Reklama

Tresty v práci

Jana (Ne, 24. 9. 2017 - 07:09)

Mám taky zkušenost. Dostala...Br, na holou a ještě před kolegyní. Na rovinu, to už bych raději takto dostala před chlapem než před kolegyní.

Hanka (Ne, 17. 9. 2017 - 10:09)

Nedávno jsem začala...Mám taky zkušenost. Dostala jsem naplácáno na zadek od vedoucí majitelky firmy. Moc to ani nebolelo bylo to rukou ale na konec to bylo na holou a navíc před kolegyní. Styděla jsem se jak malá...

Tracy Beakrova (Po, 3. 7. 2017 - 08:07)

František:Ivo a Ivo,...Já jsem obvykle velmi hodná a poslušná ale tenhle víkend jsme to s mým nevlastním bratrem přehnala.Byli jsme v Tatrách s mým otcem a jeho rusovlasou přítelkyní Beatric.Chodili jsme po lese,koupali se v potoků,zbírali jahody, vyráběli si přívěsky na klíče a tak podobně zkrátka začíná LÉTO.V neděli jsme vyrazili na horskou chatu dala jsem si česneku můj bratr palačinky Beatrice palačinky a můj otec řízek.Takto jsme chvíli obědvali dojít mi můj bratr Lukáš nehodil jahodu do mé polévky.Ja mu začla nadávat poté jsme ho uhodila na zem a začali jsme se prát.Otec nás vytáhl ven
z chaty a po zbytek cesty domů s námi nepromluvil.Jak jsme dorazili domů tak mně poslal ať jdu natrhat vrbové proutky. Řekl nám za co výprask bude a poté nás seřezal i před jeho přítelkyní poté jsme se museli s rukama svázanýma k sobě modlit a on nás za každou chybu kopl buť do hlavy či do ruky bylo mu to fuk. Poté jsme se mu museli omluvit podle předepsané básně a když jsme řekli chybu seřezal nás řemenem poté nás konečně poslal spát.PS: Všude máme jizvy,boule po opasku a vrbových prutech

Leoš (So, 20. 5. 2017 - 19:05)

Mě dát v práci někdo trest, dostane takovou perdu do tlamy a na hodinu dám výpověď!!
Práce je dost a dost !!!!!!

Pavel (So, 20. 5. 2017 - 19:05)

úchyl. Trochu přemýšlej....Tak já nevím, co by kdyby. To jsou takové řeči, píšu jak se to stalo. Řešit takové věci přes policii a justici, k čemu by o bylo? Takhle se to vyřešilo daleko účinněji a bez opletaček, tak se ani nedivím, že se to rozhodla řešit takto. Kdyby se něco podobného stalo mě, taky bych si to řešil sám.

jsi (So, 20. 5. 2017 - 18:05)

Asi to je zbytečné, takto...úchyl. Trochu přemýšlej. Kdyby šla k obvoďákovi, ten by se na ní ani nepodíval a zavolal by Policii. Tam by jí prohlédl policejní lékař/ka. A tu vymyšlenou rádoby šéfovou už by si podali oni.
Tak teď spusť o Karkulce....

když (So, 20. 5. 2017 - 18:05)

Já nevím, co je na tom...máš hemeroidy, tak běžně.
Ty běžně ukazuješ pr.del svému šéfovi a necháváš se mlátit? Potom si skoč na psychinu.

Pavel (So, 20. 5. 2017 - 17:05)

to je nějak na palici...Já nevím, co je na tom nepochopitelného. Asi nikdy nepočítala s tím, že by doktorovi ukazovala holý zadek, vy to snad u obvoďáka běžně děláte?

tak (So, 20. 5. 2017 - 17:05)

No je to tak, má za...to je nějak na palici...

Pavel (So, 20. 5. 2017 - 16:05)

asi má za gynekolga babu,...No je to tak, má za gynekologa ženu. Ale obvoďáka má chlapa, tak by se asi styděla.

hi hi (So, 20. 5. 2017 - 16:05)

Co je na tom divného. Je...asi má za gynekolga babu, když je taková stydlivka :DD

pro blba (So, 20. 5. 2017 - 16:05)

Co je na tom divného. Je...Ale tady je řeč o doktorovi. To jsi nepochopil?

