Reklama

Chodíte nazí doma?

Radka (Po, 16. 10. 2006 - 11:10)

Franta:ano chodí, ale nejsem tam přece proto, abych se jim na ně dívala.

Franta (Po, 16. 10. 2006 - 10:10)

Radko, a chodí na nudu taky muži s extrémně malým přirozením?

Radka (Po, 16. 10. 2006 - 10:10)

Nudistka: Tak tohle bych zase nedokázala. Rozdíl je být nahá mezi ostatními, kteří jsou také nazí a berou to jako přirozenou věc nebo doma, a tím, co ty píšeš.

Nudistka (Po, 16. 10. 2006 - 10:10)

mě nudisté taky vychovávali a proto si klidně nahá skočím přes ulici do obchodu pro rohlíky.

Radka (Po, 16. 10. 2006 - 07:10)

Naši jsou vyznavači naturismu, takže mě i bráchu od dětství vedli k tomu, že nahota je přirozená. Teď mi je 17 a vůbec mi nedělá problémy chodit doma nahá.

Manchester (Po, 16. 10. 2006 - 00:10)

Ja uz sem to nekde psala, nechapu jak se muze nekdo v jakymkoli veku stydet pred vlastnima rodicema, kdyz vas mati vyprdla vaginou a otec utiral pokadenej zadek. Ja doma naha teda chodim, ale taky ne ze bych se valela naha na pohovce, ale proste kdyz mam jit naha pres obyvak do koupelny tak mi to problemy nedela. Nevidim duvod se zahalovat kdyz jsme vsichni stejni a pokud by se me deti zeptaly na to co videli, tak jim to ochotne vysvetlim, nez aby se dovidali jak vypada vagina z casopisu Bravo.

Honza (Pá, 13. 10. 2006 - 09:10)

Myslím, že zda chodit doma nahý nebo oblečený není otázka úchylek, exhibicionismu či něčeho jiného ale hlavně vlivu světa v němž žijeme. Kdybychom žili v Africe, tak chodíme nazí všichni a nikomu to nepřijde zvláštní. Ale žijeme ve virtuální společnosti kde je jednak chladněji, tak oděv vnímáme jako nezbytnou ochranu a to i když máme doma topení a jednak je oděv rozlišovacím prvkem našeho postavení v našem virtuálním světě. Bankéř, voják, policajt, právník atd. Z čehož plyne, že chodit doma nahý není nepřirozené a špatné ale spíše to asi odporuje naprogramovaným a mlčky předpokládaným schématům naší společnosti

klára (Pá, 13. 10. 2006 - 00:10)

Když jsem doma sama s přítelem,tak to není problém.Jen si nedovedu představit,že pojedu k naši na návštěvu a ve dveřích mě bude vítat tátův franta a prsatá máma.Upřednostňuji trenky a mamkám volnou zástěru.

Ala (Čt, 12. 10. 2006 - 22:10)

Ja zasadne bez kalhotek,jinak oblecena:-)

Iva (Čt, 12. 10. 2006 - 21:10)

Přijde mi poměrně úchylné, když chodí doma nahý rodiče i děti. Proč to ty děti učíte, proboha?

vašík (Pá, 6. 10. 2006 - 14:10)

Myslím, že chodit ve svém bytě nahý je docela příjemné. Já když ráno vstanu, tak ještě než vstane manželka tak poklidím v kuchyni, třeba i umeju nádobí a to stále ještě nahý. Ustrojím se asi tak za hodinu po vstávání. Připadá mi to docela normální. A to jsem narozen v první polovině minulého století a žádnou úchylkou netrpím.

lol (Čt, 5. 10. 2006 - 13:10)

z toho si nic nedelej :o)

Franta (Čt, 5. 10. 2006 - 09:10)

já se slíknout stydím, protože mám malého pindíka:-(

Dan (Ne, 16. 8. 2020 - 17:08)

Chceš mi udělat masagge penis

lol (St, 4. 10. 2006 - 16:10)

kdyz je dite este male tak v tom nevidim nic spatneho jste prece rodina a v budoucnu to bude mozna i prinosem ale vzpominam si ze v prubehu dospivani sem se uz pred tatou zacala trochu stydet a prislo mi to ...........divne

prober (Pá, 4. 8. 2006 - 10:08)

Victorie, a když by tvůj partner s tebou souložil nahý, nevadilo by ti to?

martin42 (Čt, 3. 8. 2006 - 18:08)

Ale třeba by se líbilo partnerovi,že Ty chodíš nahá

Victoria (Čt, 3. 8. 2006 - 18:08)

Občas chodím doma nahá, když jsem tam sama, ale když je v domácnosti víc lidí, nepřipadá mi to vhodné. Např. kdybych žila s partnerem a on chodil doma nahý přede mnou, nelíbilo by se mi to.

Ivo (Po, 31. 7. 2006 - 14:07)

Všechno se dá nacvičit. Zkus si na nudapláž pro začátek zajít v lednu. Za prvé tě tam nebude rozptylovat tak velké množství nahých žen a za druhé ten tvůj se taky ve stavění nepřetrhne. No a v šedesáti už tam budeš klidně i v létě.

Marek (Po, 31. 7. 2006 - 10:07)

Povedzte mi jedno,muzi ako mozete chodit na nuda plaz ved mne staci ked chodim teraz na ostro pod kratasami a v jednom kuse mi stoji!nechapem ako sa vam nemoze postavit ked tam vidite tolko nahych zien!mimochodom mam 19.rokov

Reklama

Přidat komentář