Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (St, 3. 4. 2019 - 20:04)

Já bych ti moc přála taky kluka ,abys mohla být šťastná. Ten tvůj kamarád to asi nebude, ale nevěš hlavu. Jsi citlivá holka, která dokáže najít tu správnou lásku a věř ,že já budu velmi ráda, až se s ním pochlubíš. Probereme to v Peci a moc ti přeju opravdovou lásku. Doufám, že nebudeš už dnes smutná a když bys chtěla plakat tak si vzpomeň na mne a na to, že na tebe myslím a jsem ti oporou ve všem, co tě trápí. Příjemný večer a ozvu se ti zase zítra, ale kdybys měla potřebu mi napsat, tak piš kdykoliv a kdyby se něco dělo mně tak se taky ozvu hned aktuálně. Klárka

Jakub (St, 3. 4. 2019 - 19:04)

Objednal jsem v Telči ubytování z pátku do soboty a tak to bude fajn, nebude to k tobě daleko a budu se těšit na tebe i v sobotu. Dáš mi i dnes pohádku na dobrou noc o čurání?

Miška (St, 3. 4. 2019 - 20:04)

To budeš mít opravdu blízko Jakube. Ješi dobrej a bereš to doopravdy. Dík. Jednou jsem čurala ze stromu na zem. Vylezly jsme u babičky na strom a tam měly pozorovací úkryt na zvířátka a oběma se nám potom chtělo na malou a tak jsem nejprve já a pak i známá co tam byla se mnou jsme se vyčuraly z baculky na zem ze stromu. Já jsem se trefila pramenem z baculky na kmen, ale ona čurala rovnou proudem dolů na zem. Měly jsme z toho legraci a stejně jsme za chvíli slezly dolů a mohly jsme čurat potom, ale to už bylo hotový a už se nám nechtělo.

Miška (St, 3. 4. 2019 - 19:04)

Tak to budeme čurat radši venku.

Markéta (St, 3. 4. 2019 - 17:04)

Prostě mám depku, no. Promiň, ty máš lepší starosti než se zabývat ubrečenou krávou.

Klára (St, 3. 4. 2019 - 17:04)

Markétko moc tě zdravím a myslím na tebe. Ten film jsem také viděla s mamčou asi před rokem a obrečely jsme ho všechny včetně ségry a asi jsme stejně napojený, protože já jsem pak bulila ještě večer v posteli a ségra přišla ubulená pak večer z pokojíčku ke mně a chtěla spát u mně a celou noc se ode mne nehnula a já se musela víc srovnat a uklidnit ji, protože se tiskla ke mně a plakala a já ji hladila než usnula. Ten film je velmi silný a snad získal nějaké ceny a to se nedivím. Libor dnes je někde s otcem a dělají projekt na zahradu u zákazníka a tak budeme více komunikovat asi až večer. Ta sobota je pro mne stále živá a krásná a on je prostě velmi prima kluk.Koukala jsem ,že jakub s Miškou se na sebe těší a tak mu to přeju a snad se více uvolní psychicky. Já vnímám ,že mne má opravdu asi rád,ale já jsem s Liborem a zamilovaná doopravdy. A ty Markétko jsi prostě citlivá stejně jako já a tak si to tak neber. Přála bych ti taky lásku. Líbí se ti nějaký kluk ve tvém okolí a nebo tě nějaký kluk chtěl balit ? Jakto máš nyní? Dnes jsem taky čůrala pod viaduktem a taky to bylo už bez bloku a to jsem nešla s kamarádkou a udělala jsem rychle loužičku pod sebou.

Markéta (St, 3. 4. 2019 - 20:04)

Klárko s klukama to mám tak, že zatím nemám kluka a měla jsem kluka ,ale ten mne zradil a já jsem ke klukům od té doby nedůvěřivá. Možná asi hodně. Jeden tady z okolí by mne chtěl ,ale je to jen kamarád a sice je hodný a milý, ale já k němu necítím lásku a stále se snaží mně někam zvát ,ale já vzdoruju, protože by chtěl i víc a já stejně jako ty to mám spojený s láskou a tak se nemohu jen tak fyzicky milovat. Třeba je to taky blok, že můj otec byl na nás zlý. Tak uvidím.

Markéta (St, 3. 4. 2019 - 17:04)

Klárko hodně jsem přemýšlela o tom, proč mne vzkazy od Jakuba tobě tak zasáhly. Asi je to proto,že jsem měla vztah,který dopadl nešťastně a možná mi chybí láska od kluka. Ale je to možná i tím, co jsem prožila s otcem. Já se často rozpláču u filmu a nejde to potlačit a prostě bulím. Nedávno jsem viděla film Lea a to je film o hodně týrané holce, která měla pak i surového muže, který ji nakonec udělal šťastnou tím, že pochopil co dělá a dopřál jí to, po čem ona moc toužila. A když se jí to splnilo a ona zářila štěstím tak v ten den zemřela. Jen to píšu a už nemůžu udržet slzy. Po tom filmu jsem plakala několik večerů v posteli, jak mně to zasáhlo.Musím se jít opláchnout, protože prostě bulím, a nedám to. Omlouvám se ti.

Huch (St, 3. 4. 2019 - 14:04)

Dobrej vodvaz, fakt že jo...

Jakub (St, 3. 4. 2019 - 14:04)

A se mnou bys radši čurala na záchodě nebo venku?

Miška (St, 3. 4. 2019 - 14:04)

Venku je to romantický ,na záchodě zase nemusíme hledat skrytý místo, ale zase bych se vyčurala jen na dámským. Na chlapeckým ne.

Jakub (St, 3. 4. 2019 - 15:04)

Já bych se na dámským taky bál, že nás tam někdo odhalí.

Miška (St, 3. 4. 2019 - 14:04)

Čurala jsem u spolužačky, bydlí kousek od nás a byly jsme chvilku u ní a tak jsem si jí dovolila na záchod, protože jsem potřebovala a tam jsem se vyčurala do mísy.

Miška (St, 3. 4. 2019 - 14:04)

Jakube ano, jak se máš?

Jakub (St, 3. 4. 2019 - 14:04)

Dobře a těším se na tebe. Čurala jsi dnes ještě?

Jakub (St, 3. 4. 2019 - 13:04)

Miško, jsi tu?

Markéta (St, 3. 4. 2019 - 13:04)

To jsem moc ráda. Dnes jedu do města s maminkou a pak budu doma a napišeme si. Čůrání od vlaku tedy dnes nebylo a tak jsem si došla před chvílí radši ve škole, abych se nekroutila někde ve městě. Užij si hezké odpoledne.

Klára (St, 3. 4. 2019 - 13:04)

Markétko pozdravuju a přeji hezký den.
Libor je stále ok a já velmi šťastná. Vice napíšu večer. Jakube děkuji za pozdrav na dobrou noc a moc si toho vážím. Je to velmi hluboké. Děkuji ti.

Jakub (St, 3. 4. 2019 - 14:04)

Klárko děkuji ti za odpověď. Je to ve mně a já ti to musel říct.

Bára (St, 3. 4. 2019 - 11:04)

Čůrat s klukem by mohlo být hezký. Ještě jsem to nezkoušela.

Reklama

Přidat komentář