Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Miška (Čt, 4. 4. 2019 - 21:04)

Jakube už jsem doma a ta zítra v jednu u íčka se těším !

Jakub (Čt, 4. 4. 2019 - 21:04)

Já taky. Budu tam.

Markéta (Pá, 5. 4. 2019 - 07:04)

Jakube taky ti přeju, ať máš s Miškou suprový den a zdravím i tebe Klárko a i tobě přeji hezký den!

A (Čt, 4. 4. 2019 - 21:04)

taky se všichni těšíme

Myslím, (Čt, 4. 4. 2019 - 21:04)

že se příjde podívat celé město

Qiky (Čt, 4. 4. 2019 - 18:04)

Jste uchcaný baculky

Klara (Čt, 4. 4. 2019 - 18:04)

Jakube přeji ti, abys zítra našel minimálně odreagování od smutných depresí. Ozvi se mi pak, jak to dopadlo. A děkuji ti za tvé upřímné myšlenky.

Jakub (Čt, 4. 4. 2019 - 21:04)

Klárko moc děkuji, napíšu. Přeji moc hezký večer...

Jakub (Čt, 4. 4. 2019 - 17:04)

Miško jsi tu? Vlastně psalas ,že maš akci. Omlouvám se.

Kluk (Čt, 4. 4. 2019 - 16:04)

A nechtěla bys mně?

Klára (Čt, 4. 4. 2019 - 16:04)

Markétko já taky a není mi jedno,že nemáš lásku.

Markéta (Čt, 4. 4. 2019 - 16:04)

Klárko pozdrav z Roztok. Půjdu na chvíli ven. Holky od vedle chtěj venku posedět a tak si říkám, že zítra je pátek, tak budeme venku u nich a opečeme si večer třeba buřta a poklábosíme. Taky jsem zvědavá, co mi Verunka odepíše. A taky jsem zvědavá jak dopadne zítra Jakub s Miškou. Zatím si tady hezky dopisujou a hezky na sebe reagujou, takže to může být mezi nimi zajímavý. Doufám , že nám Miška nebo Jakub sem napíšou. Dnes jsem od vlaku já taky čůrala venku ale dnes to nebylo až tak akutní a tak jsem si v klidu dřepla a pustila to u jednoho opuštěného balíku slámy u cesty. Píšeš, že se ségře povedlo venku udělat i to druhý. To se může stát. Když si máš čím otřít zadeček tak to je vpohodě, hlavně aby nikdo nešel. Mně se to cestou ze školy stalo kdysi jednou a jinak naštěstí ne. Já to druhý většinou dělám ráno s čůráním na záchodě, když to jde. Klárko užij si Libora a písneme si třeba večer nebo zítra. Mám tě moc ráda. Opravdu.

Klára (Čt, 4. 4. 2019 - 15:04)

Ahojky Markétko a Věrčo.Věrčo také děkuji,že jsi se ozvala a jsi zkušená žena, prosím jak se díváš na to,co mi píše Jakub a jeho a Mišku? Jakub se trápí kvůli mně a já mám trochu špatný svědomí, že jsem ho včera večer důrazně zastavila a on mi pak napsal, že je z toho totálně v pr.... Díky za názor a moc si vážím tvého vhledu. Markétko a Věrčo Libor je stále super, chce přijet za námi na chatu v sobotu, Někdo z vás se tady ptal, jestli jsem zdravotně ošetřená třeba antikoncepcí. To jsem, mamča to pohlídala už dřív,když jsem měla prvního kluka a nyní mi také řekla, že sice Libor je fajn,ale kdyby byl hrrr, ať už předem radši se ochráním. Tak tohle je v pohodě.
Markétko přemýšlela jsem o tom,co jsi tady psala a asi je pravda, že když si tady spolu píšeme o čůrání tak nás to a hlavně tebe může zbavovat bloku a já s tím problém psát tady nemám a samozřejmě vím, že to mohou číst i jiný holky nebo kluci, ale je to anonymní a tak to nevadí. Ale dnes jsem například pod mostem nečůrala ale jinde,prpotože jsem šla k mamče do krámku a tam byla ségra a tak jsme šly spolu jinudy a já pak čůrala až u potoka u keříku a ségra hlídala a pak čůrala ona a já dávala pozor aby nikdo nešel. Ségře to moc nešlo, protože jí nejdřív šlo hlavně to druhý a až potom se dovyčůrala celá.

Miška (Čt, 4. 4. 2019 - 15:04)

Já taky !

Jakub (Čt, 4. 4. 2019 - 15:04)

Tak jestli takhle budeš potřebovat čurat až budeme spolu, tak to bude špičkový! Moc se těším na zítra!

Monča (Čt, 4. 4. 2019 - 13:04)

Holka chčije sama nebo s holkou.

Návštěvník (Čt, 4. 4. 2019 - 14:04)

Lesba.

Jakub (Čt, 4. 4. 2019 - 12:04)

A co je na tom špatného?

Monča (Čt, 4. 4. 2019 - 12:04)

Vy jste totálně vyjebaný !

Jakub (Čt, 4. 4. 2019 - 12:04)

Jooo!

Reklama

Přidat komentář