Pavel (So, 20. 5. 2017 - 14:05)

To je legrační...Co je na tom divného. Je snad běžné, že ženy se spíš stydí svlíkat před cizími chlapy než ženami. Kvůli tomu jsou taky snad oddělené sprchy u bazénu pro muže a ženy. Před jinými ženami se ve sprše nahé nestydí, kdežto kdyby tam přišel chlap, to by byl jekot.

:) (St, 17. 5. 2017 - 16:05)

Asi to je zbytečné, takto...To je legrační příspěvek. Jeho stará sundá kalhotky před nějakou babou, ale před lékařem se stydí.
Ach ta fantazie...:DDD

Renata (St, 17. 5. 2017 - 09:05)

Mam neobvykly dotaz, ale...V mém prvním zaměstnání jsem byla taky takto potrestána. Bylo to pravítkem a i když to bylo přes kalhotky štípalo to jako čert.

Ivana (St, 13. 2. 2019 - 08:02)

V práci, kde už teda nejsem to začala být docela běžná věc. Dostávali jsme pokuty za malichernosti, jako kabelka na stole atd. Většinou 500 kč z výplaty dolů. Šéfka byla docela kráva. když už jsem si fakt začala ztěžovat, protože peníze jsem potřebovala, řekla mi, že klidně můžu taky dostat na prdel. Tehdá mi bylo 28 let jí asi něco k 50tce. Od té doby jsem "párkrát" schytala kablíkem od nabíječky na holou prdel...

Petra (Pá, 15. 2. 2019 - 07:02)

Ahoja, no já to tak mám doteď. Asi teda úplně stejně. Buď pokuta finanční nebo k šéfce do kanclu, ohnout se přes stůl s holým zadkem a schytat "pár" švihanců kablíkem nebo rákoskou.

Návštěvník (Út, 26. 2. 2019 - 21:02)

Ja by som ti dal tiež

Pavel (St, 26. 4. 2017 - 22:04)

Milá Lenko, Agáto, Lucie,...Asi to je zbytečné, takto to řešit přes právníky. Moje přítelkyně měla takový problém taky. Její nadřízená si na ní zasedla a hledala kdejakou záminku, aby jí mohla potrestat. Za větší prohřešky taky výpraskem a to proutkem. Přítelkyně taky nechtěla dát výpověď, její práce je v její oboru dobře placená. Ostatně já jsem o jejich problémech nevěděl, tedy že ta nadřízená je kráva, to jo, ale o výprasku ne. jednou, kdy se nechtěla delší dobu milovat, jsem ji omylem načapal v koupelně a viděl její seřezaný holý zadek. Tak pak kápla božskou. Vyřešili jsme to tak, že si příště vzala k výprasku diktafon a vše si nahrála. V případě potřeby byla ochotna zajít i k doktorovi, i když ukázat holý zadek svému obvoďákovi, by se prý dost styděla. K tomu ale nedošlo, protože jsme té nadřízené dali na výběr, že buď se to bude řešit s právníky, nebo si nechá dát výprask taky, a to na holou a ode mě. Vybrala si to druhé, tak jsem jí její holou vyšpulenou zadnici před mou přítelkyní seřezal tak, až brečela. Od té doby je od šikany klid a od výprasků teprve.

Odpověď právní (Ne, 23. 4. 2017 - 17:04)

Tělesné tresty na pracovišti jsou nemorální, protiprávní, absurdní. Na druhou stranu píšete, že jste si mohl vybrat buď výpověď nebo tělesný trest a také píšete, že jste se opravdu něčím provinil proti pracovní kázni. Takže pravidla hry evidentně spoluvytváříte. Moje rada je: Plňte si řádně své pracovní úkoly a dodržujte pracovní kázeň, když píšete, že Vás práce baví, ať není důvod Vám cokoliv vytknout. Nicméně pokud by Vás v práci kdokoliv tělesně nebo i psychický týral aniž by Vás učinil spoluviníkem tím, že Vám dá „vybrat“ – obraťte se neprodleně na Úřad práce. Ale počítejte s tím, že bude potřeba, abyste dokázal, že Vám bylo ublíženo (svědci, vyšetření u lékaře…).

Reklama

Přidat komentář