Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Út, 2. 4. 2019 - 14:04)

Markétko i tobě pěkný den přeju. Omlouvám se,že jsem ráno nezareagovala a to víš, Libor je stáleaktivní... a tak jestli ti to nebude vadit budu ti odepisovat hlavně odpoledne a večer. Dnes jsem čůrala pod viaduktem ještě s kámoškou a už to bylo vpořádku - chtělo se mi celkem dost a pipinka nebyla sevřená a už pouštěla větší proud a ne jako včera a kámoška taky bez problémů udělala rychle loužičku. S tím Jakubem jsem tě nechtěla ranit a to mne mrzí, žes to tak prožívala, ale dívám se, že s Miškou tady povídají snad celý den a tak mu to přeju. Tady někdo v noci psal, že Jakub je do mne zamilovaný a že je to z toho odkazu patrné večer, a já to taky tak od něho cítím, ale nemohu mu nabídnout víc než povídání zde. Děkuji ti za vše a víš, docela se těším na ty velikonoce, protože budeme v Peci na prodloužený víkend a tak se sejdeme!

Markéta (Út, 2. 4. 2019 - 17:04)

Klárko pozdravuji tebe a tak vidíš, dnes už nebyl pro tebe problém čůrat normálně pod mostem a tak to byl momentální blok ze soboty a navíc s tebou dnes čůrala i kamarádka a tak ti ty vzpomínky ještě víc rozptýlila. Já jsem dnes taky čůrala venku cestou od vlaku a jelikož nikdo nešel, tak jsem to udělala hned vedle cesty do trávy a bylo to rychle ,protože jsem potřebovala taky hodně a udělala jsem prudký proud. Čtu tady diskuzi Jakuba s Miškou a je to zajímavý. Jak to ty vnímáš? A vůbec ,čím je LIbor pro tebe nejvíc okouzlující? To je pitomá, ale holčičí otázka. Jsem zvědavá, co? A na tu Pec se těším moc až se uvidíme a třeba tě tam přijde navštívit i Libor. Ráda bych ho taky viděla, co je to za kluka. Zatím se měj a ještě napíšu večer.

Pepa (Po, 1. 4. 2019 - 23:04)

Klára má našťekáno v boudě a Miška bude mít plnou pusu a potom i baculku

Tim (Po, 1. 4. 2019 - 23:04)

Jakub je do Klárky zamilovaný a to nespasí žádný čůrání s Myškou. Jen si přečtěte jeho vzkaz Klárce na dobrou noc. A pak studený vzkaz Myšce. Tam je všechno. Chudák kluk. Je mi ho líto.

M (Po, 1. 4. 2019 - 22:04)

Dovolte mi opět postřeh.
Já sem zažil první čární holky na ruku.
Co se týče holek zde, no doufej klárko, že si bereš prášky či měl ochranu.
Je zajímavé, že já nikdy na takhle spontální holku nenarazil, každá chtěla na první schůzce jen abych platil, vybrlai si to nejdrašší a pak mi napsali, že nejsem jejich tip.
Docela mi přijde zvláštní, jak ukažete klukovi čůrat, žádná mi to hned a i po delší známosti nechtěla ukázat. Děsim se, až budu mít dceru, to abych shodil za ní s brokovnicí či odstřelovačkou.
Pít na lačný aaludek se též nedělá, taky sem to zazil.

Klára (Po, 1. 4. 2019 - 20:04)

Napíšeme si markétko, dobrou noc i tobě a děkuji za přízeň.

Markéta (Po, 1. 4. 2019 - 20:04)

Klárko, to se mi takhle s čůráním nestalo, ale někdy taky když jsem plná čůrám jen mírný proud. U tebe to ale bylo tou vzpomínkou a asi ses nemohla příliš v pipince kvůli tomu uvolnit a tak to teklo pomalu a to se stát může. Uvidíš třeba zítra jestli tam budeš čůrat. Jestli libor přijede na chaloupku za vámi tak to může váš vztah posílit. A jestli myslíš, že bych Jakubovi mohla pomoci osobně tak nevím. On je stejný ročník jako já, ale abych pravdu řekla nepřemýšlela jsem o tom. Dobrý motiv ke zvážení. Ale stejně nyní směřuje k Mišce tak mu to přeju. Klárko přeji láskyplnou dobrou noc a zase zítra ti písnu.

Klára (Po, 1. 4. 2019 - 19:04)

Markétko prožila jsem hezký den, ale stalo se mi něco zvláštního. Domů jsem šla klasicky kolem viaduktu a potřebovala celkem klasicky čůrat a tak jsem si tam dřepla na bobeček a ikdyž jsem chtěla hodně nemohla jsem nějak a vybavila se mi ta hezká chvilka s Liborem a jako bych byla zablokovaná a čůrala jsem jen volným proudem pod pipinku skoro bez tlaku ven, přestože jsem byla plná. Doma jsem pak čůrala navečer už normálně. Asi jsem si vybavila ty hezké chvilky pod viaduktem ze soboty a pipinka se mi stáhla. Stalo se ti to někdy? Libor je se mnou stále v lásce a píšeme si. On by chtěl přijet za mnou na chaloupku, kam plánujeme jet o víkendu a tak jsem to mamče naznačila a ona k mé radosti souhlasila! Tak mám o radost víc a co ty? Jak jsi prožila den?
Víš napadla mne taková blbost. Jakub tady psal co jsme četly obě a ty kluka nemáš a tak mne napadlo, jestli bys s ním třeba nebyla schopna se nezávazně sejít,ale asi je to kravina. Omlouvám se, jen tak volně přemýšlím, stejně Jakub si domluvil schůzku s Miškou.

