Reklama

cuckold z pohledu ženy

to lovec (Čt, 19. 6. 2014 - 12:06)

Už brzy bude povolen odchyt...jen aby pak nepřišli i pro tebe, když to bude všechno pak tak volné...

jirka (Čt, 19. 6. 2014 - 12:06)

Už brzy bude povolen odchyt...Ses trapnej a v hlave mas nasrano.

jirka (Pá, 25. 9. 2020 - 05:09)

Už brzy bude povolen odchyt...Ses trapnej a v hlave mas nasrano.

Lovec (Čt, 19. 6. 2014 - 12:06)

Už brzy bude povolen odchyt a následné utracení defektních jedinců, těšte se, všichni kastráti z tohohle vlákna půjdete mezi prvníma!!!!!!!

jirka (Čt, 19. 6. 2014 - 11:06)

Jirko vyřiď gratulaci a...Ano Madam, vyridim. Mo vam dekuji za chvalu me Pani.

Berta (Čt, 19. 6. 2014 - 11:06)

Presne tak .A za to ze ji...Jirko vyřiď gratulaci a můj obdiv své paní.Má velice dobře vychovaného paroháče.

jirka (Po, 16. 6. 2014 - 05:06)

To je při provozování...Presne tak .A za to ze ji ocisti od semene jejiho milence, mu manzelka milostive za odmenu dovoli vyhonit si ho pri pohledu na ni .Za coz ji pak musi podekovat.

Berta (Ne, 15. 6. 2014 - 15:06)

Je součástí cuckoldu...To je při provozování cuckoldingu samozřejmé.O tom cuckold je,ponížení paroháče vylizováním cizího semene z vaginy manželky.

IGNACIUS (Ne, 15. 6. 2014 - 14:06)

Co to zde vidím za obscénní texty?
Za nestoudné bakchanálie a rozličné zvrácenosti chcete snad vyměnit Život věčný? Spasitel vás vidí a rmoutí se, Satan již radostně chřestí řetězy a Belzebub už rozpaluje Záhořovo lože.

Pravím Vám, padněte na kolena, modlete se k Hospodinovi a čiňte pokání,nestoudníci. Pak snad je vaše náprava ještě možná.
Pokyny pro život v bezbožné době naleznete ZDE:

http://mec-pravdy.blogspot.cz/

APOKALYPSA JE BLÍZKO!

cuckold a semen (Čt, 12. 6. 2014 - 13:06)

Je součástí cuckoldu vylizování semene z ženy mužem?

jirka (Čt, 12. 6. 2014 - 05:06)

To by se me moc libilo, kdyby mou manzelku soulozil predemnou jinej. Treba by ji bral zezedu a ja bych klecel pred jejim oblicejem v damskem pradle a sitovanych puncochach a ona by se me pri tom smala do oci. Rikala by, konecne mam v sobe poradneho chlapa .

Pavel (St, 11. 6. 2014 - 21:06)

ahoj holky, žiji s...Závidím mužům co je potkalo to štěstí najít takovou partnerku..já to hledám spoustu let a bohužel se nedaří:-(

PAVEL (St, 30. 4. 2014 - 09:04)

mojí přítelkyni láká dívat se i na jiný pár a nebo jak to dělám s jinou,zatím ale nemáme představy splněné.

Rijana (St, 2. 4. 2014 - 10:04)

ahoj, hrozně mě láká to...Hochu!Takových by bylo,v papírnictví za korunu tři archy.Co nabízíš?

Roman (St, 26. 3. 2014 - 19:03)

ahoj holky, žiji s...ahoj, hrozně mě láká to zažít, láká mě šukat cizí holku před jejím mužem a nechat si od něj i kouřit ... pokud by jste měli zájem na [email protected] napište já pošlu fotku a mohli by jste mi splnit sen si tohle užít :)

Reklama

Přidat komentář