Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

die (Pá, 22. 3. 2019 - 16:03)

Miluno a Denis ti neříká že jsi krásná? Že se tak podceňuješ.
Já už jsem doma a odpočívám u PC.

Miluna (Pá, 22. 3. 2019 - 16:03)

A jak se máte vy? Jste doma nebo někam pojedete?

Návštěvník (Pá, 22. 3. 2019 - 15:03)

I mimi potřebuje mezi lidi, na procházky a denně.

Miluna (Pá, 22. 3. 2019 - 16:03)

Jo tak to je jasný ale víš jak to už právě bude mimi semnou tak už je to jiný.Já když jde vedle mě třeba Zdenička nebo Ríša tak sem ráda že jdou semnou,cítim se pak silnější a nepřipadam si pak tak blbě.Nevim ale nejhůř je mi někde když sem sama někde mezi lidma.Ale ne v restauraci ale hlavně ve městě,v krámech a kolem baráku.Něco jinýho lidi který leží a jsou nemocný a jsou rádi že jsou rádi ale takhle venku kdokoliv kdo se na mě dýl podívá a kouká divně tak je mi to dost nepříjemný.Teď mi Denisek volal a ptal se mi kde chodim a když sem řekla že za městem tak říkal ať nechodim na opuštěný místa ať jdu třeba do parku.Moc je milý že má o mě strach.

Miluna (Pá, 22. 3. 2019 - 12:03)

Tak jsme Radko vlastně všichni měli ve stejný den výlet:-) tak sám Denisek už to včera nevydržel a dráždil mě s nim,sice to nebylo klasický aby šel celej do hloubky normálně s přírazama ale dělal mi s nim že ho ovládal rukou a bylo to krásný taky,tak mi to moc potěšilo že teď sám chce.Asi to fakt bylo obdobim že byl předtim unavenější.A dneska když sem šla za nim na ambulanci tak mu tam zrovna ležel docela taky pěknej frajer v boxerkách a on mu šil něco na noze.No musim říct krásnej pohled na ně jak jim to spolu slušelo.Mam to teď pořád před očima.My jsme s láskou měli oba ranní akorát já mam do 14 a láska do 18h on má dvanáctku.Tak se pujdu někam projít po městě a budu čekat na něj do 18h.No Jirko tak ty bys mi nemohl vidět jak řídim kamion a já tebe jak někoho třeba právě šiješ:-) tak je to vyrovnaný co.

Tak (Pá, 22. 3. 2019 - 14:03)

a Miluno uvažuješ, že bys sehnala někoho do trojky s Denisem? A co tvoje děti, navštěvují tě někdy?

Miluna (Pá, 22. 3. 2019 - 15:03)

Neuvažuju,nijak mi už nikdo nezajímá a Denisek mi plně stačí,sem mu oddaná a je pro mě všechno.Muj doslova poklad.Ten hezkej kluk s nim vypadal dobře jen na pohled ale aby na mě někdo jinej sahal to už nechci.Denisek je přesně takovej jakýho sem roky hledala.A děti ty jsou semnou denně,oni jsou přes den semnou a i s babičkou a spí buď u mě nebo u babičky záleží podle mojí směny.Teď sem chodila po městě ale všude je zas tolik lidí že už mi to bylo nepříjemný.Tak sem šla trochu za město a sedim na lavičce a já vim že prostě sem škaredá.Vim že buď vypadam jako Marfuša nebo panenka z hororu nebo předělanej chlap,takhle sem byla nazvaná a nějak už chci radši mít to mimi a být s nim a nemuset pořád být tolik mezi lidma.

Sany11 (Pá, 22. 3. 2019 - 16:03)

Tak co si vzpominam,tak skareda nejsi. Ale mozna je to tim, jak se malujes, ze nekdo rikal, ze vypadas jak panenka z hororu?

Miluna (Pá, 22. 3. 2019 - 16:03)

Jo to říkaly dvě pacientky v mym věku.Myslely že už to neslyšim a to sem byla nenamalovaná.No mam teď takový splhlý vlasy,pořád se mi zacuchávaji.Když se nenamaluju tak sem vyblitá a mam špek už kterej mi nezmizel a vim bude to horší.A prdel už taky začíná být divná i stehna.Prostě jen samý nedostatky.

