Reklama

cuckold z pohledu ženy

myška (Út, 21. 7. 2015 - 12:07)

ahoj holky, žiji s...???

Hans Christian (Pá, 10. 7. 2015 - 02:07)

Ahoj, ctu diskuze a jsem...Fantazii na psaní pohádek máš celkem dobrou,to se musí nechat!Jenom si tam zapomněl dodat,že reálnější je,kdyby tě nějakej chlap načapal,že mu šoustáš čirou náhodou starou(a ta ženská by musela bejt blbá jako dlabaný necky aby ti dala),že by tě pravděpodobně spíš učesal kladivem,krumpáčem a nebo tě políbil samým vzrušením z toho výjevu úderem plochou nohou přes tvoje lačná ústa.To je jen dovětek té fantazijní pohádky,aby to bylo zajímavý a dobře se to prodávalo na pultech knihkupectví.

dan (Čt, 9. 7. 2015 - 07:07)

Měl by vykopat...Máš pravdu ,předsedo...

Radek (St, 8. 7. 2015 - 22:07)

Ahoj, ctu diskuze a jsem pořádně nadrzeny při představě, jak hezky osoustam něčí manželku a hezky ji naplnim spermatem... Ona si pak stoupne nad manžela a nechá celé sperma vytect do jeho pusy... Pak mi může očistit penis a dívat se jak si to s ní rozdam znovu, pak muzu vystrikat celou dávku do její pusy a můžou si sperma předat s manželem, který druhou dávku opět hezky spolkne. Pokud vy takový pár byl v okolí KV, nebo tak, šel bych do toho. Nabídky posilejte na můj mail [email protected], fotky penisu mám na amatérech, nick reiko66

Radek (St, 8. 7. 2015 - 22:07)

Ahoj, ČTÚ diskuze a jsem pořádně nadrzeny při představě, jak hezky osoustam něčí manželku a hezky ji naplnim spermatem... Ona si pak stoupne nad manžela a nechá celé sperma vytect do jeho pusy... Pak mi může očistit penis a dívat se jak si to s ní rozdam znovu, pak muzu vystrikat celou dávku do její pusy a můžou si sperma předat s manželem, který druhou dávku opět hezky spolkne. Pokud vy takový pár byl v okolí KV, nebo tak, šel bych do toho. Nabídky posilejte na můj mail [email protected], fotky penisu mám na amatérech, nick reiko66

cuckold z pohle (St, 8. 7. 2015 - 14:07)

Měl by vykopat manželku,dát pořádnou pěstí do rypáku panu bullovi a starou vykopnout z bytu!Pochybuju,že pan Bull si tu dorotu vezme na byt,když jí má jenom na píchání,jinak je mu ta pizda u prdele.A to,jestli se ta pizda vrátí k mamince a nebo bude hulit péra za polívku je už jenom její boj.Ženských,speciálně v tomhle státě je jako sraček(u nás 3:1)a to by bylo aby nebylo,aby v tom bytě toho osamělýho chlapa už nebyla jiná,normální paní domu.Každá oblízne všech deset,než žít v pronájmech nebo u rodičů ve špajzu,i kdybyto měla být svobodná mamina,rozvedená a zklamaná nebo svobodná-solo ženská.A to potom tu dorotu,pardon bývalou může srát nejvíc.V bytě už je jiná ženská,která to chlapa má ráda,on je s ní šťastný,ona si váží toho,že bydlí potažmo ve svým a drží se ho jako klíště(protože je to výhra v loterii)a dorotě nezbývá nic jinýho než čůráci,kteří jí šoustají a přitom drží za vlásky,bez lásky.

Daniela (St, 8. 7. 2015 - 14:07)

Neznám lepší pocit když si můžete sama řídit kdy budete s milencem šoustat a vymýšlet u toho různé pikantnosti a vědět, že to vašeho muže vzrušuje a vy si můžete šukat jak chcete a ještě u toho manžela pěkně ponižovat a rámci dohodnutých pravidel. Začali jsme s tím před třemi roky a stále máme jednoho milence který k nám pravidelně chodí a manžel nám u toho pěkně asistuje a je to pro všechny vzrušující a užiji si vždy takového šoustání jako nikdy předtím.

slave (Po, 6. 7. 2015 - 21:07)

Podle me sis ze dvou možností vybral tu třetí. Možnosti jsou jen dvě bud to přijmout stát se plnohodnotnym cuckoldem. Nechat si zamknout penis do klicky od ženy a uzivat si to takhle muzes jejimu milenci lizat zadek a koule kdyz do ni bude stříkat a pak to lizat aniž bys sam mel orgasmus tak budes vzruseny a bude te to bavit. A nebo ji i smilencem vyhodit no. To je druha možnost obe maji neco do sebe.

Leon (St, 1. 7. 2015 - 23:07)

Vítej do klubu cuckoldů. Jestli jsi ji při zjistění nevěry nevyhodil, tak jsi vědomý paroháč. Kamarád s manželky milencem být nemusíš, stačí, že uznáváš milence nadřazeného tobě v zásunu do manželky.
Ješt3 se musíš naučit hodně věcí abys byl dobrým cuckoldem.

... (St, 1. 7. 2015 - 11:07)

A do trojky by tě nevzali? Když tě manželka k sobě pustí a vytečeš jí do klína ,tak tebou úplně neopovrhuje. Mohla by ti vydojit prostatu buď rukou nebo vibrátorem. Užil by sis to také. Pokud tě chce ten moula ponižovat, tak mu rozbij palici o parapet a vysvětli mu, kdo je tam doma a bude to po tvém. No a že bys také zašel k doktorovi a tu svoji impotenci řešil? Napadlo tě to?

