Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Vilda (Po, 15. 4. 2019 - 06:04)

Jo to je super stránka voyuerpissing a nechte vyhledat Slut pissing nebo festival pissing to je něco na pokoukání, fakt mazec

Host (Ne, 14. 4. 2019 - 23:04)

No ty vole to je kláda! Pustil jsem si dvě videa a hned jsem si ho vyhonil dokonce.

Rolf (Ne, 14. 4. 2019 - 22:04)

Jdi na www.voyeurpissing.com

ikk. (Ne, 14. 4. 2019 - 22:04)

Dobrej piss zásah !

Znalec II (Ne, 14. 4. 2019 - 21:04)

Povedl se mi husarský kousek dnes. Viděl jsem čůrat jednu holku u auta na silnici u Žatce. Celý její zadek vyšpulený a pipka ji ztékala proudem do louže. A odpoledne tady v Jirkově chcala holka hned u chodníku blízko kontejneru a viděl jsem její širokou rozevřenou pipinu zepředu a chcala taky velkou louži a ani si ji nezakryla když jsem se k ní blížil, jen sklonila hlavu ke kolenům a chcala dál. Tý první bylo tak kolem dvaceti tý druhý kolem 17 roků. Vzrušil jsem se a dodělal doma.

ET (Ne, 14. 4. 2019 - 21:04)

Celé je to nějaké divné. Ne?

host (Ne, 14. 4. 2019 - 20:04)

...a Nějaký čůrání?

Klára (Ne, 14. 4. 2019 - 20:04)

Ještě jednu zásadní informaci. Budeme v penzionu V zákoutí. Já jsem taky někdy hlava zapomnětlivá. Omlouvám se.

Klára (Ne, 14. 4. 2019 - 20:04)

Markétko, ještě se ozývám znovu, tak by se na tu schůzku hodila nejlépe sobota a že bys přišla na oběd do místní restaurace. Za to, co pro mně děláš tě rádi pozveme a Libor slíbil, že přijede taky. Je zase dnes špatnej a mluvila jsem s ním a prostě to na něj doléhá a včera se celý den držel a skoro ani neplakal, dnes už bulil a je z toho zlomenej a ráda bych mu pomohla. Mám prstýnek na ruce a nevím jak to udělal, ale trefil přesně velikost a jsem za to moc ráda. Ségra dnes už je teď v klidu a kouká na něco v TV , ještě ji večer zkontroluju ,aby zase neplakala do polštáře kvůli mně, to bych byla u ní ,ale když bude chrnět budu u sebe. Pa a ozvu se zítra.

Klára (Ne, 14. 4. 2019 - 20:04)

Markétko,udělala jsi správně. Třeba z toho něco bude....příjemný večer.

Markéta (Ne, 14. 4. 2019 - 18:04)

Holky také vás zdravím z Roztok. Byla jsem za Martinem a vysvětlili jsme si to naštěstí a on to přijal. Dohodli jsme se, že občas spolu můžeme někam vyrazit a tak uvidím. On mi řekl, že by rád jezdil se mnou ze školy stejným vlakem a že bychom si mohli povídat a plánovat společný zájmy. No a já tam zase viděla - ty budeš potřebovat čůrat a já budu u toho. Tak nevím jak to budu řešit. Dojdu si preventivně ještě ve škole a pak to snad vydržím a když ne, tak to risknu a vyčůrám se a jestli bude vlezlej tak to nějak zvládnu. Nikolka se Klárko opravdu o tebe hodně bojí,ale nic se přece neděje a ona to pochopí, Tak uvidíme a na to setkání v Peci hodila by se sobota i neděla a tak to nechám na tvém výběru a jak budete mít program. Příjemný zbytek dne. Jo a ten Jakub , to je neštěstí, ale on se snad vzpamatuje. Pozdravuju ho.

Miška (Ne, 14. 4. 2019 - 17:04)

Bylo několikrát, ale nejvíce asi po obědě na zahradě, když jsme dělali s rodiči věci okolo fóliovníku a já jsem pomáhala. Moc jsem si čurání nehlídala,ale baculku jsem pak měla plnou a chtělo se mi najednou honem čurat a tak jsem zašla za pergolu a tam hodně počurala trávník.

ikk. (Ne, 14. 4. 2019 - 17:04)

A dnes miško a Klárko nebylo čůrání?

