Reklama

plenková disciplína

Terka_hr (Po, 16. 7. 2018 - 14:07)

Terko. Již jsem ti psala v...Už jsem ti napsala

Jirka (Po, 16. 7. 2018 - 11:07)

Ahoj někdo se zkušenostmi s...Zkus napsat na adresu [email protected]. S touto slečnou si o plenkách dopisuji již delší dobu a ona bude jistě ráda, když se jí ozve nějaká žena. A kdyby sis chtěla dopisovat i se mnou, budu rád.

Kde (So, 14. 7. 2018 - 12:07)

Je tu nějaká Ivanka?

Miki v plenkách (So, 14. 7. 2018 - 10:07)

Promin mi to Ivanko, ale nejsi nahodou blondyna? Tady jde totiz o ten problem, ze kdyz nastanne u nekoho ten problem, ze musi znovu dostavat pliny-nezavisle na jeho veku. Jestli je te osobe 5, 15, 25, 30, 50 let. Tak musi byt nad ni nejaka autorita, ktera ohlida jeji noseni plinek. Neni totiz mozne pliny vysait po jedne suche noci. To se obvykle ceka cely tyden a pokud pocuranek, nebo pocuranda ma rano suche pliny, tak uz je dal nedostava. Jinak ja osobne jsem pro 14 dni trvajici nepocurani, pro odlozeni plinek. ja jsem zil s jednou Ivankou, ktera mela potize a pri navratu z nakupu uz spechala na wc. Ale nasadil jsem ji pliny a gumove kalhotky a byl klid. Ac to byla uznavana a vazena pani, tak za domovnimi dvermi se z ni stala mala holcicka, ktera plinky musela dostavat. A vubec proti nim neprotestovala. Zjistila totiz,ze se muze v pripade nouze pripocurat, nebo primo pocurat do plen a nikdo nic nevi. Takze od te doby ji pliny zacaly bavit a ja pral kazde 2 dny plnou pracku svetleho. Ne rozhodne toho nelituju, jen je zajimave kdyz si clovek v dospelem veku znovu zkusi jake je to, kdyz ma na sobe pliny. Ja to vim, protoze je mam denne na sobe, ale pro lidi, kteri jim uz peknou radku let odrostli, je to velke prekvapeni a upozornuji, ze prijemne.

Eva (St, 11. 7. 2018 - 13:07)

Ahoj někdo se zkušenostmi s plenkama? Myslím u holek. Nošení disciplína a tak? Mě to docela láká. Díky.

Lenka (So, 7. 7. 2018 - 20:07)

Já dostávám plenky na...Terko. Již jsem ti psala v diskuzi o cestování. Napiš mi a vše můžeme vklidu probrat. Tady je plno úchylu.
[email protected]

Terka_hr (Út, 3. 7. 2018 - 09:07)

Já dostávám plenky na cestování, ale vůbec mi nejdou použít. Prostě do nich nejde vykonat potřebu. Občas když dostanu přes zadek tak potom dostanu taky plinu a mám jen plenku a triko. Mám bráchu o rok mladšího,tak je to celkem trapný. Mám je třeba na půl dne ale nejde se do nich normálně vyčůrat, jediný co trochu jde je sednout si v plence na záchod a čůrat, ale není to pohodlné a mamka zavírá záchod. Nevíte jak jí říct že plenky nechci?

Eva (St, 16. 5. 2018 - 00:05)

A jak dlouho vás drželi v...Ráno v 5.00 bylo měření teploty, tenkrát se ještě měřilo rtuťovím teploměrem v rektu tak mě zrovna přebalili ,v 9.00 byla vizita do té doby jsem tam musela být, po vizitě na pokojích došli na ošetřovnu kde byli ti zlobivci a prohlédli i je a vypakovali je na pokoj aby měli prázdnou ošetřovnu a mohli si volat ostatní na převazy, takže do těch 10.00hod.

senny001@seznam (Út, 15. 5. 2018 - 08:05)

Uz od stredni skoly se mi...Klidně pisni....

Karel (St, 2. 5. 2018 - 22:05)

To opravdu netuším ale ...A jak dlouho vás drželi v tom klecovém lůžku ?

wau (St, 2. 5. 2018 - 21:05)

jsem hovnofil.Poslouchej, co ty bereš za léky?

Eva (St, 2. 5. 2018 - 20:05)

To opravdu netuším ale myslím že v roce 1992 asi moc široký výběr nebyl.Stejně tak fixační kalhotky.

Miki v plenkach (St, 2. 5. 2018 - 05:05)

Dobry vecer Evo, to co zde...jsem hovnofil.

Miki v plenkach (St, 2. 5. 2018 - 00:05)

Když jsem jako dítě byla v...Dobry vecer Evo, to co zde pisete je zajimave. Nevite cirou nahodou jake pliny dostavali ti, kteri pro svoji neukaznenost byli/byly/ zabaleni do plen a uzavreni v klecovem luzku? Tehdy jiste jeste neexistovaly jednorazove plenkove kalhotky. Dekuji. M

Eva (Út, 1. 5. 2018 - 21:05)

Když jsem jako dítě byla v nemocnici tak nám naopak na noc brali pyžama aby jsme leželi v postelích a nedělali blbosti, musím uznat že to fungovalo.Styděli jsme se a tak jsme byli zalezlí v posteli a zachumlaní v peřinách aby nás nikdo neviděl a kdyžpřece jen někdo běhal z postele a dělal blbosti sestry si ji odvedli na ošetřovnu kde ji dali do (tenkrát ještě povoleného) klecového lůžka kde dostala plenu a spala bez peřin.

honza (Út, 1. 5. 2018 - 16:05)

Mě to tak taťka taky dělá plenu dupačky a třeba měsíc v kuse i do školy

Damoša (Čt, 15. 2. 2018 - 13:02)

jaký máte názor na...nezapomeňte i na krém proti opruzeninám :) nejlepší je Zitenax :)

Rostislav (Ne, 11. 2. 2018 - 00:02)

tenhle kluk miluje plíny a nasadil si dětské!!!!§
https://youtu.be/0eP-3_5UOcA

Kluk (So, 10. 2. 2018 - 12:02)

Nejsem už malé děcko ale pleny mám také jsice inkontinencni a přesní dvě látkové pleny aby byla plinka radši jistější kvůli protecnim takže mám dvojitou plenku ale vždy jse prebalim sám takže mám inkontinencni plenku pak podložku a v podložce jsou dvě plenky látkové a to mám ještě mezi nohama a přesně jen trenky a buď punčocháče nebo gamase a nebo obojí a takhle to mám jak přes den tak i v noci já marodím a tak mám takovou malou výhodu inkontinencni pleny mne jsou předepsaný a látkové plenky jse přesně dávám pro jistotu ale nikdy jsi je dám i obráceně nejdříve dvě látkové plenky a pak jedna inkontinencni plena.

zub (Út, 16. 1. 2018 - 15:01)

no je mi 15 a ctěl bych se...Moc si stim nezahravej.ono není o co stát a pak se toho jen tak nezbavíš

Reklama

Přidat komentář