Honza (St, 1. 7. 2015 - 11:07)

Řekne mi někdo, jestli jsem cuckold? Je mi 45 a více než rok jsem plně impotentní. Nemůžu manželku uspokojit souloží. Po nějaké době jsem ji doma přistihl s milencem, ani ji to moc nevadilo. Řekla, že ji už nebaví souložit s umělým penisem a potřebuje chlapa. Na rovinu řekla, že s tím nepřestane, ala můžu být nadále při tom. Prošel jsem si peklem. Jsem stále velmi nadržený, ale můži si ho jen honit a dívat se, jak jiný chlap moji ženu uspokojuje. Postupně se to však vivinulo do té míry, že manželka moji přítomnost vyžaduje. Oni souloží a já se na ně musím dívat. Má velmi výkonného milence, který zvládá minimálně dvě čísla. Mezi tím v té malé přestávce, kdy se mazlí a hladí si vzájemně přirození si ho před nimi musím vyhonit. Je to vzrušuje a mě šíleně ponižuje. často ani nečekají, až se udělám a opět mi ukazují vášnivé milování. Přitom koule mám dvakrát větší než on. Jen penis menší, protože se mi nepostaví. Někdy mohu po těch dvou číslech k manželce přilehnout a pokusit se zasunout. Jde to jen s pomocí prstů. Musím být stále přitisknutý a někdy se mi podaří uspokojit, většinou ale tím, že se mi žalud tře o její mazlavou vagínu. Mám ale velmi silný výron semene, daleko větší než ten chlápek. Navíc nejsme žádní kamarádi. On mě ponižuje a dává mi to, že je chlap neustále najevo. Problém je, že v poslední době pozoruji, že se mi to začíná líbit. Je to jediný způsob, jak se uspokojím i přes to strašné ponížení. Uvažuji o kastraci, ale manželka je zásadně proti, navíc to rozumně zdůvodňuje tím, že moje impotence může ustoupit. Ta představa, že budu muset stále masturbovat a dívat se na jejich sexuální orgie mě ale velmi deprimuje a ponižuje. Co když se mi to opravdu zalíbí a impotence mi přestane vadit? Jsem cuckold.Zapomněl jsem napsat, že ten bejček již několikrát přivedl manželku do jiného stavu. Já pak nikdy nevím, jestli třeba pár mých spermií do ní přece jen neproniklo, protože se to vše na okraji její buchtičky smíchává, ale to je asi nesmysl.

kleštič (Út, 19. 5. 2015 - 13:05)

Několikrát se v této diskusi zavadilo o možnost kastrace cuckoldů a někteří z nich (z vás?) už snad kastrovaní jsou. Zajímalo by mě,jak a kdo se s tímto zákrokem vypořádal a jak dotyčnému odňal žlázy. Díky za rozumnou reakci na můj dotaz. kleštič

Alfaman (So, 9. 5. 2015 - 20:05)

Ahoj já už s manzělkou...Pokud se ti to líbí, je to tak naprosto v pořádku.

Tom (So, 9. 5. 2015 - 19:05)

Jsem cuckold také nemam pravo mít sex přítelkyni to také vzrušuje.A po akci si lehnout na zem ona se nademnou rozkročí a nechá mě vytect sperma do pusy tak abych se kundičky ano nedotkl pak si tam sáhne a pokud to je vsechno musím to spolknout potom mi dá oĺznou prsty a tím to pro mne končí

Vítek (So, 9. 5. 2015 - 18:05)

Ahoj já už s manzělkou nespím 5let.Když ji má příjit milenec musím povlíknout a přchystat občerstvení pak se mohu tiše dívat jak si to rozdávají.Čas od času musím vylizat sperma z kundičky a očistit penis a potom se před nima vyhonit ale to jen hodně zřitka.Roman milenec mé zěny má penis 20cm já jen 13cm .Tak zě mužu jen když oni skončí potají v koupelně .

martin (Pá, 17. 4. 2015 - 16:04)

ahoj jsem cuckold. mel jsem to v sobe uz dlouho.. pak jsem se jednou sveril manzelce,prve byla nastvana a myslela si ze uz ji nemam rad,ale pak si precetla co to vlastne je a zkusila to. uy mame krasny vztah cuckold 4 roky a ji se to libi myslim stejne jako me..i kdyz ja i rad pomaham kamaradovi ji dostat do 7ho nebe a ji to hodne rajcuje

Palerider (Pá, 20. 2. 2015 - 11:02)

Líbí se mi názory a postoje Berty. Miluji sebevědomé ženy, vědomé si své moci nad muži.

jj (Pá, 21. 6. 2013 - 13:06)

souhlasím s předchozím příspěvkem, osobně to vidím podobně v oboustranné důvěře a vzájemném přání si vycházet vstříc a užívat si.

intimni (Út, 18. 6. 2013 - 20:06)

Já si myslím, že manžel má být pro ženu opora, jistota, má být druh, který jde po jejím boku, ale to je něco jiného než partner. Partnerem je na začátku, ale později už asi ne. Myslím, že je správné ženě dopřát novou vášeň a může se i zaláskovat a svého partnera netajit. Může si prožít i jiný vztah, ale hluboký duševní vztah, jaký s manželem má, pokračuje.

:-) (Út, 18. 6. 2013 - 20:06)

Rád poznám ženu, která nedokáže nebo jen nechce být věrná, ale přitom by ráda milujícího partnera. Budu Tě milovat a vážit si Tě, i když si domů třeba přivedeš muže. Jsem mladý muž, prý sympatický a přitažlivý. Foto mohu poslat. [email protected]

Reklama

Přidat komentář