Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Markéta (Čt, 18. 4. 2019 - 10:04)

Klárko dobrý. Hele více si to probereme osobně, myslím si, že si v sobotu budeme mít toho mnoho co říct. Těším se na tebe strašně moc a ráda poznám Libora. Martinovi jsem taky řekla, že máme s tebou v sobotu sraz a jestli nechce jít se mnou a on je trochu nesmělej a tak ho třeba přesvědčím,pokud nebudeš proti. Dnes mi od rána posílá pusinky a odpoledne chce jít se mnou ven a tak má být hezky tak se někde pocouráme. Aha , teď mne zase napadlo, že co když budu potřebovatt na malou. Já jsem fakt blbá, že si to furt předhazuju a vlastně je to jedno. Včera jsme spolu už čůrali a tak co. Nechám to plavat. Miško a tebe taky pozdravuju do Dačic!

Klára (Čt, 18. 4. 2019 - 10:04)

Miško taky zdravím a přeji ti hezký den a velikonoce . Jakub ti vše určitě o ohatí svou přítomností. Tak pak napiš jaky to nylo. Ja ti taky napíšu jaký jsem měla velikonoce . Libor přijede a markéta taky. Ty jsi moc daleko. Škoda.
Markétko a jak je u tebe po tom neșťastném večeru?

Miška (Čt, 18. 4. 2019 - 08:04)

Pozdrav z dačic holky. Dnes máme volno.

Markéta (St, 17. 4. 2019 - 21:04)

Klárko mám tě moc ráda a vůbec se na tebe za to nezlobím, protože jsi to myslela dobře. Děkuji.

Klára (St, 17. 4. 2019 - 21:04)

Omlouvám se, teď tu bulím za tebe a za svou pitomost.Promiň, probereme to osobně v Peci a bude to lepší si to vše vypovídat. Tak zítra mi napiš a nebul. Já už taky nebudu.

Markéta (St, 17. 4. 2019 - 21:04)

Jo, ty za to nemůžeš. DDěkuji za všw. Zítra.

Klára (St, 17. 4. 2019 - 20:04)

Markétko, prosím, tohle jsem nechtěla. Já jsem ti v dobré víře chtěla jen naznačit drobnost. Aj, tomně mrzí. Prosím nebul. Opravdu jsem netušila, jak to ještě máš v sobě. Omlouvám se , prosím. Moc je mi to líto .

Markéta (St, 17. 4. 2019 - 20:04)

Klárko, ty jseš neskutečně empatická a přesná. Ano mám to v sobě a je mi to vnitřně líto. nechci Martinovi ublížit, ale musí být trpělivý. Chce se mi znovu plakat a tohle asi jen tak nezvládnu,

Klára (St, 17. 4. 2019 - 20:04)

Děkuji ti moc za tu podporu. Víš ,já si myslím, že ty taky asi máš trochu zase jiný problém. Více se otevřít klukovi. A to může být spojený ještě s tím hrozným zážitkem s otcem z minulosti. Proto jsi Martinovi stopla ruku, aby ti nesahal na pipinku když jsi čůrala nebo i mimo toho. Ale je dobře, že cítíš sympatie a nebráníš se běžným dotykům a polibkům. Taky ti přeji příjemný večer.

Markéta (St, 17. 4. 2019 - 20:04)

Klárko, velmi to chápu a není to jednoduchý. Jsi pro Libora velkou oporoua držím palce!

Klára (St, 17. 4. 2019 - 20:04)

Libor dnes přijel a byli jsme spolu. Byl šťastnej,že se vidíme a šli jsme se projít někde mezi Lípou a Mimoní a pak jsme chvili seděli na lavičce u lesní pěšinky a on vyprávěl, že chtějí domeček v Liberci prodat, aby jim nepřipomínal to vše a on, že by si koupil byt v Liberci a chtěl by mě tam taky. Hodně byl smutný a plakal, že se bojí, že to nezvládne a taky to bude pro něho bolestivá změna. Byl moc něžný a hladil mne držel za ruku a chtěl se tulit skoro jako ségra,když je jí smutno. Je mi ho moc líto a pomohla bych mu ráda víc, ale víc nemohu než že se budeme vídat a podporovat se.Když jsem se potřebovala vyčůrat, tak mi přímo na lavičce vyhrnul sukni a stahoval kalhotky a silonky a pak mi dal pod zadeček a pipinku ruku a řekl mi ať mu čůrám do ruky tady v sedě na lavičce přímo do ruky. Uvolnila jsem pipinku,ale šlo mi to těžko, protože jak jsem mu seděla na ruce, tak pipinka nemohla čůrat silně a tak jsem se trochu nadzvedla a pak jsem už čůrala silně,ale při tomto způsobu jsem měla mokrou celou prdelku a trochu stehna. Připadal mi sice vzrušenej u toho,ale spíše stále smutnej. Měla jsem v tašce papírový kapesníčky, tak jsem se osušila a šli jsme se projít dál. Dnes byl hodně utlumenej a tak jsem mu jen naslouchala a myslím, že mu to maximálně stačilo. Ještě jedno čůrání bylo než odjel a líbilo se mu to,ale nebyl schopen nic víc, ale já bych to ani v tyto situaci od něj necítila jako správný. Přijede za námi do Krkonoš a tam se to snad spraví a budeme mít na sebe více času. Těším se Markétko na tebe. Když řekneš na recepci, že jdeš za Klárkou a Nikolkou z Mimoně, budeme tam za chvilku.

