Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

:) (Po, 18. 3. 2019 - 16:03)

Snad neni:) včera pan doktor sdílel dvě sochy muže a ženy :))

Radka (Po, 18. 3. 2019 - 13:03)

Ještě si říkám že chlapi jsou určitě nejvíc aktivní od puberty do-30 let.Ve 30+ začnou mírně lenivět.Můj manžel je jen o rok nebo o dva starší než tvůj Denis.A Aleš tady má opravdu potřebu extrémní.

Radka (Po, 18. 3. 2019 - 13:03)

Milčo psala jsi že měl víno a to je pro chlapy zabiják,to bude tím.Můj manžel když pije nikdy sex nechce.A teď taky toho mám s ním málo ale my jsme spolu pomalu devět let a taky jsem ho znala o hodně aktivnějšího v sexu tak je to prd platný že někoho poznáš když se časem stejně něco mění.To jsou skoky to počasí včera tady 20°C a dneska 5°C.

a (Po, 18. 3. 2019 - 12:03)

nastřílet a rodit děti bez rodiny je v pořádku Miluno? Jakou dětem připravuješ budoucnost, když sama děláš děti s někým, koho pořádně neznáš.

Miluna (Po, 18. 3. 2019 - 12:03)

Ale já ho už znam,určitě tak že vim že jinak nám to funguje dobře a doma vše v pohodě a když ho mam v blízkosti sem šťastná.Jde jen o tohle aby byl aktivnější,on ukázal že umí krásně když chce tak potřebuju zase aby pokračoval ale je možný že se bojí i o mimi jak mi psala minule Sany.

Návštěvník (Po, 18. 3. 2019 - 13:03)

kuvá píše se tu o dětech a rodině. ! A jestli si myslíš, že ho znáš po pár měsících dokonale, tak to se sakra mýlíš.

Radka (Po, 18. 3. 2019 - 13:03)

Kolikrát neznáš nikoho ani po deseti letech a dotyčný pak nemile překvapí.

Návštěvník (Po, 18. 3. 2019 - 13:03)

miluna píše že ho zná doskonale.

Miluna (Po, 18. 3. 2019 - 12:03)

No Jack nechápu když se snažil oplodňovat tak mohl pořád.Die to sem si přesně taky říkala že když mam takovýho chlapa tak zase tohle chybí.Ale nechci z něho dělat extrém a pořád čekam že se to otočí a bude zase kdy bude chtít často jako při plodění.Jinak zatim musim sama sebe.Včera už sem pomalu chtěla tajně vedle v místnosti se udělat když ležel a viděla sem že je jako pytel brambor ale ještě nespal,jenže sem se bála že uslyší to vibrování tak sem na to kašlala a když usnul tak už sem byla líná vstát.A anonyme to poznávání sice v něčem jo ale co když se pak člověk stejně změní během života??? Pak to poznávání nemá stejně efekt.Alešku myslim že ty už si nymfoman:-) protože nikoho takovýho s takovou potřebou sem nikdy nepoznala a sama to taky až takhle nemam.

, (Po, 18. 3. 2019 - 12:03)

Ty jsi nejezdil do Prahy.

-Aleš- (Po, 18. 3. 2019 - 12:03)

Kdo, já? Nejezdil, většinou jsem provozoval autoerotiku :-)

-Aleš- (Po, 18. 3. 2019 - 12:03)

Je to zvláštní, já v jeho věku jsem to potřeboval 5x denně. Teď už nemám tu touhu, takže mi to stačí 3x denně :-)

die (Po, 18. 3. 2019 - 08:03)

Miluno a co budeš dělat když nebude mít pořád apetýt na sex? Taky je možné že budeš mít doktora ale nebudeš mít sex.

jack (Po, 18. 3. 2019 - 08:03)

Moc krátkou dobu, aby byl tak unavenej

a (Po, 18. 3. 2019 - 06:03)

Není on v nějaké sektě?
Třeba SJ?
Tam taky souloží jen když chtějí počít dítě.

Miluna (Po, 18. 3. 2019 - 07:03)

Ne to neni.Ale nevim proč to nechce častěji.On lehne začne dělat unavený zvuky a nic s nim pak neni a já ho mam jen jako ozdobu.

Miluno (Po, 18. 3. 2019 - 09:03)

to je o tom poznávání, to dítě má být jako třešnička na dortu. Teď zjistíte, že se nemůžete shodnout, jednomu bude chybět sex, druhému komunikace o povolání a spousta maličkostí. A bude to směřovat k neshodám, což už neshoda je. A tobě to bude chybět čím dál tím více.

jack (Po, 18. 3. 2019 - 07:03)

Na to velký pozor Miluno. To normální není, že tě nechce. Obzvlášť když ví, že jsi na sexu závislá

Miluna (Po, 18. 3. 2019 - 08:03)

A co když to neřeší a ani si to neuvědomuje tim jak měl těžký služby tak je unavenej,k tomu pak dá víno a zakápne? Nebo jak myslíš na to pozor? Byl jinak hodnej ale nevim teda jak se chovat,chybí mi to dost a možná si zase trochu připadam odkopnutá ale to už mu neřeknu,usnul mi v náručí takže se to nehodí mu to říct.

Radka (Ne, 17. 3. 2019 - 21:03)

Tak jak Milčo bylo a už tam máš Denise? Dnešek byl docela dobrej ale teď je u nás zase větší vítr.

Reklama

Přidat komentář