Reklama

Mudr. Hoffman a TCM - PODVOD?

Paul (Čt, 16. 7. 2015 - 15:07)

Právě,ona i ta víra hodně...Máš v tom chaos. Nejdřív píšeš, že nevěříš tomu že se dá alternativou léčit i rakovina, a teď píšeš, že víra pomůže? Drogujes?

Renata (Čt, 16. 7. 2015 - 14:07)

Právě,ona i ta víra hodně pomůže.

Renata (Čt, 16. 7. 2015 - 14:07)

Právě,ona i ta víra hodně pomůže.

Ivan (Čt, 16. 7. 2015 - 11:07)

Půl na půl.Normální...To je těžké, a individuální případ od případu... Záleží jaké onemocnění, v jakém stádiu atd.pokud ti ale někdo totálně rozbombarduje tělo dryakem, takto má vliv i na psychiku. Potom si myslet, že alternativa to zachrání, může být velmi naivní. Fungovat to může, ale také tvrdě ne. Pokud se ti budou např. Operativně stourat v kolenu, tak na alternativu je pozdě. Byl tam onen zásah. Pokud to zkazí, Tak tě to bude bolet, a psychiku můžeš alternativně léčit, ale bolet tě to bude stejně.

Renata (Čt, 16. 7. 2015 - 10:07)

S tím myšlením jsem to...Půl na půl.Normální léčba a alternativa jenom po té duš.stránce.

Renata (Čt, 16. 7. 2015 - 10:07)

S tím myšlením jsem to...Půl na půl.Normální léčba a alternativa jenom po té duš.stránce.

Ivan (Čt, 16. 7. 2015 - 10:07)

Rozumím ti a máš...S tím myšlením jsem to myslel tak,že jsi psala,že záleží na myšlení, že by to pak fungovalo, a jinde píšeš, že nevěříš, že by to alternativa mohla léčit. Pravdou je,že tak 80 % procent lecitelu umí možná tak masáže, a nějaký ten čaj. Jen málokdo umí víc.

Renata (Čt, 16. 7. 2015 - 09:07)

Možná, jenže pokud ti...Rozumím ti a máš pravdu.Já jsem spíš myslela tu alternativní po duš.stránce-třeba kineze.To samotné poz.myšlení pomáhá,víš?

Renata (Čt, 16. 7. 2015 - 09:07)

Možná, jenže pokud ti...Rozumím ti a máš pravdu.Já jsem spíš myslela tu alternativní po duš.stránce-třeba kineze.To samotné poz.myšlení pomáhá,víš?

Renata (Čt, 16. 7. 2015 - 09:07)

Možná, jenže pokud ti...Rozumím ti a máš pravdu.Já jsem spíš myslela tu alternativní po duš.stránce-třeba kineze.To samotné poz.myšlení pomáhá,víš?

Jirka (St, 15. 7. 2015 - 20:07)

Je jiste,ze farmaceuticke spolecnosti by rady ocernily vsechny alternativni metody lecby.Dukazem budiz rozhodnuti EU z r.2014,kdy se bylinne caje vyradily ze seznamu oficialnich leku a presunuly do seznamu "doplnky stravy".To samozrejme neznamena,ze bylinne caje neleci (vzdyt' je to dar matky prirody a zaklad lecby vsech "babek korenarek"),stejne jako,ze alternativni lecba neni ucinna.Je vsak velky rozdil mezi Lecitelem a $arlatanem...

Ivan (St, 15. 7. 2015 - 19:07)

Co taková Polreichová?...Možná, jenže pokud ti tělo rozbombarduji nějakými dryaky, těžko pak alternativa zabírá. Ještě ovšem individuální, a případ od případu. Těžko se ovšem sedí na dvou židlích současně...

Renata (St, 15. 7. 2015 - 16:07)

něco jsi psala o...Co taková Polreichová? Viděla jsem s ní pořad a moc se mi to líbilo,byla jsem stejného názoru.Běžné léčení a k tomu po duš.stránce ta alternativa.Každý to má jinak.

Paul (St, 15. 7. 2015 - 15:07)

Hodně lidí je na tom špatně, a zkouší vše, ale řada lidí jsou jen rypaci, co jim není nic recht, a ti pomoc opravdu nechtějí. Vždy si něco najdou, pomlouvaji, a ještě by chtěli, aby se jim někdo věnoval zdarma celý den i v noci když zavolají. Chápu, že jsou šílenci, kteří chtějí několik tisíc za návštěvu, ale ti jsou vředy, které by se měli stydět. Ale člověk musí hejbnout zadkem, a ne jen čekat, až zahrmi.

Ivan (St, 15. 7. 2015 - 10:07)

Pokud bych měla...něco jsi psala o smýšlení? Samozřejmě je vždy lepší třeba diagnózu udělat na víc místech, ovšem léčení nelze většinou dělat tam i tam... Může se to rušit. Rakovina je samozřejmě extrém, ale věřím že v určitých případech a stádiích se dá alternativně léčit. Osobně se léčení nevenuji, ale něco o tom vím.

Renata (St, 15. 7. 2015 - 10:07)

Pokud bych měla zdr.problém,tak bych se obrátila na lékaře,plus i tu alternativní.Nikdy bych to nenechala jenom na léčitelovi.Máš i takové,co ti napíšou,že vyléčí rakovinu-tomu já nevěřím,k takovému bych ani nešla.

Ivan (St, 15. 7. 2015 - 10:07)

Zajímavé.Ale ven si,pokud...Žádný dobrý léčitel, ani tradiční čínský léka, nikdy neslibuje,že vše a každého vyléčí. Pravdou je,že se musí pracovat i s karmou, a to pak je trochu vše jinak. Navíc řada lidí ani vyléčit nechce, nepodili se na léčbě, nebo přijde moc pozdě, a mysli si,že terapeut zvrati 30 let špatné špatného života, co člověk vedl.

Renata (St, 15. 7. 2015 - 09:07)

Puvodni prisevek
9.1.2015...Zajímavé.Ale ven si,pokud by léčitel dokázal všechny vyléčit,pak by nebylo nemocných.Jak sám píšeš,někomu pomohl,někomu ne,možná je to i o tvém smýšlení,pokud bys tomu víc věřil,možná že by to pomohlo i tobě samotnému.Jak se říká,tvá víra tě uzdraví,ono na tom něco bude.I když to s kartářkami nemá co dělat,tak přístup je stejný.Nebudu se obávat,budu věřit,že mi vyjde všechno pozitivní a ono tomu opravdu tak bude.S tím mám zase zkušenost já.

Renata (St, 15. 7. 2015 - 09:07)

Puvodni prisevek
9.1.2015...Zajímavé.Ale ven si,pokud by léčitel dokázal všechny vyléčit,pak by nebylo nemocných.Jak sám píšeš,někomu pomohl,někomu ne,možná je to i o tvém smýšlení,pokud bys tomu víc věřil,možná že by to pomohlo i tobě samotnému.Jak se říká,tvá víra tě uzdraví,ono na tom něco bude.I když to s kartářkami nemá co dělat,tak přístup je stejný.Nebudu se obávat,budu věřit,že mi vyjde všechno pozitivní a ono tomu opravdu tak bude.S tím mám zase zkušenost já.

! (St, 15. 7. 2015 - 09:07)

Je dobré, když doktoři prezentují své "velmi dobré výsledky". Ale kolik je těch méně dobrých a špatných, kterými se nikdo nechlubí?

Reklama

Přidat komentář