Reklama

Chodíte nazí doma?

P (Út, 21. 11. 2006 - 21:11)

Názory vystihujú povest o blondýnkach.....

Návštěvník (Út, 21. 11. 2006 - 21:11)

Blondyno ty ses incest sama.

platinová blond (Út, 21. 11. 2006 - 09:11)

add jedna)
to že jsme utírali svým dětem zadečky nám nedává žádné právo dívat se na ně nahé v pubertě a v dospělosti. Každý, kupodivu i vaše pubertální dítě, má nárok na své soukromí.

add dvě)
nazí rodiče a nahé dospělé nebo dorůstající děti opačného pohlaví pohromadě to zavání incestem.

add tři)
když chodí doma nazí milenci je to moc príma :-) i nudistická pláž je príma,
ale upřímně, svého fotra bych tam fakt potkat nechtěla :-(

prober (Út, 21. 11. 2006 - 08:11)

Hano jsi nepozorná. O plážích začal debatovat Pro Prober, já se ho dokonce snažil vrátit k tématu. Taky si myslím přesný opak toho, že dítě utrpí šok při pohledu na nahé rodiče.
Klidně si napadej koho chceš, ale měla bys aspoň vědět za co, blbko.
Hlavně, že ty ses toho tématu držela, ty vystřílená školo Schwarzeneggerem s Jacksonovou.

stydlivý Gustav (Po, 20. 11. 2006 - 23:11)

Chodím doma oblečený i v čepici,protože nikdy nevím kdo k nám vleze,třeba tchyně,nebo nějaký cizí parchant.I do vany lezu raději v nějaké košili.Katě si sundavám jen na WC,abych si je neposral.Jen kravatu si ponechám a hraji si s ní,když sedím na míse a poulím oči.

Hana (Po, 20. 11. 2006 - 23:11)

Probere si pako a vrat se zpatky do pralesa. Uplne si odesel od tematu, debatujes tu o nejakych nuda plazich a ne o nahote doma. Zijes v dobe kamenne kde tvoje dite dostane postraumaticky sok kdyz doma zahledne tveho pindoura ci snad matcino prso. Mel by ses odstehovat do Ameriky kde je narod v mdlobach po tom co Jacksonova ukaze na footbale kozu, zato krvaky typy Schwarzenegger a zbrane jsou velmi popularni. Takze lidi inspirujme se a pak se divme ze sousedovo dite vystrili pulku skoly!!! Ale bacha na prsa v televizi:}}}

Jana (Po, 20. 11. 2006 - 10:11)

naha nechodim, kdyz spim s manzelem, tak spime nazi, ja bych ani nemusela, ale on to vyzaduje, ze se mu libi, ze mezi nama nic neni, zadna latka a tak. zijeme momentalne oddelene, tak si uzivam pyzama :o))

Návštěvník (Ne, 19. 11. 2006 - 21:11)

Neni na tom vubec nic spatneho. :) Ja naha po byte nechodim. Necitim se:) I kdyz me nikdo nevidi a tak:)

prober (Út, 17. 10. 2006 - 11:10)

Tak fajn, měj se :)

pro prober (Út, 17. 10. 2006 - 11:10)

proč by pro mě měla být nahota doma tabu? Evidentně nečteš co ti píšu a tím tedy s tebou přestávám mařit čas

prober (Út, 17. 10. 2006 - 11:10)

Rozumím. A abychom se vrátili k původnímu tématu; předpokládám, že doma je pro tebe nahota taky tabu, nebo není?

pro prober (Út, 17. 10. 2006 - 11:10)

když na pláži nemá význam, nemá tedy cenu jí tak ukazovat. Točí mě proto, že jsem na ní zvědavý pouze při konkrétních situacích ne proto, abych se nemohl rozhédnout po krajině aniž bych byl za někoho, kdo očumuje ty exhibouše. Ať se jim vyhradí oplocené koupaliště a tam si dělají, co chtějí.

prober (Út, 17. 10. 2006 - 11:10)

Franto, když má nahota význam při erotice (s čímž souhlasím), tzn. že na pláži význam nemá, tak proč tě tak točí? Já jsem teda exhibouš co se svlíká výhradně na k tomu určeném místě, jinak ani zaboha, ale kdybych byl na textilce, a někdo se tam svlík, tak by mi to žíly netrhalo. Když ne mě nebude šahat, tak ať si je klidně nahatej.

pro prober (Út, 17. 10. 2006 - 10:10)

ty seš asi v normálním životě dobře zamindrákovaná chudinka, co? Jinak bys používal argumenty, které mají váhu. A ZNOVU!!! opakuji, že mě navadí svlékání exhiboušů na nuda pláži, ale to, že si jí zakládají tam, kam chodí rodiny, které na jejich producírování nejsou zvědavé. Lidi nejsou opice, aby chodili nazí. nahota má význam při erotice, kdy jí všichni její zúčastnění vítají, ale ne tam, kde se svlékne pár trotlů a ostatní si musí (jak sám říkáš) dát deky jinam

prober (Út, 17. 10. 2006 - 10:10)

no to ses netrefil Fanouši. Já jsem na frajery. A co jsem měl možnost vidět, jiní chlapi s malým pinďourem se na nudapláži nestydí svlíknout, tak nevím proč ty tak vyvádíš. Se na to prostě vykašli, vztekáním ti nepovyroste :)
Překvap mě podruhé a vytas se s nadávkou na téma buzerant, kterou jsem ještě neslyšel. Vsadím se, že slovní zásobu máš v téhle oblasti slušnou :)

pro prober (Út, 17. 10. 2006 - 10:10)

tak se potři medem a jdi do prdele. proč by ses měl svlékat před oblečenými, když chceš očumovat nahaté ženské a tvoje nahota je k nim jedinou vstupenkou, co?:-)

prober (Út, 17. 10. 2006 - 10:10)

no vidíš Franto, neodpoveděls. To už tolik nepřekvapilo. Zdá se, že argumetace není tvou silnou stránkou a jen umíš omílat dokola stejné věty a střídat spisovnou češtinu s nadávkami. Co se dá dělat, beru tě takového, jaký jsi. Zkus si tu deku příště fakt posunout a chlapi s větším penisem než ty tě nebudou tak vytáčet :)
A jen malý dovětek speciálně pro tvou informaci Fando: než abych se svlíknul někde (třeba i na pláži) před oblečenýma lidma, tak to se radši potřu medem a lehnu si do mraveniště.

pro prober (Út, 17. 10. 2006 - 10:10)

nejde o jiné názory, jde o to, že exhibouši s tebou v čele se cpou na místa, kde na ně nikdo není zvědavý s argumentem, že si máme dát deku jinam. Vystavujte se na plotem. A hlavně mi neříkej že já se nedokážu prosadit, protože narozdíl od tebe se nemusím nikde vystavovat. Spíš ty asi oblečený nikoho nezaujmeš a tak musíš vystavovat svojí nahotu

Karel (Út, 17. 10. 2006 - 10:10)

Kde končí rozum, nastupuje pěst.

prober (Út, 17. 10. 2006 - 10:10)

jé ty umíš mluvit slušně :) To jsem překvapen. Dobrá, tak mi ještě Franto vysvětli, jak bys ty sám inteligentně a nenásilně reagoval na to, kdybych k tobě přišel a začal ti sprostě nadávat za to, že máš jiné názory než já. Podle mě bych si v takovém případě jednu po tlamě zasloužil. Jestli máš ovšem lepší řešení, tak já se rád poučím. Hovoř.

Reklama

Přidat komentář