Reklama

plenková disciplína

zub (Út, 16. 1. 2018 - 15:01)

no je mi 15 a ctěl bych se...Moc si stim nezahravej.ono není o co stát a pak se toho jen tak nezbavíš

umpalump (Po, 1. 1. 2018 - 18:01)

no je mi 15 a ctěl bych se začít v noci pomočovat ale nikde jsem nenašel jak už jsem třeba před spaním vypil přes litr vody a nic stále sucho

Jen tolik, (Po, 1. 1. 2018 - 18:01)

kolik těch diskuzí s...kolik budeme chtit a potrebovat. Ale o to ty se nestarej, za to te nikdo neplati.

Miki (Po, 1. 1. 2018 - 12:01)

není o co stát věřte mi...Jano tak to me zajima! Ja bych tu plenkovou disciplinu-vidite i plinu ma v nazvu a opravnene,bych chtel take prozit, nebo alespon na par dnu vyzkouset. Protoze nejhorsi obdobi v zivote pro me bylo, kdyz mi nekdy v 9-10 letech po nekolika pristizenich pri onanii mi definitivne prestali davat na noc moje nejmilejsi latkove pliny a gumove kalhotky. Od te doby jsem delal vsechno mozne i nemozne, jen abych si alespon na par hodin mohl nasadit ten plenkovy zabal, uzivat si jeho mekkost, ten krasny pocit mit na sobe ty gumove kalhotky a podle chuti se pres ne vzrusovat. Ikdyz jsem se za ty pliny hrozne stydel a odhaleni od rodicu, nebo od prarodicu znamenalo velky a bolestivy vyprask, tak i pres to jsem bez tech plen a plenkovych kalhotek nemohl byt a musel na ne stale myslet. V 15ti jsem si kupoval a oblekal ty nejvetsi pro batolata, jenze ty uz byly tak na 1 plinku. Az v 19ti jsem si zacal objednavat gumove kalhotky na zakazku pro dospele a uz mi jejich noseni nemohl nikdo zakazat. Byl jsem v nich 2x zenaty a mel nekolik dlouhodobych znamosti, aniz bych omezil noseni plen, nebo s tim dokonce prestal. Se zadnou nikdy kvuli plenam problem nebyl a ani nebyly duvodem pro konec vztahu. Dokonce nekolika partnerkam jsem musel objednat takove aby byly jen jejich a mely je ve sve skrini a mohly si je oblekat a nosit bez meho vedomi. Kdyz v nich chodily doma, nebo si je nasadily na spani, tak to bylo videt, ale kdyz si je davaly na verejnost, tak se nepochlubily. A to nektere provokaterky si na ne natahly jen puncochace/zadne maskovaci kalhotky/ a k tomu jen kratkou sukni. To se mi libilo.

ABDL (Pá, 30. 9. 2016 - 20:09)

No ja je osobne dostavam a rad je nosim kdyby sla jsem fotka tak jse vyfotim jse jak ji mam nasobe aby jste to vydeli a hystorky o plinach muze psat odkukoliv s domaciho PC a neni to dostizetelna stranka muze byt kde koliv na svete treba v nemecku ci v australii ci v tramtariji ale zakazte lidem aby psali hystorky az to zakaze i vlada pouzivat internetove stranky tak uz clovek nenapise nic ani email,sms ci jsi nic neobjedna pres net atd.Pockejte ona neco EU vymysli aby k tomuhle foru uz neslo psat ani pismenko.....

Ten normalni (Po, 8. 8. 2016 - 19:08)

Osobně považuji trest...Vy jste uchyl co když z toho bude mít psychycke problemy policii na vas

Vláďa (So, 28. 5. 2016 - 16:05)

Mně podobný trest kdysi udělala mamka, ale ještě o něco horší. Měl jsem tehdy o prázdninách jet na dva týdny k tetě - no a protože jsem těsně před odjezdem měl nějaké průsery tak se mamka rozhodla že mně potrestá. Napsala tetě která mimochodem má dvě mladší dcery že se jak přes den tak přes noc pčůrávám a nosím plenky. Takže než jsme k tetě přijeli mamka zničeho nic zastavila a nasadila mi plenku když jsem se vzbouzel tak jsem dostal akorát na zadek a dostal je stejně. Takhle v plenkách jsem tam byl celých čtrnáct dní, asi po půl týdnu jsem přijal roli mimina a přišlo mi to přirozené- necítil jsem se jako 15 letý...

.. (St, 24. 2. 2016 - 14:02)

Ještě si užijete, plen a přebalovaní na stará kolena. Jak je to potupné a vy stím už nic nenaděláte.:)

P.Pavlová (St, 24. 2. 2016 - 14:02)

No vymyslel jsem si ten...Sám uvidíte.

Roman (St, 24. 2. 2016 - 09:02)

??? co jste si vymyslel?No vymyslel jsem si ten příběh. A sežrali jste mi to, haha. A chtěl bych vidět jak mě můžete najít, když to píšu z veřejné netové kavárny. A i kdyby náhodou, tak smyšlenou historku si může psát každý. Takže nevím co tady píšete o drahé legraci.

P.Pavlová (Út, 23. 2. 2016 - 19:02)

??? co jste si vymyslel?Tak toto může být velmi drahá legrace.

P. Pavlová (Út, 23. 2. 2016 - 19:02)

Já si taky dělám srandu....??? co jste si vymyslel?

Roman (Út, 23. 2. 2016 - 18:02)

NE, dělám si srandu.
Co...Já si taky dělám srandu. Jó vymyslel jsem si to. Mě se to líbí a chtěl bych to někdy zažít. I ty sestry aby mě přebalovali.

P.Pavlová (Út, 23. 2. 2016 - 14:02)

... zase kecáš? Fákt jo?...Teď ANO, dělám si srandu.

Roman (Út, 23. 2. 2016 - 14:02)

To vyřeší patřičné...... zase kecáš? Fákt jo? Nééééé?

P.Pavlová (Po, 22. 2. 2016 - 23:02)

Vždyť si to ten úchyl...To vyřeší patřičné instituce.

Dan (Po, 22. 2. 2016 - 23:02)

Nedělám. Tyto příspěvky...Vždyť si to ten úchyl jenom vymyslel, nechápu, že mu to spolknete i s navijákem.
Stačí si přečíst jiné jeho příspěvky pod různými nicky a v tématicky příbuzných diskuzích o nošení plen.
Vždy se tam opakuje základní dějová šablona: Dvě (nebo tři) mladší sestry, dovolená, prázdniny, důvod nošení plen za trest, používání plovacího kruhu, nebo křidélek, atd.
Hlavně jak to také pečlivě do detailů rozepisuje, to už také mluví samo za sebe.

P.Pavlová (Po, 22. 2. 2016 - 15:02)

... kecáš? Fákt jo?Nedělám. Tyto příspěvky o týrání dětí jsou necelých 8 měsíců sledované PČR.

Anonyme, nepiš za mne. Děkuji.

P. Pavlová (Po, 22. 2. 2016 - 14:02)

... kecáš? Fákt jo?NE, dělám si srandu.
Co jsi provedl, žes dostal takový trest?

Roman (Po, 22. 2. 2016 - 11:02)

Váš příspěvek byl...... kecáš? Fákt jo?

Reklama

Přidat komentář