Klára (Po, 1. 4. 2019 - 19:04)

Markétko zdravím tě a jestli dovolíš, nejprve chci napsat Jakubovi a tobě později. Omlouvám se.
Jakube, moc jsem přemýšlela o tom, co jsi mi napsal a vážím si toho, že jsi dokázal vyjádřit ,co cítíš. Hluboce s tebou soucítím ale nemohu ti nabídnout ani setkání, protože ty bys ho podmiňoval společným čůráním a to já nemohu. Miluji Libora a tobě mohu pomoci dobrým slovem a radou. Myslím si, že jsi udělal správný krok, protože se tady objevila dívka, kterou láká nezávazné čůrací dobrodružství a tak tady bych asi na tvém místě začala. A ona ti dokonce nabídla schůzku, tak toho využij a uvidíš. Třeba si budete i více sympatičtí a můžete se vídat opakovaně a nebo ne, ale zkusit to je vhodné. Musíš ale respektovat ,co ti dovolí. Ona se tady svěřila, že nechce pohlavní styk a to chápu, když není zamilovaná. Ale to ostatní může být a třeba si budete vyhovovat a může z toho být vztah a pak ti dovolí více. Moc ti přeju, aby ti to vyšlo a budeš-li chtít tady se mnou komunikovat, určitě ti odepíšu, ale jsem zadaná za jiného kluka a to musíš přijmout.

Jakub (Po, 1. 4. 2019 - 21:04)

Klárko moc děkuji ta tvou odpověď a nepředpokládal jsem, že mi vůbec napíšeš. Udělalo mi to velkou radost a jestli budeme spolu tady sdílet já a ty názory a odpovědi, je to pro mne radost a od tebe maximum, co mi můžeš dát. Proto já i tobě nemohu napsat víc než jen, že děkuji a nic víc a snad jen popřát dobrou noc. Jsem ti nesmírně vděčný.

Markéta (Po, 1. 4. 2019 - 18:04)

Jakube, jestli Miška přijme s tebou setkání tak si myslím, že kdyby ses jí líbil a ona tobě, tak by nemuselo vše skončit jen u společného čůracího dobrodružství. Přečti si pozorně, co ti ty tady napsala . To je přece výzva i pro tebe. Z toho, že jsi na to nezareagoval usuzuji, že jsi trochu nesmělý a stydíš se a nebo, že jsi se platonicky zamiloval do Klárky a tam si myslím nemáš šanci, protože ona má Libora a je šťastná. Ozvi se mi prosím na tento vzkaz, díky.

Jakub (Po, 1. 4. 2019 - 18:04)

Markéto máš zcela pravdu, ale Miška by byla asi za opravdovou lásku od kluka taky vděčná a já kdyby se mnou i ráda čůrala bych ji miloval nade vše. Ale stejně se za to, co jsem Klárce napsal moc stydím, protože je zadaná a bylo to ode mnezbytečný. Ikdyž jsem nic po ní nechtěl, jen ji to říct.

Markéta (Po, 1. 4. 2019 - 19:04)

Jakube, přece se za své city nemusíš stydět, jsem zvědavá co ti Klára odepíše, bylo takový srdíčkový, že mi to když jsem to četla vehnalo do očí slzy a to je pravda. Tímto pozdravuji Klárko i tebe a přeji ti příjemný podvečer. Jak jsi prožila dnešní den a co Libor?

Jakub (Po, 1. 4. 2019 - 16:04)

Ano, je a stydím se, že jsem to vůbec napsal.

Miška (Po, 1. 4. 2019 - 16:04)

Za to se přece nemusíš vůbec stydět !
To je krásný a zoufalý, že být já tvoje holka, tak jsem za to vyznání neuvěřitelně šťastná !

Jakub (Po, 1. 4. 2019 - 19:04)

Miško Já bych chtěl být rád tvým klukem se kterým prožiješ společné čůrání a moc bych si přál i něco víc aby mezi námi vzniklo, když se sobě budeme líbit. Jsem z Dobrovic a jestli mi dáš naději velmi rád přijedu za tebou.

Miška (Po, 1. 4. 2019 - 19:04)

Tak přijeď. Mám v pátek ze školy volno, můžeš,

Jakub (Po, 1. 4. 2019 - 19:04)

Přijedu. V kolik hodin a kam,

Miška (Po, 1. 4. 2019 - 21:04)

Dačice je to kde bydlíme a můžeme se sejít třeba v jednu odpoledne před Informačním centrem u Radnice? Vezmu si modrou sukni a punčocháče. Jsem štíhlá ,delší hnědé vlasy a udělám si copánek. Bude asi teplo a tak si vezmu na ten pátek žlutý tričko a k tomu kdyby bylo chladněji mikinu modrou.

Naproti (Út, 2. 4. 2019 - 10:04)

radnici v Dačicích máte i záchody

Reklama

Přidat komentář