Reklama

plenková disciplína

Miki v plenkach (So, 22. 9. 2018 - 15:09)

Hej néééé, musím...Ale ja byl na prohlidce i na odberu semene u pani doktorky, ale mamka tam nenohla byt. Ale musel jsen nit na sobe tolik plen, kolik obvykle dostavam, i tu igelitovou a gumove kalhotky. Pani doktorka chtela aby mi mamka nasadila zapinaci, jenze tenkrat byl problem je sehnat, tak mi dala natahovaci.I nove damskesilonove puncochace, protoze uz jsem vyrostl z tech detskych bavlnenych a ty silonove se mi opravdu hodne lidily a vzrusovalo me,kdyz jsem je mel na sobe. Je to moc fajn mit na sobe latkove pliny,gumove kalhotky proti proteceni a jeste ty krasne damske silonove puncochace, abych nenastydnul. Ma, ,oc rad na sobe pliny a jeste radeji s gumovymi kalhotkami.

Ládík. (So, 22. 9. 2018 - 14:09)

Hej néééé, musím brečet, (smíchy) to nedělejte , mamka si bude myslet že mě něco bolí a odveze mě k paní doktorce, a já se tam budu muset vyslíct do naha, paní dokorka si mě pak začne prohlížet a mě stoupne. mamka u toho bude a taky mě uvidí nahého. to bych fakt nechtěl.

Miki v plenkach (So, 22. 9. 2018 - 13:09)

Přišel v plence a i...Ale Honziku ty cucnacku, pise se ze byl pokakany-kapisto? A latkovky se musi susit, coz je pravda, a nejlepe na snure, na balkone, ale pro takovy velky parchanty se rozhodne nemusi zehlit-ty pitomej, takze z nas blbce nedelej. Pliny se zehli jen pro novorozence a ne pro takovy retardy, jako jsi ty a tvuj bratricek. Asi dobra familie-co?!

Honzík 10 (So, 22. 9. 2018 - 12:09)

Přišel v plence a i punčocháče měl akorát že plenku měl promočenou a byl i posranej a tak ho mamka prebalila do čistých plenek měl jedno razovky ale chtěl vyzkoušet látkové pleny tak mu je mamka dala u něj doma se používají jenom jednorazovky a látkové vůbec prý aby na balkoně nevyseli látkové pleny když všichni vědí že žádné malé děti nemají že mají jen 12 letého syna on bydlí ve stejném domě jako já o patro výš a když šel domů tak v mé látkové plence a odte doby prý používá také plinky látkové už jim to nevadí že na balkoně je spousta látkových plen a občas je a suší u nás doma máme sušičku prádla a občas si je také musí prezehlit sám sousedka mne vydela jak žehlím pleny doma já tak to dělá i on jenže on má výhodu že je sám jedináček a já mám ještě malého brášku že jedny plenky žehlím po dvouch a druhé po třech.ted už nosím pleny jen na

Kluk (Po, 17. 9. 2018 - 16:09)

Ve škole je nemám jen co...Tak co kamarád přišel v plence nebo ne ?
Moc si na ně , ale nezvikej . Těžko se jich pak zbavis .

Bobrik (Po, 17. 9. 2018 - 05:09)

Mě to tak taťka taky dělá...A pak si nad ní výhoni bobrika úchyl.

Jana (Ne, 16. 9. 2018 - 22:09)

je k tomu vedena od mala...Aha, jasne, tak to zni dobre. Predpokladam ze asi vic nez jedno pocurani neudrzi, vidte? Ale to by jako pojistka na lyze melo stacit.

Tak aspon ze ji to nevadi, to je fajn. Jen by asi nebylo dobry kdyby v pocurane plence chodila pred navstevami a tak :D

Lenka (Ne, 16. 9. 2018 - 22:09)

A udrzi toho aspon podobne...je k tomu vedena od mala takže to bere jako přirozenou věc, a jak jsem psala jsme s nimi spokojeni, neprotečou dry naties jsme nikdy neměli takže nevím ale ono samozřejmě záleží i na tom jak moc je použije.
Za vyzkoušení nic nedáte, dceři se líbí že jsou na těch plenkovích kalhotkách obrázky takže když je má když je nemocná tak hrdě chdí jen v nich , předvádí se v nich a ukazuje mám se v nich , to jí musím nadat ať se oblékne aby ještě víc nenachladla , dostane bodyčko a kalhoty od pyžama , overal nechce nosit.ale i tak ho někdy má.Ten chlupatý, přece jen jeden oblíbený má , ale letos jí už asi bude malí.

