Reklama

Harašení na pracovišti

Honza (Čt, 27. 9. 2018 - 17:09)

Co jke to za kravinu? Po...A taky se to po takový době blbě prokazuje, he he.

sardanapal* (Čt, 27. 9. 2018 - 14:09)

To jak teď s tem Cosbym . To musela být urputná kráva , když si jen tak nechá namíchat náký zobání ..
Navíc vypadá , jak chlap ...

nepřeháněj (Čt, 27. 9. 2018 - 14:09)

Nebo si holka za 20 let...Co jke to za kravinu? Po takové době je to promlčené.

??? (Čt, 27. 9. 2018 - 13:09)

No musíme si uvědomit to,...Nebo si holka za 20 let vzpomene, žes jí osahával a nedej bože znásilnil, a ty půjdeš sedět.

Emil (Čt, 27. 9. 2018 - 12:09)

No musíme si uvědomit to, že s postupným rozvojem moderních technologií bude stále více lidí tyto technologie používat k uspokojení svých potřeb. Potřeba fyzického kontaktu ( sexuálního, společenského atd.) bude stále menší. Již dnes ubývá návštěvníků v hospodách, lidé nemají potřebu se scházet a komunikovat spolu bezprostředně. Nedávno vyšla zpráva, že mladí češi pijí méně a začínají s pitím později? Proč asi? Protože alkohol je socializační droga a tu oni nepotřebují, protože čumí do tabletu. Totéž bude se sexem. Proč bych hledal reálnou ženskou, když budu mít virtuální realitu? Je to jistota, bez námahy a není tam riziko odmítnutí.

luci (Čt, 20. 9. 2018 - 16:09)

Dneska by za to každého...Jo ,když už máme tu svobodu, co se dá dělat ?

Josef (Čt, 20. 9. 2018 - 14:09)

do naší fabriky přišlo 31...Dneska by za to každého chlapa vláčeli po soudech do konce života a ještě by mohl být rád, že jej nezavřou až zčerná.

Na podzim 1969 (Čt, 20. 9. 2018 - 13:09)

do naší fabriky přišlo 31 polských děvčat. Po zaškolení pracovaly v oddělení výstupní kontroly. Po krátkém seznámení se situací jsme je chodili šukat na ubytovnu. Říkalo se jí "Pičí farma."
Po nějaké době jsme je souložili i o polední přestávce v jedné odstavené hale.Jednou nás přistihl mistr. Aby se to neprofláklo, tak mu Halinka "podržela". Jó, to byly časy.

Bedřich (Čt, 20. 9. 2018 - 13:09)

Já jsem tělesně postižený a pro mne je sexuální abstinence naprosto samozřejmá. Nikoliv proto, že bych nemohl mít sex, ale proto, že kdybych někdy v životě sáhl na jakoukoliv ženskou, dostal bych takovou facku, že bych druhou chytnul o zem. Takže mi připadá naprosto neuvěřitelné, když občas čtu nebo poslouchám nějaké zkazky o osahávání případně sexu třeba někde na chmelové brigádě. Myslím, že s postupující dobou bude nedobrovolně sexuálně abstinujících mužů stále přibývat a postupem času se vztah mezi mužem a ženou stane spíše platonickým.

Míla (St, 22. 8. 2018 - 20:08)

Na nějakém blogu jsem...To by mě taky zajímalo.

luci (St, 22. 8. 2018 - 00:08)

Na nějakém blogu jsem...A kdo jim to tam měří?

Karel (Út, 21. 8. 2018 - 12:08)

Na nějakém blogu jsem četl, že v nějaké americké firmě zavedli pravidlo, že oční kontakt mezi zaměstnanci(muži - ženy) nesmí trvat déle než 5 sekund.

Aaa, potrefena (So, 18. 8. 2018 - 06:08)

Každá dá, ne každému a...husa se ozvala. Nechapes nadsazku, holka?

luci (Pá, 17. 8. 2018 - 23:08)

kdyz jde o prachy, jde hrdost...Každá dá, ne každému a ne vždycky.

Tak to ti urcit (Pá, 17. 8. 2018 - 22:08)

Mám svoji firmu, pokud mi...kdyz jde o prachy, jde hrdost stranou, ne?

Albert (Pá, 17. 8. 2018 - 22:08)

Mám svoji firmu, pokud mi asistentka dá pak jí odměním na preeeemiích.

Si delas prcu, (Pá, 17. 8. 2018 - 15:08)

Určitě klesne, to je...V dobe, kdy vidis polonahy zensky na ulici, kdy je nahoty, erotiky a sexu plna televize I casopisy, o internetu ani nemluve, tak he urcite nekdo zavislej na tom, jestli se cuzy na Miss budou promenadovat v plavkach nebo ne :-D

Sledovanost (Pá, 17. 8. 2018 - 12:08)

Tak promenádu v plavkách na...Určitě klesne, to je jasný, spousta lidí sleduje miss právě kvůli promenádě v plavkách.

Ouha (Pá, 17. 8. 2018 - 11:08)

Možná to všechno dopadne...Taky v bordelu ne asi

Honza (Pá, 17. 8. 2018 - 11:08)

Tak promenádu v plavkách na Miss už zrušilo i Německo. Tak jsem zvědavý na tu sledovanost.

Reklama

Přidat komentář