale věděla jsem, že když ho odmítnu, tak mu dám další obrovskou ránu a odmítnout ho nechci, ale nebyla jsem připravena na to hned adekvátně reagovat. Jen jsem řekla, že si toho vážím ,ale že jsem ještě mladá a musím 3 roky dodělat školu ale, že jeho nabídku přijímám s tím, že počká. I teď jsem plna emocí, takže dopíšu to později

Honza (Ne, 14. 4. 2019 - 13:04)

Zajímavé vyprávění Klárko, ale jedna věc tady nesedí. Lanovka na Ještěd je momentálně mimo provoz.

Klára (Ne, 14. 4. 2019 - 09:04)

Ahojky holky, ten včerejšek byl hodně prožitkový. Jak začít? Asi tím, že Libor zazvonil u vrátek sám před desátou a bez auta s tím, že ho vzal kamarád ,který jel do Prahy a on ho požádal, jestli by ho nevzal přes Mimoň, protože to byl známý, co byl včera na pohřbu. Libor se po tom všem necítil na to řídit. A já byla ráda, protože v tom stavu by to bylo náročný. Mamča ho pozvala dál a on se moc omlouval, že nepřinesl pro nás jako dámy kytičku, ale že prý kytky teď nemůže a bylo vidět, jak je hodně smutný. Aby se nerozbulil, tak jsem ho pozvala dovnitř a zahrála to do autu. Dostala mamča od něj dárkový bonbóny a ségra taky a já plyšáka a udělal mi tím velkou radost. Chvíli jsme poseděli v kuchyni u čaje a mamča se naštěstí neptala na nic citlivého a mně dovolila s ním být celý den. Chvilku byl u mne v pokojíčku a pak jsme šli ven. Omlouval se za to, že se neozval ,ale byl tak mimo, že se na konci pohřbu složil a volali mu doktora a pak byl na kapačce v Liberci a večer už doma. Chtěl někam ven a jestli si neuděláme výlet vlakem a tak jsme šli na nádraží a prvním vlakem, co jel jsme se vydali tím směrem. Byl smutnej, mluvil málo a já jsem hlavně nechtěla nic připomínat a ptát se, aby se mu psychicky nepřitížilo. Jel vlak do Liberce a tak jsme jeli. Povídal mi o Kryštofově údolí a že je to tam hezký a tak jsme tam vystoupili a šli se projít. Bylo celkem chladno, ale byla jsem dobře oblečená a tak to šlo. Když se mi chtělo čůrat za chvíli a jemu taky tak jsme odbočili z cesty do lesa a tam jsme se vyčůrali. Já to pustila první a celkem mi to šlo hodně a dlouho a jemu se to líbilo a pipinku mi ještě mokrou pak hladil a líbal mne, ale pak řekl, že dnes je tak utlumenej, že by moc chtěl všechno se mnou dělat, ale že prostě mu to nefunguje a skoro by se rozbrečel, ale já jsem to zase zahrála do autu a řekla jsem mu, že je zima a abych nenastydla na močové cesty ,tak mi naprosto stačí jen to čůrání a zbytek bude jindy. Alespoň se tedy vyčůral, protože se mu také chtělo hodně a pak jsme šli dál a na další zastávce počkali na vlak a dojeli do Liberce. Je toho víc na vyprávění,ale promyslím to, abych to vystihla a nebylo to dlouhý.

Miška (Ne, 14. 4. 2019 - 08:04)

Klárko také zdravím a mám také zážitky. Jakub byl jen včera a dnes mají nějakou naplánovanou akci v rodině a bylo to hezký, Taky se ozvu přes den a proč si plakala včera večer? Ten den s Liborem musel být pro vás oba hodně posilující.

Markéta (Ne, 14. 4. 2019 - 08:04)

Klárko dobré ráno. Jsem ráda, že jste s Liborem vpořádku a těším se na tvé vyprávění. Já mám taky co sdělit,ale před chvilkou jsem se vzbudila a tak se trochu dám do provozu a napíšeme si.

M (So, 13. 4. 2019 - 17:04)

Taky sme měli společné sprchy a záchody. Já jednou nutně potřeboval tak sem vlítl do kabinky, bimbaša vyndaného že budu chcát a najednou se ozvalo zapištění.
Jinak znáte asi všichni Prci, prci prcičky a víte jak dopadl Stiffler že?
Jentak mezi náma dnes se tu chcalo a to dost vydatně, byl sem celej mokrej. Asi někomu nahoře praskl močový měchíř.

Markéta (So, 13. 4. 2019 - 17:04)

Klárko asi jsi ještě venku. Jen tě chci pozdravit a myslím na vás. Klidně se ozvi až budeš chtít. Jen ti posílám vzpomíku. Liborovi samozřejmě také.

Klára (So, 13. 4. 2019 - 22:04)

Byla jsem celý den s Liborem a bylo to hezký, ale zároveň také moc smutný. Odjel až pozdě večer a pak jsem hodně plakala, Až nyní jsem se díky mamince a ségře trochu zklidnila a budu dnes na oplátku spát u ní. Více napíšu prosím až zítra. A děkuji všem za podporu.

Daniela (So, 13. 4. 2019 - 17:04)

Středa ,restaurace léta páně,19,00,rezervace jm. Turková.

Pepa (Čt, 25. 4. 2019 - 22:04)

Tak jak to dopadlo? Jsem zvědavý omlouvam se

Znalec (Pá, 26. 4. 2019 - 06:04)

Nijak. Do toho mailu co jsem tu uvedl mi nikdo nenapsal. A do podobnýho dobrodružství bez upřesnění určitých detailů prostřednictvím soukromé komunikace já narozdíl od některých jiných aktérů tady nejdu. Asi bych řekl, že po tom co jsem tu o sobě uvedl, tak slečna ztratila zájem. Ale nebudu tu psát výmysly, že jsem alfa samec s postavou Arnolda Schwarzeneggera :) to není můj styl.

Znalec (So, 13. 4. 2019 - 17:04)

Máš na mysli tu v dolních Počernicích? Jestli jo dorazím tam. Nevím co od toho čekat. Pro jistotu mi napiš do toho mailu a domluvíme detaily. Tvoji mailovou adresu nebudu nikde šířit tak bez obav.

Daniela (So, 13. 4. 2019 - 17:04)

24let, 174cm,hnědé vlasy, studentka filosofie. Ráda to mám venku, nejsem společnice. Původ brněnsko, volná.

Znalec (So, 13. 4. 2019 - 17:04)

Já mám 35 let. 185 cm štíhlá postava špinavý blonďák. Upozorňuji předem že na mě není nic extra sexy ani atraktivního, ale jsem přímý a upřímný. Pokud mě pošleš do hajzlu, tak to pochopím. Jak říkám, nic si od toho neslibuju, ale nebojím se dobrodružství, tak proč ne. Každopádně budu rád, když mi napíšeš.

Daniela (So, 13. 4. 2019 - 17:04)

Ok,praha kyje. To je kousek. Ozvu se. Mohu středy a pátky.

Reklama

Přidat komentář