Reklama

Tanga, zkušenosti

Nina (Čt, 28. 4. 2016 - 10:04)

Jaký to byl pocit?Jak to vysvětlit?Zkus chodit s vložkou přitisknutou v prcině,v zadku navíc ještě dvakrát přeloženou,v zakouslých džínových šortkách ve čtyřiceti stupních horka celý den po Římě!Strašný!Ale to pochopí jen ženská,ty ne.

Jarda (Čt, 28. 4. 2016 - 09:04)

Já taky záněty neměla,ale...Jaký to byl pocit?

Nina (Čt, 28. 4. 2016 - 09:04)

Souhlasím se Zuzkou,akorát...Já taky záněty neměla,ale musela jsem často měnit vložky a mít kalhotky dost dobře vytažený,aby byly stále na svém místě.Často jsem se cítila mokrá a nečistá,fakt mi tanga nějak neučarovala.Hlavně nezapomenu na ten pocit,když jsem si na horách pochroumala koleno a zřízenec v nemocnici očumoval mou zařízlou buchtu.Tanga mi přinesly jen radost,když jsem je dostala.Jejich nošení tak radostné už nebylo.

Nejsou. (Čt, 28. 4. 2016 - 09:04)

Protože nepohodlné jsou!Souhlasím se Zuzkou,akorát nevím,jestli bych chtěla a dávala je mladé holce.Říkají,že můžou mít častěji záněty,tak nevím,ale pravda je,že já jsem nikdy problém neměla.

Nina (Čt, 28. 4. 2016 - 09:04)

Nechapu jak muzete vy zeny...Protože nepohodlné jsou!

Zuzka (St, 27. 4. 2016 - 20:04)

Nechapu jak muzete vy zeny...Jsem už dost starší ročník,ale tanga miluju.Samozřejmě musí být kvalitní.Naše holka je má od dvanácti,lezly jí kalhotky z kraťásků,tak jsem jí pořídila tanga.Byla šťastná,že už je slečna,ale také si musela zvykat.Hlavně s intimkama se těžko smiřovala.Dneska jí je šestnáct a na tanga nedá dopustit.

Lenka (St, 27. 4. 2016 - 19:04)

to pouze a jenom o...Jasně,dá se zvyknout,ale pohodlné to není,klasické kalhotky je jiná pohoda.Asi takhle-moje ségra v patnácti natáhla prvně tangáče a řekla-jau,jau,jau,jsem sexy!To je celkem trefný koment k tangáčům.

jirka (St, 27. 4. 2016 - 17:04)

to pouze a jenom o...Presne tak.

Je (St, 27. 4. 2016 - 17:04)

to pouze a jenom o zvyku.První dn se to zdá nepohodlné,ale pokud je budete nosit každý den,tak vám to vůbec vadit nebude.

jirka (St, 27. 4. 2016 - 16:04)

Nechapu jak muzete vy zeny vnimat tanga jako nepohodlne. Ze vas rezou do prdelky nebo tlaci na pipinky. Myslim, ze jde o zvoleni spravne velikosti a kvalitniho materialu.

Zuzka (St, 27. 4. 2016 - 16:04)

Jenže je to u kluků celkem...To je divné,když mladá ženská nechce svůdné prádýlko.

Nina (St, 27. 4. 2016 - 13:04)

No ale žádnej normální...Jasně!Fetišistu nechci.

Simona (Út, 26. 4. 2016 - 21:04)

Jenže je to u kluků celkem...No ale žádnej normální kluk se s tebou nerozejde jen kvůli tomu, že je nechceš nosit...

Lenka (Út, 26. 4. 2016 - 21:04)

Nikdy bych kvůli chlapovi...Jenže je to u kluků celkem dost žádaná věc...

Nina (Po, 25. 4. 2016 - 15:04)

Taky jsem je nosila kvůli...Nikdy bych kvůli chlapovi tanga na sebe nevzala.Už ani nejsou moc v módě a jsou nepříjemný.Navíc mám blok z dětství,kdy jsem je nosit musela.Jestli klukovi nevyhovují moje kalhotky,tak ať jde dál,takovýho nechci,co ho těší,že mě tlačejí gaťky v prcině!

Anet (Po, 25. 4. 2016 - 14:04)

Ahoj, já nosím tanga hlavně kvůli manželovi, kterému se to líbí, a pak taky když chci trochu provokovat chlapy :-). Ale třeba do zimy jako je dneska jsem si vzala klasické kalhotky.

Zuzka (Ne, 24. 4. 2016 - 16:04)

Nosím tanga ráda,nejen kvůli svému muži,jsou to moje nejoblíbenější kalhotky.S výjimkou krajkových,které hodně táhnou mezi nohama,mám s tangama ty nejlepší zkušenosti.

Lenka (Ne, 24. 4. 2016 - 12:04)

Taky jsem je nosila kvůli klukovi.Měla jsem normálně pocit viny,když jsem měla klasické kalhotky kvůli vložkám.Jinak jsem byla stále pod kontrolou,jestli je mám dobře zařízlý.Tak jsem se na toho macha po dvou letech vyprdla.

Petra (Ne, 24. 4. 2016 - 07:04)

dávám přednost spíš kalhotkám,tanga si beru jen v létě na zahradu abych se líp opálila

Jitka (St, 6. 4. 2016 - 22:04)

Někdy si tanga taky vezmu,ale pořád mám raději obyčejné kalhotky.

Reklama

Přidat komentář