Lalla (Pá, 22. 3. 2019 - 16:03)

Proboha, Milu, co blbneš, vždyť jsi hezká mladá žena. V tom problém rozhodně není, to mi věř

Miluna (Pá, 22. 3. 2019 - 16:03)

Ale vždyť právě i tady někdo o mě psal že vypadam blbě.Ale dík Lallo,záleží hodně na vkusu ale já sama sobě se moc nelíbim a je to čim dál horší.

Lalla (Pá, 22. 3. 2019 - 17:03)

Milu, pokud ti to tady někdo psal, tak možná ze vzteku vzhledem k životu, který jsi vedla. Jinak ty jsi opravdu vzhledově moc hezká, navíc jsi několikanásobná matka, tak máš na špíček nárok

Radka (Čt, 21. 3. 2019 - 22:03)

Hmm Jirko to musí být skvělý jestli vám to teď dobře funguje a máte práci spojenou s výletem.Psala jsem že můj manžel taky jezdí,akorát on řídí ten menší náklaďák a já už s ním dlouho nejela,tak teď jsi mně to připoměl a jak to řídíte s Alicí oba musí to být dobrý.Milčo už je to lepší.Dneska jsem si udělala u nás podobný výlet jako Aleš a pomohlo to.To s tím manželem bylo jen kvůli blbosti,špatně jsme se pochopili a on vyjel,nestojí to za vysvětlování.Tak zase napiš i kdyby jsi neměla zrovna co,tak aspoň něco.Tvoje psaní i mně pomáhá.Jednou Aleš napsal že píšeš dost autenticky a já s tím musím souhlasit.

Jirka (Čt, 21. 3. 2019 - 21:03)

Ja dobry Fando.Uz jsme s Alcou zase kolegove tak obcas s ni muzu jezdit ve dvojce.Ted se akorat vracime z Francie a ridi ted zrovna ona a ja jsem rad ze jsem s ni zpatky,tohle jsem s Milunou preci jen nemohl.

Miluna (Čt, 21. 3. 2019 - 21:03)

Jo a ještě Radko proč po tobě manžel vyjel??

Miluna (Čt, 21. 3. 2019 - 20:03)

Jo Alešku dneska bylo nějak pěkně,venku a i u mě s Deniskem.My jsme byli za nějakym jeho známim v K.Varech a pak v přírodě takže se to povedlo.Já už neumim být moc bez něj.Vždycky jak zůstanu bez něj tak mi neni tak dobře jako když ho mam u sebe a z jara mam radost.Stejně je jaro nejkrásnější z celýho období.Tak sis to zařídil hezky dneska,sem si tě představovala.A co ty Radko už je ti líp?

-Aleš- (Čt, 21. 3. 2019 - 15:03)

Jinak, já bydlím taky v bývalé nouzové kolonii, ale na druhým konci města. Doufám že mi bráchové neprodají střechu nad hlavou, protože to tady miluju.

Fanda (Čt, 21. 3. 2019 - 12:03)

To já Radko mam hroznou lenost.Myslel jsem že už to bude lepší s příchodem jara a vyřesení zdrav.problémů a ono nějak se nelepší.A jak se máš Jirko a Aleši?

-Aleš- (Čt, 21. 3. 2019 - 15:03)

Fando, dneska jsem se měl dobře. V práci jsem skončil před obědem a vzhledem k tomu, že bylo krásně slunečno a teplo, tak jsem si šel udělat piknik. Na výstavišti jsem si koupil langoša a pivo a zajel jsem si na vyhlídku nad Kamennou čtvrť. To je takový hodně zvláštní místo. Je to vesnice skoro v centru Brna:

https://mapy.cz/zakladni?x=16.5860383&y=49.1831244&z=18&pano=1&base=ophoto&source=stre&id=79098

smích (Čt, 21. 3. 2019 - 14:03)

nejsi sám, po zimě je jarní únava a to se lenosti líbí. Horší by byla celoroční ...

Reklama

Přidat komentář