Reklama

Muž v dámských botách

Mmsk (Ne, 11. 6. 2017 - 23:06)

To si samozřejmě mluvil o...Ne o sobe ne. Ja sem normalni chlap co si nosi co chce a nikto mu nebude rozkazovat a nosim jen pansky obleceni protoze v minulosti sme to nisili a teda puvodne je pansky nebo unisex pokud s tim ma nekto problem tak jeho smula. A co vsichni mate s teplousema to asi proto ze vam to dnesni filmy z USA tlucou do mozku. Ja sem na zensky a vzdy budu homo je nenormalni a proti prirode

Jakub (Pá, 9. 6. 2017 - 03:06)

jakub ty jsi z Vrchlabí?
Ne nejsem. Jezdím tam s rodinou a přáteli na hory.

dan (Čt, 8. 6. 2017 - 21:06)

Aleno, a vy holky nejste tak...Alenko plne s tebou souhlasim je to teplousska úchylka

tvfilio (St, 7. 6. 2017 - 06:06)

Jo, mě se to stalo taky. V...jakub ty jsi z Vrchlabí?

Pavel (So, 27. 5. 2017 - 12:05)

Moje paní nosí velmi ráda lodičky, což mi vůbec nevadí :-) Občas něco vyřadí a tak třeba někomu udělám radost. Nemá někdo zájem o černé lakovky na jehle a nenošené shrnovací kozačky, obojí vel. 39?
Pak bych mohl potěšit někoho s větší nohou - černé lakovky se zlatým podpatkem, vel. cca 43, a černé kožené lodičky od Deichmanna vel. 44, podpatek 6 cm. Mail [email protected] Klapání zdar :-)

Jakub (So, 20. 5. 2017 - 21:05)

Neviem ako ostatní, ale ja...Třeba o tombo čem se chlapi normálně baví v hospodě. Já jsem na ženy, ale s chlapama se bavím normálně. Není problém vzít s sebou manželky ;-) . Možná, že hromadná akce by dodala odvahu těm co se chodit venku stydí..... Celé to byl jen takový nápad. Vím, že by jsme to stejně neuskutečnili. Už jen proto, že jsme každý z jiného konce republiky.

fero (So, 20. 5. 2017 - 17:05)

Pánové a co si zažít...Neviem ako ostatní, ale ja nemám záujem sa stretávať s mužmi. Vymeniť si zážitky tu je jedna vec, ale aj keď podpätky nosím každý deň, neviem o čom by sme sa bavili.

Jakub (So, 20. 5. 2017 - 16:05)

Pánové a co si zažít nějakou příhodu ve větším počtu. To by mohlo být fajn, ne ?!

Jaryn (Pá, 19. 5. 2017 - 13:05)

Tak já tedy také přispěji svojí příhodou. Šel jsem si jednou ráno takhle v lodičkách k autu a proti mne se někde vzala slečna. Předpokládal jsem, že se otočí a bude divit a koukat co to je. Přece jen ženy mají na klasický zvuk podpatků speciální smysl a téměř vždy se otočí, aby se podívaly, co to je za boty a jestli jsou pěkný. Slečna nic, šla si z vesela dál a ani se neotočila. :-D Teď jsem dlouho nikde nebyl, není čas. :-)

Jakub (Čt, 18. 5. 2017 - 13:05)

Přišlo tedko hezký...Jo, mě se to stalo taky. V kozačkách bez podpatku. Prodavačka ve Vrchlabí.... Měl jsem k nim slim džíny a všechno to bylo černé barvě.

Vezekmin (Čt, 18. 5. 2017 - 11:05)

Těch prodavače k padá z kasy víc. Taky se mi to stalo, když jsem v prodejně měl boty na kliniku...

pozornost (St, 17. 5. 2017 - 21:05)

Přišlo tedko hezký počasí a vidim ženy hodně choděj v dámských balerínkách. Koupil sem si proto taky jedny a vyrazil vnich hnedkonc nakupovat. Dobry jako. Prodavačka málem spadla z kasy a pozorovala vo co de. Takovou pozornost u žen co ted u nich vzbudim normalko nemam, tagze za me dobry jako.

Jaryn (Út, 16. 5. 2017 - 09:05)

Jsem. Ale tyto nemám v...Já mám nohu 275 mm, tak to by mi byly asi velké. Když si kupuji boty, tak jsou velikosti různé. U lodiček si kupuji většinou 42, někdy 43 a u kozaček 43 někdy 44. Ale hlavně se řídím délkou stélky. 44 lodičky by mi byly hodně velké. Ale díky.

Jakub (Út, 16. 5. 2017 - 08:05)

Nejsi Griffin???Jsem. Ale tyto nemám v nabídce. Tyhle jsem si nechal pro sebe, ale po pár nošeních se roztáhly a z nohy se silonkou mi padají a já tam nechci nic lepit. Navíc mám těch bot teď dost tak je ani neunosím :-D

Jaryn (Po, 15. 5. 2017 - 15:05)

Jedny lodičky na platformě...Nejsi Griffin???

Jakub (Po, 15. 5. 2017 - 13:05)

Jakou máš velikost ???...Jedny lodičky na platformě bych na prodej měl. Jsou komplet kožené, černé s červenou podrážkou, tenkým podpatkem s kovovým patníkem. Nové stály 120e a teď bych je nechal za 1000kč. Jsou jako nové. Na podrážce je nalepená fólie, aby se nezničila. Je to velikost 44. Mám nohu 28,5cm a jsou mi o chlup větší. Foto si kdokoli vyžádejte na [email protected]

Jaryn (Po, 15. 5. 2017 - 09:05)

Já taky nosím boty na...Jakou máš velikost ??? Není li to tajností. Sháním lidičky na platformě a nee a neee sehnat.

Jiři (Ne, 14. 5. 2017 - 17:05)

Já taky nosím boty na jehlovem podpatku a platformě, sám mám 20 botu 5 tenisek. Miluji tyto boty

Jakub (So, 13. 5. 2017 - 19:05)

Na módnych mólach sa pre...To asi ne. Spíš ty jejich chlapácké holiny se slámou trčící ven :-D ;-)

fero (So, 13. 5. 2017 - 16:05)

Na módnych mólach sa pre zimu 17/18 objavilo veľké množstvo modelov oblečenia pre mužov doplnených kozačkami aj podpätkami. Som zvedavý, či v našich končinách budú tí chlapi, čo sa tu vyjadrujú negatívne nosiť podpätky, ako to bolo v 70-tych rokoch, keď ich nosili všetci.

Reklama

Přidat komentář