Klára (St, 17. 4. 2019 - 18:04)

Markétko a Miško pozdravuji. Byla jsem s Liborem a je stále špatný a je mi ho moc líto. Více napíšu večer. Pa.

Miška (St, 17. 4. 2019 - 17:04)

Markétko to je moc hezký a jestli budete spolu chodit ,tak vám to přeju. Myslí, že tě má Martin hodně rád a zamiloval se a ty jseš taky,ale možná trochu opatrná. Ale je dobře,že nebudeš mít samotu a naplní se ti život. Martin asi chtěl, abys mu počůrala ruku. Nevím proč,ale Jakub to chtěl taky a líbilo se mu to . Tak se neboj příště. Já jsem dnes neměla zvláštní čůrání. Vždycky na záchodě a Jakub přijede ze soboty na neděli. Já to necítím jako lásku,ale je mi velmi sympatický. Ale nechce mluvit o Kláře, jednou jsme na to dali téma a on měl slzy na krajíčku. Tak jsem to už nezkoušela. On jí stále miluje. A sám mi přiznal, že stejně ještě pro ní často brečí.

Markéta (St, 17. 4. 2019 - 15:04)

Ahojky holky. Včera to bylo suprový. Martin se mnou poseděl a opravdu mi vyznal lásku a já si myslim, že jsem ji schopna taky dávat. Jeli jsme domů posledním autobusem a nemohli jsme se nějak rozloučit a on byl ze mně úplně vedle. A jestli bylo čůrání? Bylo, ale nic si ke mně vyrazně nedovolil. Když jsme se loučili tak už jsem měla broskvičku plnou a tak jsem řekla, že se musím vyčůrat a že se loučím. On, že mne nepustí a o ti víc mně objímal a líbal a tak jsem svolila, že jsme spolu zašli k nám na zahradu a tam jsem se vyčůrala hned u branky. Držel mne u toho za ruku a díval se na mūj pramen a chtěl mi tam taky dávat ruku, ale tu jsem mu z nějaké hloupé obavy chytla a nepustila ji dál. Určitě by se mu stalo to co ostatním klukům, kdybych ho nechala pokračovat, ale tohle jsem ještě nevnímala, že to chci. Vzal to v pohodě a na velikonoce spolu někam taky plánujeme vyrazit.

Ikk. (St, 17. 4. 2019 - 14:04)

Bude dnes čůrání? Holky, kde jste?

Miška (St, 17. 4. 2019 - 10:04)

Ahoj holky. Markétko jak dopadl včerejsí večer? Klárko a ibor už je lepší?
Přeji vám hezký den !

Miška (St, 17. 4. 2019 - 10:04)

Ahoj holky. Markétko jak dopadl včerejsí večer? Klárko a ibor už je lepší?
Přeji vám hezký den !

Tony (St, 17. 4. 2019 - 05:04)

Tento příspěvek je samozřejmě fejk. Je tu pár individuí, kteří mají důvod proč mě nenávidět. Vůbec bych sem nenahlédl, ale v novém systému jsou nicky u posledního příspěvku, tak jsem byl zvědav, kdo tu co pod mým jménem napsal.

Tony nick (St, 17. 4. 2019 - 07:04)

Omluva, náhodou jsem použil stejný nick. Takže se takto odliším.

Tony (Út, 16. 4. 2019 - 23:04)

já to čtu denně i zpětně a vždycky si ho u toho musím vyhonit a obrovský relax a jsem hotovej z toho příběhu.

Reklama

Přidat komentář