Reklama

Harašení na pracovišti

V minulém roce (Út, 30. 10. 2018 - 16:10)

jsem měl možnost se poznat se 4 Američany. Navzdory svému vysokoškolskému vzdělání to byli neuvěřitelní blbci. Neustále jsem se divil. Manželka prohlásila, že jí připadají, jak náš, pětiletý vnuk.Co bylo nejhorší, neustále se "tlemili", asi, aby ukázali, jak jsou v pohodě., Věk něco mezi 25 a 30 léty.Legrační bylo, jak si neustále udržovali distanc před ženami.Nejméně metr.

Milan (Út, 30. 10. 2018 - 14:10)

Možná to jednou dojde tak daleko, že bude přímo zakázáno soužití muže a ženy. Třeba jednou budou chodit nějaké hlídky, které budou kontrolovat, jestli se v bytě nenachází osoba opačného pohlaví.

američani jsou tupá (St, 24. 10. 2018 - 16:10)

Včera jsem četl článek,...zmanipulovaná hovádka.

Honza (Út, 23. 10. 2018 - 21:10)

Venco, to je přece jasné. V...Jo jo, sme na tom líp, he he!

Karel (Út, 23. 10. 2018 - 13:10)

Včera jsem četl článek,...Venco, to je přece jasné. V USA to zřejmě došlo už tak daleko, že se možná chlapi bojí oslovit ženskou, aby nebyli nařčeni ze sexuálního harašení. No a paradoxně na to potom doplácí ty ženské, protože zůstanou sami. Chlap je na tom přece jenom lépe. pokud bude potřebovat sex, tak si zajde do bordelu a má vystaráno. A ženským zůstane jenom masturbace a pak taky ještě oči pro pláč.

Venca Konopník (St, 3. 10. 2018 - 12:10)

Včera jsem četl článek, kde se psalo, že řada američanek po třicítce si najímá "trenéry", kteří jim radí, jakým způsobem se seznámit s chlapem. To nechápu. Na jednu stranu ty ženy sexuálně haraší a jsou schopné obvinit chlapa ze znásilnění v podstatě kdykoliv, na druhou stranu tohle...Nechápu, co vlastně chtějí?

Venca Konopník (St, 3. 10. 2018 - 12:10)

Včera jsem četl článek, kde se psalo, že řada američanek po třicítce si najímá "trenéry", kteří jim radí, jakým způsobem se seznámit s chlapem. To nechápu. Na jednu stranu ty ženy sexuálně haraší a jsou schopné obvinit chlapa ze znásilnění v podstatě kdykoliv, na druhou stranu tohle...Nechápu, co vlastně chtějí?

luci (Po, 1. 10. 2018 - 23:10)

Uved priklady...Například Husajnovi zbraně hromadného ničení , které dodnes v Iráku nikdo nenašel a kvůli kterým rozpoutali válku v zálivu. Jejich termín umírněná opozice je také dobrý vynález mimo jinde i v Sýrii uplatněný. Pokud je opozice která s jejich výzbrojí zahrnující nejen dlouhé automatické pěchotní zbraně , ale i kanóny raketomety a tanky označována jako umírněná , jak potom vypadá ta neumírněná? Ta jejich myšárna je pořád stejná Utržení Kosova Pole od Srbska . Stejný scénář , vyzbrojení a vycvičení UCK , zločinecké albánské organizace která vraždila Srby na území osídleném převážně Albánci. Když proti nim srbská armáda zasáhla bylo Srbsko obviněno z genocidy Albánců a USA prosadily odtržení této enklávy od Srbska a už tam mají svojí vojenskou základnu. Ukrajinský Majdan také dobře zorganizovaly v UVN ve Střešovicích ošetřovali Ukrajince s kterými museli komunikovat pouze anglicky.

Demokrat (Po, 1. 10. 2018 - 16:10)

Je to v USA a tam jak vidno...Uved priklady "svinarenskych" produktu made in USA.

Karel (Po, 1. 10. 2018 - 13:10)

Je to v USA a tam jak vidno...No mě to připomíná hon na čarodějnice nebo politické procesy, které u nás probíhaly v padesátých letech. Já jenom nechápu, že to sexuální harašení může ještě dnes někdo brát vážně. je přece do očí bijící, že se jedná buď o vydírání, pomstu nebo politickou a společenskou likvidaci obviněného. Nic jiného v tom není.

luci (Čt, 27. 9. 2018 - 22:09)

Proč hehe?Je to v USA a tam jak vidno je možné všechno. Já osobně jako soudkyně bych s ženskou která přijde žalovat znásilnění po čtrnácti letech vyběhla jak s horkým popelem. Evidentně je to účelová sviňárna , jako ostatně spousta "produktů" made in USA.

??? (Čt, 27. 9. 2018 - 19:09)

A taky se to po takový době...Proč hehe?

Honza (Čt, 27. 9. 2018 - 17:09)

Co jke to za kravinu? Po...A taky se to po takový době blbě prokazuje, he he.

sardanapal* (Čt, 27. 9. 2018 - 14:09)

To jak teď s tem Cosbym . To musela být urputná kráva , když si jen tak nechá namíchat náký zobání ..
Navíc vypadá , jak chlap ...

nepřeháněj (Čt, 27. 9. 2018 - 14:09)

Nebo si holka za 20 let...Co jke to za kravinu? Po takové době je to promlčené.

??? (Čt, 27. 9. 2018 - 13:09)

No musíme si uvědomit to,...Nebo si holka za 20 let vzpomene, žes jí osahával a nedej bože znásilnil, a ty půjdeš sedět.

Emil (Čt, 27. 9. 2018 - 12:09)

No musíme si uvědomit to, že s postupným rozvojem moderních technologií bude stále více lidí tyto technologie používat k uspokojení svých potřeb. Potřeba fyzického kontaktu ( sexuálního, společenského atd.) bude stále menší. Již dnes ubývá návštěvníků v hospodách, lidé nemají potřebu se scházet a komunikovat spolu bezprostředně. Nedávno vyšla zpráva, že mladí češi pijí méně a začínají s pitím později? Proč asi? Protože alkohol je socializační droga a tu oni nepotřebují, protože čumí do tabletu. Totéž bude se sexem. Proč bych hledal reálnou ženskou, když budu mít virtuální realitu? Je to jistota, bez námahy a není tam riziko odmítnutí.

luci (Čt, 20. 9. 2018 - 16:09)

Dneska by za to každého...Jo ,když už máme tu svobodu, co se dá dělat ?

Josef (Čt, 20. 9. 2018 - 14:09)

do naší fabriky přišlo 31...Dneska by za to každého chlapa vláčeli po soudech do konce života a ještě by mohl být rád, že jej nezavřou až zčerná.

Na podzim 1969 (Čt, 20. 9. 2018 - 13:09)

do naší fabriky přišlo 31 polských děvčat. Po zaškolení pracovaly v oddělení výstupní kontroly. Po krátkém seznámení se situací jsme je chodili šukat na ubytovnu. Říkalo se jí "Pičí farma."
Po nějaké době jsme je souložili i o polední přestávce v jedné odstavené hale.Jednou nás přistihl mistr. Aby se to neprofláklo, tak mu Halinka "podržela". Jó, to byly časy.

Reklama

Přidat komentář