Reklama

Tanga, zkušenosti

Pecan (Čt, 25. 6. 2020 - 20:06)

A pak je tatínek oba ojel :D

Zuzka (Čt, 28. 4. 2016 - 13:04)

Jo,je to tak.Mamce je...S takovým přístupem k chlapům budeš,holka,asi pořád single.

At (Čt, 28. 4. 2016 - 13:04)

Jo,je to tak.Mamce je...je mamka nosí,nevidím na tom nic špatného,jen mě hodně udivilo,že ti řekla,že je budeš nosit,že se to tatínkovi líbí,že toho pro vás hodně udělal.To není normální.A celkově,do ničeho bych děcko nenutila a tanga opravdu až starší holce,ne 12 ctileté.

At (Čt, 28. 4. 2016 - 13:04)

Jo,je to tak.Mamce je...je mamka nosí,nevidím na tom nic špatného,jen mě hodně udivilo,že ti řekla,že je budeš nosit,že se to tatínkovi líbí,že toho pro vás hodně udělal.To není normální.A celkově,do ničeho bych děcko nenutila a tanga opravdu až starší holce,ne 12 ctileté.

Nina (Čt, 28. 4. 2016 - 13:04)

se líbí tanga,tak mamka...Jo,je to tak.Mamce je jednapadesát a nosí tanga stále.A poznamenalo mě to dost,mám odpor ke klukům,co si myslí,že holky musí nutně nosit tanga a bez ostychu to po nich požadují.A dodnes je mi stydno,jak jsme s mámou chodily v tanga plavkách,úplně všude,vždycky s holou zadnicí!Taky jsem všechny fotky z dovolených,kde jsem zezadu,vymazala nebo vyhodila.

Tatínkovi (Čt, 28. 4. 2016 - 13:04)

Nejsem vdaná a momentálně...se líbí tanga,tak mamka řekla,že je musíš nosit? Máš to ale divné rodiče,se divím,kdyby tě to nějakým způsobem nepoznamenalo.Slyším prvně,pokud si teda nevymýšlíš.

Nina (Čt, 28. 4. 2016 - 12:04)

Zřejmě sis vypěstovala...Nejsem vdaná a momentálně jsem čerstvě rozešlá a hodlám si dát pauzu.Prádlo mám všechno dost sexy,ale musím se v něm sama cítit dobře a ne to mít zaryté v zadku!Já nosila tanga od jedenácti do dvaadvaceti,kvůli našim.Máma mi řekla,že když se to taťkovi tak líbí,musíme mu udělat taky radost,když se o nás tak stará.Normálně mi tangáče zhnusili.

Jarda (Čt, 28. 4. 2016 - 12:04)

Jednou přítelkyně přinesla bílá tanga a podprsenku, průhledné jako síť do okna bez podšití a ptala se jak se mi v tom líbí. Pak se vzala bílé šortky a blůzku. Vypadala úžasně, hlavně jak se jí rýsovala tanga a prosvítaly bradavky a trojúhelníček. To jsem jí ale neřekl. Jako na trní musel jsem celý den osahávat prdelku a kozičky hned jak jsme ve městě zašli do vedlejší uličky. Sotva jsme došli domu, hned jsem si ji vzal ve spodním prádle, jen tanga jsem shrnul na stranu.

Zuzka (Čt, 28. 4. 2016 - 12:04)

To není zvyk,ale...Zřejmě sis vypěstovala odpor k tangám,asi se nechceš mužům líbit.Jsi vdaná, nebo máš přítele?Nosíš pro ně alespoň nějaké sexy prádelko?

Nina (Čt, 28. 4. 2016 - 11:04)

jedině,když bych měla...To není zvyk,ale otupění.Každá to má asi jinak,já je teď teda moc nenosím,vlastně jen pod bílé kalhoty nebo na plesy.Jinak chlupatý pánský zadek v tangách musí být otřes,ale ti kluci-modelové k katalozích spodního prádla,těm to sekne.

Jarda (Čt, 28. 4. 2016 - 10:04)

jednoho rána při hrátkách...Hlavně jestli nebyly krajkový, ty tanga co jsi celý den nosil.

Vůbec, (Čt, 28. 4. 2016 - 10:04)

Samozřejmě myslím...jedině,když bych měla tampon,ale i tak,jsem zvyklá,když to mám tak obyčejné kalhotky.S Kamilem souhlasím,je to o zvyku,jen na chlapovi by se mi to nelíbilo,ale každého věc,nikomu se nesměju.

Kamil (Čt, 28. 4. 2016 - 10:04)

jednoho rána při hrátkách s přítelkyní se mě zeptala jestli nechci zkusit tanga. říkám si je sobota ráno , chci dočončit to co tu mám rozdělaný , tak jsem jí řekl že jo že to někdy zkusím a pokračovali jsme no sprše jdu r ručníkem kolem pasu si do skříně pro kratase, přítelkyně došla za mnou a do ruky mi dala ty tanga že je už pro mě má a dnes je skvělí den abych do večera měl na sobě toto pro ni sexy prádlo, no co už slib je slib, tak jsem se do nich nasoukal udělal přítelkyni gygolo show a pak jsem na to hodil kratase, musím uznat že prvních 30min. to bylo divný ale musím říct že jak všichni píší že se to zarývá mezy půlky tak to není pravda. po hodině jsem ani nevěděl že je mám a vzpoměl jsem si na ně až večer.
Takže nesudte dokud nevyzkoušíte a nikdo to ani nemusí vědět že je máte.

Nina (Čt, 28. 4. 2016 - 10:04)

Myslel jsem jaký to byl...Pro dvanáctiletou holku fakt strašný pocit-neumím popsat,něco jako zhnusení sama sebou.

Jarda (Čt, 28. 4. 2016 - 10:04)

Taky je nepříjemné mít zpocené kulky v boxerkách a těsných džínech v létě jako bylo minulý rok, když při každém pohybu se šev tře o pytlík. A ocas zuří že chce ven z pohledu na ženy v sukýnkách. Trenýrky si nemůžu vzít, mám strach aby ocas nevykoukl nohavicí ven, už se mi to parkrát stalo.
Ani se nedivím, že ženy u vody při odchodu se nechtějí oblékat spodní prádlo a nejraději by šli domů nahé.

Nina (Čt, 28. 4. 2016 - 10:04)

tak beru za samozřejmost,že...Samozřejmě myslím intimky,ty jsem měla skoro furt.Já měla menstruaci až ve čtrnácti a samozřejmě vložky v normálních kalhotkách.

Bych (Čt, 28. 4. 2016 - 10:04)

takové ani na sobě neměla,musela mít menší velikost,jinak zaříznuté máš akorát v zadečku.

Jarda (Čt, 28. 4. 2016 - 10:04)

Jak to vysvětlit?Zkus chodit...Myslel jsem jaký to byl pocit, když zřízenec v nemocnici očumoval tvoji buchtičku v tangách?

Nezlob se, (Čt, 28. 4. 2016 - 10:04)

Jak to vysvětlit?Zkus chodit...ale s vložkou,to by mě ani nenapadlo,to je přece jasné,to si neumím ani představit.Když je menzes,tak vždy obyčejné kalhotky,to snad každá holka.

Nino, (Čt, 28. 4. 2016 - 10:04)

Já taky záněty neměla,ale...tak beru za samozřejmost,že když mám menzes,tak je vůbec nenosím,to by se ani nedalo,to jedině,když bych si dala tampon,přece.Jinak,nic zařízlého nemáš,pouze v zadku.

Reklama

Přidat komentář