Jana (Ne, 16. 9. 2018 - 21:09)

A udrzi toho aspon podobne jako drynites? Docela bych je vyzkousela, preci jen ta cena je lepsi. A dceri nevadi je nosit?

Lenka (Ne, 16. 9. 2018 - 21:09)

Pod kombinezu to dava smysl,...13,5 a minulí rok jsme měli babylove L do 50kg dvoje kalhotky nám zbyli ,tak vidíme jak budou a když tak koupíme zas, jsme maximálně spokojeni a jsou levnější jak drynites

Jana (Ne, 16. 9. 2018 - 21:09)

Tak u nás plenky nejsou za...Pod kombinezu to dava smysl, tam je to fakt asi nejjednodussi reseni. Kolik dceri je a jake plenky pouzivate?

Lenka (Ne, 16. 9. 2018 - 21:09)

Tak u nás plenky nejsou za trest, dcera je má pod kombinézou normálně a když mívá na jaře chřipku tak je nosí také protože po každém druhém zakašlání si učůrne.
Ale jako trest měla letos v červenci to že jsem jí sebrala všechny ty bikiny a plavky a místo toho mohla jít s kamarádkama na koupaliště ve sportovních jednodílných plavkách tyrkysové barvy, obepínající celí zadek ,zavazování kolem krku bez dekoltu a bez výkroje na zádech, když došla z koupaliště domů řekla že už raději na koupaliště ani nepůjde protože si z ní kamarádky dělali srandu že příště si má ještě vzít zimní bundu a reflexní vestu aby byla dokonalá. To pro ni byl trest.

Miki v plenkach (So, 15. 9. 2018 - 13:09)

Ve škole je nemám jen co...Me to mamka taky tak delala, ze pokud jsem byl doma i pres den a mel jsem latkove pliny do rana suche, tak mi je nechala ,jen jsem si pres ne musel vzit puncochace a v zime jeste teplaky. No a behem dne jsem se do nich vetsinou pocural, tak to mi je svlekla,otrela me zinkou a dostal jsem misto nich bud klucici trenyrky, nebo mi daval casto i ty holcici modre trenyrky, do tech se mohla dat gumova plina a 1-2 latkovky, kdyz jsem s ni musel jit rychle treba do mesta na nakup. Bylo to rychlejsi, nez kdyby me celeho svlikala a davala mi normalni gumove plenkove kalhotky. Tenkrat se jeste nedelaly zapinaci na bocich/schweden gumihose/ ale jen natahovaci a ty jen tak jednoduse nasadit nesly. To me musela vsechno od pasu dolu svleknout a zacit plinama z bavlny i jednou igelitovou, pak gumove kalhotky, puncochace a nejake kalhoty. Kamaradi za mnou skoro nechodili, protoze jsme bydleli na okraji mestecka a ja si hodne hral sam na dvore a na zahrade, to jsem mohl mit i velky balik plen a nevadilo to. No a pliny i gumove kalhotky vesela mamka na snury na pude, aby je nevideli sousedi, nebo lidi, co sli kolem zahrady, jak visi na snure. Nechtela, aby o me povidali, ze jsem pocuranek a ze jsem mozna opozdeny ve vyvoji. Ale nebyla to pravda, treba ve cteni jsem byl 1-2 nejlepsi ve tride ikdyz jsem se v noci a nekdy ve dne casto pocural. A v plinach mi bylo moc hezky a gumove kalhotky se mi libily ze vseho nejvic. Moc rad jsem je dostaval a pozdeji i pod mamcinym dohledem si je sam nasazoval. Libila se mi jejich vune, jak jsou takove hladke a mekounke a rd jsem se jich rukama dotykal a hladil se pres ne, az me zacaly vzrusovat. A to jsem je potom chtel mit na sobe jak v noci tak i pres cely den. A casto jsem si nekam zalezl, kde jsem byl sam a onanoval jsem pres ne az doslo k erekci. K vystriku semene a k ejakulaci zacalo dochazet az v puberte, takze jsem mel suche orgasmy a stihl jsem jich i nekolik za den. Sexualni predstavy jsem pri tom vzrusovani nemel zadne, me vzrusovaly jen ty pliny a hlavne ty gumove kalhotky, pres ktere jsem si tahal za kuzicku u pindika. A casto jsem si ji tak odrel, ze byla ruda,vytahana a palila me. I detsky doktor na me pri prohlidce divne koukal. Ale ty detske roky v plinach byly krasne. Pliny si sice davam dodnes a nema to zadny spatny vliv na moje vztahy a sex se zenami, ale v tom detstvi to bylo v plinach asi nejkrasnejsi. A potom mozna kdyz pri drazdeni dochazelo k prvnim ejakulacim. Ale ja se nesmel vystrikat do plinek, protoze by to doma poznali. No a dnes-tedy uz hodne let muzu a rad to delam. A libi se mi to i u jinych kluku, ale jen u tech co si nasazuji latkove pliny a gumove kalhotky.No a samozrejme u holek-jenze ty delaji okolo plen drahoty, pritom je nejen potrebuji, ale casem v nich i najdou zalibu a hlavne jistotu. Nejake pamrsky nepovazuju za pliny!

