Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Jakub (Po, 1. 4. 2019 - 21:04)

Miško přijedu. Těším se.

Miška (Út, 2. 4. 2019 - 08:04)

Já se těším taky. Láká mne se dívat jak kluk čurá a jestli se ti líbí jak čurá holka a tak se možná budu stydět trochu,ale když budu hodně potřebovat, vyčurám se taky. Dnes už jsem čurala doma jednou než jsem šla do školy a ty taky?

Miška (Po, 1. 4. 2019 - 16:04)

Šla bych. Ale mi to čůrá hodně do předku, nevadí ti to?

skákavec (Út, 2. 4. 2019 - 09:04)

To je dobré. Máš velkou šanci se naučit čůrat ve stoje.

Klára (Po, 1. 4. 2019 - 14:04)

Ahoj Markétko, přeju ti pěkný sluníčkový den. Já ho mám i díky Liborovi také a jsem opravdu šťastná. Libor v sobotu poznal, že jsem to asi trochu přehnala, potože hned když odjel mi za pár minut psal SMS jestli jsem opravdu ok, protože jsem před vlakem byla sice veselá, ale poznal asi že mi už není dobře protože psal, že viděl když jsem odcházela od odjíždějícího vlaku a mávala mu, že jsem si druhou ruku dávala před pusu a to jsem si ani neuvědomovala a on poznal, že je mi asi trochu špatně a že budu asi brzy zvracet. Bohužel to odhadl přesně. Ale hodně mne podporoval i ten večer a psal taky, že asi nejsem zvyklá na takovou kombinaci.
Ségra je zvědavá co Libor a tak a já jí něco řeknu, ale ty intimní věci ne, protože je ještě malá, ale že padla pusa to jo. Tak si to trochu užívám a přemýšlím také o Jakubovi taky a napíšu mu. Víš, já ho dost chápu, ale společné čůrání mu nenabídnu ani setkání, protože mám Libora a chci ho mít i dál a jsem s ním opravdu zamilovaná. Možná ta Miška, ale nevím. Ta se nabízí kdekomu a já bych zase s kýmkoliv nečůrala, takže aby zase nebyl zklamanej. Ale třeba by se uvolnil s ní a je jedno jestli by se vypustil sám nebo by mu to udělala ona , když Miška tady píše, že by to nechtěla mezi nožky a to chápu, protože chce jen zkoumat a není zamilovaná. Já s Liborem to máme jinak a já to včera chtěla a ráda jsem s ním čůrala a bylo to skvělý a spontánní. Díky za přízeň Markétko a napíšu ti.

Daniela (Po, 1. 4. 2019 - 10:04)

Holka, která je normální tak se před klukem nevychčije a kluk ,když je normálni a vidí, že holka potřebuje honem na záchod tak ji nechá vychcat samotnou někde v koutě nebo pod stromem a nečumí na ní jak chčije. Odejde slušně dál nebo se aslespoň otočí a nekouká, protože to pro holku je nepříjemný, když na její močící pipunyuu čumí chlap.

Jo, (Po, 1. 4. 2019 - 09:04)

ona se před ním vychčije a třeba i víckrát a on se uvolní, udělá mu to nebo si to před ní udělá sám. Jak tady myška píše, že to nechce mezi nohy, tak se Jakub bude muset spokojit jen s honěním a může jí třeba to pustit na tvář nebo na prcinku z vrchu. To se Myšce bude líbit a třeba se mu vychčije u toho ještě jednou a může mu pochcat lulina.

Kandidát (Po, 1. 4. 2019 - 10:04)

neuděláme tady pořadník?

Hynek (Po, 1. 4. 2019 - 08:04)

Jakube, tydy se nabízí Miška,že bude čůrat s klukem a ty si zoufáš. Tak ji oslov a třeba se dohodnete. Jak jednoduchý!

Kapitán (Po, 1. 4. 2019 - 07:04)

Fajné ráno všem, a ejhle, zase se našel někdo kdo pěje Kláře ódy. Aby to nedopadlo jako s Vilíkem.