Miška (Ne, 14. 4. 2019 - 17:04)

Klárko,myslím, že s Jakubem fungujeme jako dobří kamarádi. Já jsem si s ním povídala o něm a o tom,co cítí k tobě a on tě opravdu miluje a doslova mi řekl, že já jsem skvělá holka a má mě rád, ale Klárka je jediná na světě, kterou miluje a skoro bulil. Dneska mi volal dopoledne,že se dočetl o tobě a Liborovi a to už plakal jako malej kluk. Proto nejsem schopna zatím psát o našem včerejším setkání. Jakuba mám ráda a nechci mu tím přitížit. Přeji ti hezký večer z Dačic a držím vám oba taky palečky.

Klára (Ne, 14. 4. 2019 - 17:04)

Terko jestli umíš číst, tak mamka mne seřvala pro to, že nevěděla jestli to mám pod kontrolou a já jí řekla samozřejmě , že ano ,aby byla v klidu. Můj první kluk byl spolužák ze školy a s ním jsem prožila první čůrací dobrodružství právě ve škole, on to chtěl i opakovaně ,ale pak to vyšumělo ten vztah a našel si jinou a lanovka včera samozřejmě na Ještěd byla v provozu. Jinak se ozývám hlavně Markétko a Miško tobě a zdravím vás. Libor už komunikuje lépe,ale psal, že doma je to strašný a že by nejradši odjel někam pryč a jestli bych nejela s ním. Tak to by nešlo, mamča se o mně bojí, ale pozvala jsem ho na velikonoce do těch Krkonoš, takže se s ním taky potkáš. Hodila by se ti sobota nebo neděle na to setkání? LIbor to nemá jednoduchý, ale Věrče ještě prý nevolal, ale já jo a sice až se to povedlo druhý den, protože když má službu, tak má telefon vypnutý a dost mi pomohla radou taky a máme domluveno setkání v létě, protože pojedou taky na výlet na Ještěd a tak to se bude hodit a vezmu tam s sebou ségru a mamču. Mamča už je ve větším klidu, ale ségra má problém. Odpoledne jsme byly venku a ona najednou řekla, stejně si tě Libor odvede jako nevěstu a odejdeš od nás pryč a znovu se rozplakala tak zoufale, že jsem ji vzala ze zahrady domů, ale všechno marný. Ona má pocit, že mne ztrácí a já jí to nejsem schopna vysvětlit, že to tak není. Nakonec se přišla ke mně do pokojíčku přitulit a tak jsme si lehly na postel a ona chtěla hladit a stále opakovala, že mně nechce ztratit a snad jsem ji přesědčila, že ne, protože se nakonec zklidnila a na chvíli u mně usnula. Markétko a jak to dopadlo u tebe s Martinem? A Miško s Jakubem mne to moc mrzí, ale nemohu pro něj nic víc udělat, že když bude chtít, můžeme si psát, ale lásku mu opětovat nemohu. Myslíš, že mu ty dokážeš jako holka pomoci přátelstvím?

Host (Ne, 14. 4. 2019 - 16:04)

Pánové. Telefonicky jsem si ověril, že jezdí. Ale to je váš problém.

Znalec (Ne, 14. 4. 2019 - 15:04)

Ono toho od začátku nesedí víc. Kdo si s tím dá tu práci a pečlivě si to přečte od té strany 22 tak už tam jsou nesrovnalosti. Klára napřed píše Vilíkovi, že má kluka, za týden už ho nemá. Pak píše, že rande a společný čůrání nepřipadá v úvahu a za tři týdny už si ho domlouvá. Z Vilíka se vyklube gauner. Naštěstí je tu citlivý Libor, kterého jako z udělání zrovna potká tragédie těch zásadních událostí za poslední dobu je tu až příliš. Jinak já to nechci kazit. Je to super storka. Je tam všechno láska, sex, žárlivost, napětí, dojetí i emoce, ale nežeru to.

Terka (Ne, 14. 4. 2019 - 14:04)

Další věc která nesedí je: píše, že Kláře nastříkal do Pipiny Libor, psala, že ji mamka zajistila antikoncepci a teď píše že ji seřvala, že se nechrání. Kde to jsme teda . Kecy kecy

Znalec (Ne, 14. 4. 2019 - 14:04)

Jenom malá chybička ve scénáři.

Markéta (Ne, 14. 4. 2019 - 12:04)

Miško chápu tě. Jakuba taky, to kam se posunul vztah Kláry musí být pro něj hodně velká bolest jestli ji doopravdy tak miluje

Reklama

Přidat komentář