Reklama

Mudr. Hoffman a TCM - PODVOD?

Kdo chce kam... (Pá, 24. 2. 2017 - 20:02)

Na to, abyste vzali rozum do hrsti a začali omezovat cukr a tuky a hýbali se na čerstvém vzduchu, nepili alkohol a celkově ctili čtvero ročních období, na to nemusíte vyhodit 20 tisíc za rok za byliny od rádoby expertů na TČM . Pozor, kdo je diabetik, na warfarinu nebo jiných život zachraňujících lécích- může vás to zabít!

Spousta (Pá, 24. 2. 2017 - 16:02)

lidí sem píše,někteří spokojení,někteří naopak ne.Myslím si ale,že za zkoušku to jistě stojí,pořád lepší,než do sebe cpát nějakou chemii.Akorát co by mi vůbec nevyhovovalo,tak třeba ta změna jídelníčku,kdy by třeba zakázal něco,co zrovna máte hodně rádi a co jíte opravdu často.

Äneta (Pá, 24. 2. 2017 - 15:02)

to opravdu koukám.Můžu se...já také začínám s TCM,tak uvidíme,pracuji 20 let jako lékárník,z praxe i vlastní krátké zkušenosti s nežádoucími účinky léčiv vidím,jaký začarovaný kruh to je,nedostáváte se ve většině nemocí k příčině problému,ráda se taky z pěkně udělaných stránek Mudr.Hoffmana něco naučím,užívám zatím pár dní,tak uvidíme...bylinky v tabletách stojí 350,- za 100 tbl.,dávkování je individuální,ale obecně až 3x4 tbl.

Martina (St, 26. 8. 2020 - 21:08)

Dobry den, a jak to prosim dopadlo? Pohli vam byliny? Ja si je mam koupit, ale bude to pekna palka... Tak vaham, dekuji za odpoved

Tak (Pá, 24. 2. 2017 - 13:02)

Dobrý den, dovolte, abych se...to opravdu koukám.Můžu se zeptat,na kolik váš vyšly ty bylinky? Jinak,já jsem trošku skeptická,ale chápu,že vlastní zkušenost udělá své.

Aneta (Pá, 24. 2. 2017 - 12:02)

TČM vám může hodně...Ni napsal/a/,že může hodně uškodit,rozvedte prosím více,předpokládám,že máte bohaté zkušenosti k takovému tvrzení..............

Ne (Út, 6. 3. 2018 - 14:03)

Demokracie neudělala z tupců myslící bytost, nemyslíš?
Někomu je potřeba dát i přes držku. Zvlášť, když valí TČM děcku, sobě ať si kupuje ze svého co chce. Mému bratranci léčila prostatu "čínská léčitelka" do hrobu.

Nezakazovat! Ne (Út, 6. 3. 2018 - 00:03)

Máme snad už demokracii, tak ať si každý vybere, co se mu líbí a co mu vyhovuje, přeci...

Zakázat! (Po, 5. 3. 2018 - 19:03)

Byliny jsou jako mírný prostředek používané i u nás. TČM je byznys, nic jiného. Vysoký tlak v důsledku obezity, ledvinového obemocnení, ateroskletozy atd. zmírní dobrý životní styl, ale někdy je třeba zasáhnout rychle a cíleně, na to jsou léky mnohem silnější. TČM je móda pro ty, co mají hejla na prachy....

Re pozor na ně (Ne, 4. 3. 2018 - 19:03)

To, co jsi vystudovala,...No já s TČM bylinama mám dobré zkušenosti. Na chronické nemoci klasická medicína nefunguje a ulevující léky jen dál zanášej organismus svinstvem. Pan Hoffman má na svých stránkách bylinné směsi dobře popsané. Samozřejmě je pravda, že tím, že TČM u nás není pod dohledem, může si tu "každá kadeřnice zaplatit kurz" a snažit se léčit lidi, přestože to neumí. To ale neznamená, že TČM nefunguje :). O TČM jsem toho hodně načetla, netvrdím, že umím vše nadiagnostikovat ani sama sobě. Ale rozumím o co tu jde a občas umím pomoci sobě i svému psovi. S manželem je to trochu horší, když jsem jemu zkoušela vybrat byliny, po pár dnech to vzdal jako by byliny mohly mohly zázračně pomoci teď hned... Raději se cpe lékama na vysokej tlak a stresuje se v práci. To bych z kůže vyletěla ale co nadělám, je to jeho volba a zdraví....

no (Čt, 8. 2. 2018 - 14:02)

Fakt jsem se rozčílila a nasekala spousty překlepů, lidi neblbněte.