Pavel, pro smut (So, 15. 9. 2018 - 12:09)

Ahoj, mám dost zkušeností,...Ahoj, mám dost zkušeností, ale zde psát podrobnosti nechci. Jestli chceš, můžeme si psát přes mail,
můj E-mail je : [email protected].
Napíšu Ti víc o sobě i o zkušenostech s plínama.

Čau, Pavel.

Smutna plenkark (So, 15. 9. 2018 - 12:09)

Uz od stredni skoly se mi...Ahoj, mám dost zkušeností, ale zde psát podrobnosti nechci. Jestli chceš, můžeme si psát přes mail,
můj E-mail je : [email protected].
Napíšu Ti víc o sobě i o zkušenostech s plínama.

Čau, Pavel.

Honzík 10 (So, 15. 9. 2018 - 09:09)

Ve škole je nemám jen co přijdu domů a vyslecu se tak už dostávám pleny látkové a když jsem náhodou venku tak jednorázovou např.hugies,pemprs atd. a ostatní se mne nesmějí protože jeden kluk ze třídy jí má i ve škole čelo denně a když je u mne nijaký kamarád doma tak se tomu neposmívá že já musím nosit pleny on je také občas prý doma dostává na noční spaní že se také v noci pomocuje.Mne dnes ráno mamka prebalila kolem půlnoci a plenu mezi nohama mám ještě teď prý je suchá tak mne jí nechala odpoledne přijde kamarád a doma si nechá nasadit plinky tak uvidím jestli je bude mít na sobě a pak zas napíšu jestli je měl.

Kluk (Čt, 13. 9. 2018 - 16:09)

Obojí jak pocuram tak i...A to ti nevadí , že máš plenky ? Co na to kamarádi ?

Honzík 10 (Čt, 13. 9. 2018 - 16:09)

Obojí jak pocuram tak i pokadim a je mne 10 let a jsem Honzík.

Kluk (St, 12. 9. 2018 - 10:09)

Včera jsem zlobil a dostal...A to se jen pocuras nebo i pokakas do těch plenek ? A ke ti kolik ?

Honzík 10 (St, 12. 9. 2018 - 10:09)

Včera jsem zlobil a dostal jsem od matky pleny látkové abych prý nezlobil vždy je mám i celý víkend od pátku do pondělí do rána a nikdy jsi o plenu řeknu i sám na noční spaní chodím spát kolem osmé hodiny a na posteli mám vše připravené látkové pleny a přesně gum.kalhotky a já jsem také připraven celý nahý mám jen horní část pyžama dostávám 4 složené pleny látkové.a vždy ještě do půlnoci jsem prebalen do čistých plenek a kolem 2az3 ranní jsem znovu prebalen čistých plenek a pak mne mamk

Reklama

Přidat komentář