Reklama

Výprask před diváky

Arpad (Po, 24. 2. 2020 - 15:02)

5 nebo 10, to opravdu nic není. Zejména pravítkem. Horší by to bylo nějakým pružným prutem, nebo bičem.

xy (Ne, 1. 10. 2006 - 18:10)

Ahoj Patriku,
mě to právě zajímá jak to proběhlo od toho učitele. Vím, že nepravděpodobná pravda je neuvěřitelnější než pravděpodobná lež. Vím také, že dost dětí dostane v dětsví výprask od cizích lidí. Proto vám věřím oboum. Zajímají mě podorbnosti.

Petr H. (St, 27. 9. 2006 - 18:09)

Popral jsem se s jejich synem u nich na zahradě. Dopadlo to tak, že mu tekla krev z nosu a on ječel. Přiběhl jejich otec a jeho sestra mu popsala co se stalo, ale v můj neprospěch. Já nedostal možnost se hájit. Jejich táta mě odvedl do domu do kuchyně, kde mě svlékl a nařezal na holou. Pak mě pustil a poslal mě domů.

Patrik (Po, 25. 9. 2006 - 19:09)

Petre, v jiny diskuzi na tema vyprask jsem psal o tom, jak nam jeden uchylnej, ale neskodnej, ucitel umoznoval si vybrat mezi vypraskem a spatnou znamkou. Nekolik spoluzaku a ja jsme si samozrejme vybirali vyprask. Ani jsem nepopisoval jak ty vyprasky probihaly, ale jedna zena stejne napsala, ze jde o mou fantazii. V jiny diskuzi jsem si precetl podobny reakce na tvuj zazitek, takze kdyz jde o vyprask, tak s tim asi moc lidi zkusenost nema, zvlast zeny, a podezrivaji fantazii. My dva ale vime, ze to zadna fantazie neni.

Jana (Po, 25. 9. 2006 - 12:09)

Petře, to je síla! A za co to bylo?

Josef (Po, 25. 3. 2019 - 22:03)

Já jsem dlouho dostal výprask na holej zadek vareckou.

Petr H. (Ne, 24. 9. 2006 - 09:09)

Jako dvanáctiletý kluk jsem dostal vařečkou na holou u sousedů před celou jejich rodinou. Vyplácel mě otec rodiny a přihlíželi moje stejně stará kamarádka a její bratr.V pozdějším věku při dospívání jsem z toho měl značně smíšené pocity. Zážitek z dětství byl děsný, ale začal mě vzrušovat. Vzrušení jsem pociťoval při vzpomínkách, kdy jsem si to přehrával v hlavě a prožíval znovu pocit hanby z toho, že se stejně stará holka a kluk dívali jak hlasitě křičím, brečím, prosím a přitom mi vařečka skáče po zadku až ho mám plný rudých obtisků. Navíc jsem byl ohnutý přes koleno zadkem k nim, takže mi bylo vidět úplně všechno. Tepláky a trenky mi stáhl jejich otec úplně (od pasu dolu nahý), takže jsem z počátku výprasku dost kopal a mával nohama. Když jsem se unavil, tak jsem už jen bezvládně a odevzdaně visel přehnutý předs koleno, držel a hlasitě brečel. Byl jsem tak ohnutý, že jsem dokonce viděl mezi svými stehny jak se mi smějou. Zatímco mě jejich táta vyplácel, tak máma klidně vařila. Výprask se odehrál v kuchyni před obědem. Fakt by mě zajímalo jestli se vůbec něco takového stalo také někomu jinému? Zatím jsem nikde na netu nečetl, že by byl bit někdo u cizích (myslím jen on před jejich dětmi nebo dítětem). Jen jednou v autobuse, kde se bavili dvě starší paní, říkala jedna druhé: "...a její maminka normálně nabila našemu Kájovi." Z toho jsem usoudil, že ten Kája zažil něco podobného před nějakou kamarádkou od její mamky. Má někdo podobný zážitek, ať už jako potrestaný, trestající nebo divák?

Reklama

Přidat komentář