Pozor na ně! (Čt, 8. 2. 2018 - 14:02)

To, co jsi vystudovala, placené pseudo studium. Proč bys říkal, že je to jen tahání peněz? Žádná tzv. čínská medicína v Číně neexistuje. Je tam bylinkářství a zcela klasická moderní medicína. Žila jsem tam víc jak 10 let. Musela bych se fakt rozčílit, když tyto blbiny čtu. Hloupá kadeřnice nebo nákupčí kosmetiky si udělá kurz TČM a pak léčí celou rodinu...jak je chytrá.

No (Po, 13. 2. 2017 - 16:02)

Možná jste se jen uklidnila a za pul roku se to i samo upraví.

Návštěvník (Po, 11. 4. 2022 - 12:04)

Jdi do prdele s takovyma kecama, vubec tomu nerozumis, tak se tady nemichej do relevantni diskuze !

Jitka (Po, 13. 2. 2017 - 15:02)

Dobrý den paní Michaelo....Dobrý den, dovolte, abych se zde podělila o zkušenosti s panem doktorem Hoffmannem. Můj letitý problém jsou myomy na děloze. Před deseti lety jsem si na doporučení gynekoložky nechala poprvé zavést nitroděložní tělísko Mirénu. Záměr byl takový, že po jejím zavedení přestanu menstruovat a tím se problém s myomy vyřeší. Bohužel menstruace nepřestala. Miréna ale nějaký účinek měla, proto jsem si ji po pěti letech nechala vyměnit.Předpokládala jsem, že po dalších pěti letech zase dojde na výměnu a budu jakžtakž v pohodě. Bohužel ta druhá Miréna zarostla do dělohy, přestala účinkovat a myomy se začaly zase množit. Paní gynekoložka mě začala k operaci tlačit - odstranění dělohy a možná i vaječníků. A právě v té pravé chvíli se mě dostaly do rukou knihy p. Hohhmanna o TČM. O těle a procesech v něm píše úplně nádherně. Všechno má hlavu a patu, vše se vším souvisí. Žádný orgán v těle nestojí samostatně, jak nám většinou tvrdí moderní medicína. Úplně jsem díky TČM prozřela. Tohle by se snad mělo i vyučovat ve škole. A tak jsem se rozjela za panem doktorem, abych ho poznala osobně. Od té doby užívám jeho bylinky, změnila jsem stravování, možná i pohled na svět ve mě i kolem sebe. A výsledek? Po půl roce mě paní gynekoložka sdělila, že odstranění dělohy již nutné není, další kontrola za půl roku! To byl nejkrásnější dárek k mým padesátinám. Díky MuDr. Hoffmannovi :-)

Michaela z 15.4 (Čt, 26. 1. 2017 - 08:01)

Našla jsem článek v...Dobrý den paní Michaelo. Můžu se prosím zeptat, zda ještě chodíte k panu MUDr. Petru Hoffmannovi? Já jsem byla u něj teď poprvé. Psala Jste tady, že Jste léky vysadila. Moc bych toho chctěla dosáhnout také... , děkuji za odpověď.

Šárka (St, 25. 1. 2017 - 20:01)

Stejně tak ale každá jiná medicína.

Ni (St, 25. 1. 2017 - 17:01)

TČM vám může hodně uškodit.

Jana (Ne, 22. 1. 2017 - 16:01)

Tak to si řeš v jiném vlákně...

Martan (Ne, 22. 1. 2017 - 14:01)

Muj dotaz se netyka pan Hoffmana, ale jineho doktora. Sikmookeho rodileho cinana, ktery provozuje TCM. Byla jsem u nej poprve a ztratila jsem duveru pote, co mi na muj dotaz, zda mohu ted v zime konzumavat pomerance (jsem silne zimomriva). Doporucil mi je a krome toho jeste i mandarinky. Vsude se ale pise, ze tropicke ovoce neni pro Evropany a obzvlaste ne v zime, kdy nas silne ochlazuje. Mam tomu cinskemu verit?

Reklama

Přidat komentář