Návštěvník (Po, 1. 4. 2019 - 00:04)

To je teda vzorek idiotů.neuvěřitelný

Klárko, (Ne, 31. 3. 2019 - 23:03)

vím, že jsi něžná a nádherná bytost a vím, že jsi předurčena klukovi ,který tě miluje. Vím, že tvá myšlenka a tvá duše a tvá celá bytost je pro mne vším, byť nebudu nikdy mít možnost tě spatřit doopravdy. Jsi pro mne zjevením v rezignaci, kterou procházím. Jsi pro mne světýlkem v dálce, které ukáže se a mizí v obzoru s napsanou a ukončenou větou. Jsi pro mne radostí a bolestí zároveň. Jsi pro mne obrovskou touhou, že si zde přečtu tvou myšlenku, tvůj krátký příběh obyčejného dne i krátký příběh o tvém čůrání. Jsem kluk o tři roky starší než ty ,co zoufale hledá dívku, která by s ním čůrala a nedaří se. Proto ta rezignace a bezmocnost. Proto jsi pro mne fantazií a obrovským zjevením ,že dokáže dívka takových kvalit jako ty pochopit kluka, co má takovou potřebu. Moc ti přeju Libora a velmi ho chápu. Oslovil jsem mnoho dívek, ale byl jsem vždy odmítnut. Bez holky, která by se mnou čůrala nefunguju jako chlap ve vztahu dlouho a v sexu jsem postupně nemotivační bez čůrací holky. Děkuji moc za to, že existuješ a nechci po tobě nic víc, jen jsem ti chtěl sdělit , že i kluk může být nešťastný a rezignovat tak na vše okolo. Jakub 19 let,střední Čechy

Markéta (Po, 1. 4. 2019 - 13:04)

Jakube přemyšlím, jak bych to pomohla. Je tady ta dívka co se jako myška nabízí, když kluk bude před ní čůrat taky. Třeba by to byla pro tebe cesta. Ale ještě to vše promyslím a třeba ti klárka taky poradí, protože jsi ji oslovil jako prvni holku.

Markéta (Po, 1. 4. 2019 - 07:04)

Klárko přeji dobré ráno a napíšeme si víc asi po škole , ale Jakube to, co jsi napsal je mimořádně upřímný, krásný a zoufalý zároveň. Pokud budu umět pomohu ti i já ráda. Tak se mně a Klárce ozvi. Mne to taky dost zasáhlo a budu přemýšlet, jak bych ti napsala co nejlepší radu.

Klára (Po, 1. 4. 2019 - 06:04)

Jakube, to je moc krásný a zoufalý ,co jsi mi napsal a hodně mne to vzalo. Mohu ti nějak pomoci ?

Markéta (Ne, 31. 3. 2019 - 21:03)

Já jsem tomu taky nevěřila. Mně je 19 a jednou to po mně chtěl kluk,a nemohla jsem to. Krásný večer ti přeju.

Klára (Ne, 31. 3. 2019 - 21:03)

Markétko děkuji,že jsi napsala a určitě si s tebou budu psát i dál. Ty hloupý narážky kluků jsem taky samozřejmě četla, ale opravdu tohle bych nemohla a kdyby to chtěl tak bych se pozvracela okamžitě jen by to do mne pustil do pusy. Tohle neumím a nejsem na to nastavená. Libor to nechtěl a je pravda,že byl moc vzrušenej a chtěl do mne rychle vniknout a když mi hned pipinku zalil teplým pramenem tak bylo jasný, že by mi jinak to udělal třeba dřív na nohu a silonky a tak.

Návštěvník (Ne, 31. 3. 2019 - 20:03)

Čůrá kluk, čůrá holka, čůrá celá rodina, o poledňi zavolali čůracího doktorka.
Dokor klepe na pipinu, potom píše čůračpis. Tři x denně čůrat pevně,za chvíli budete čůrat jako rys.

Lojza (Ne, 31. 3. 2019 - 20:03)

Fajn, krásné Kláro. Opravdu to hezky prožíváš. A to, že ti bylo zle je maličkost. Vyčistit tělo není na škodu.
Přiznám se, že toto co tu píšeš rád čtu. Ale jsem i rád za to, co mám už doma.
Takže holky pište, užívejte a prožívejte.

Klára (Ne, 31. 3. 2019 - 18:03)

Hodně vecí. Ozvu se. Díky

Reklama

Přidat komentář