Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

návštěvník (St, 13. 3. 2019 - 08:03)

Já bych Klárku neomezoval a věřil bych jí. Takto žiju se svou ženou od roku 1997 a jsme naprosto spokojeni a neřešíme nějaké zákazy a omezování navzájem.

Hynek (St, 13. 3. 2019 - 07:03)

No to je teda vývoj! Chvíli jsem to nečetl a jsme zcela někde jinde. Já bych to neviděl tak černě. Vilík Kláru miluje a taj je logický, že se o ni bojí a určitě se jí omluví. Ale zase bych jí dal důvěru. Z diskuze cítím, že díky tomu, čím prošla , má jasno a ví co chce a Vilíka bydoopravdy nepodvedla. V tomto ji považuju za velmi zralou, přestože v některých názorech mi připadá důvěřivá až hravě dětská. Ale četl jsem, že je jí teprve 16 roků. Tak se to může prolínat.

Libor (St, 13. 3. 2019 - 07:03)

Klárko myslím na tebe a buď silná! Taky jsem se v noci několikrát probudil a myslel na tebe jestli jsi v pořádku a třeba nepláčeš a jestli se netrápíš. Asi už budeš na cestě do školy a tak mi asi neodepíšeš třeba přes mobil na internetu, ale to nevadí. Všiml jsem si časově, že píšeš většinou až doma. Ale to není problém. Třeba si to přečteš později doma a chci, abys věděla, že jsem při tobě a vždy budu stát u tebe a ochráním tě. Opravdu respektuji, že budeme jen kamarádi. Libor z Liberce

Lojza (St, 13. 3. 2019 - 07:03)

To se opravdu dalo čekat, že pokud Klára bude realizovat schůzku s Liborem, Vilíkovi to určitě bude vadit, tak jako každému normálnímu klukovi. Je přece nesmysl, když už někoho mám a mám ho rád, se ještě scházet s někým kdo po mě touží. Není mi jasné proč si ženské okamžitě myslí, že ten chlap musí být Tyran - Když mu není jedno, že se jeho přítelkyně schází ještě s někým cizím.
Já se vůbec Vilíkovi nedivím, Že udělal to co udělal. Já bych udělal kompletně to samé, a věřím v to, že další pánové se připojí k mému názoru.
Osobně si myslím ať je Klára jak chce hezká, já bych se od tohoto člověka držel dál ve smyslu jakéhokoliv vztahu. Žiju ve vztahu už několik let a velmi dobře vím, že ani mé partnerce by nedělalo dobře kdybych já se s někým scházel a řešil s ním jeho vztahy apod.

Markéta (St, 13. 3. 2019 - 07:03)

Lojzo máš do jisté míry pravdu. Ale je to o důvěře. To by můj muž nemohl chodit do práce, jsou kolem něho hezký ženský a třeba se jim líbí. To bych se musela utrápit. A když jdu já na skleničku tady u nás nebo v Jilemnici s kámoškou nebo i kamarádem, tak ten můj to respektuje a věří mi. Je tu Jeden kluk, jmenuje se Jakub a vím, že se mu líbím a můj muž to ví taky, ale nikdy jsem nedovolila, aby bylo něco víc než opravdu jen kamarádská pusa na roloučenou. A Můj muž mu jen tak z legrace jednou řekl, hele a víš že máš zákaz Markétě motat hlavu. No a vše je v pohodě. Oni občas zajdou spolu na pivo a když jde náhodou se mnou tak si hranice držíme a jsme v pohodě.

Lojza (St, 13. 3. 2019 - 15:03)

Market, zkus teda říct svému příteli, že jsi tady píšeš na foru, kde se hovoří vyloženě o čurání, že si dáš rande například se mnou. Že tě na dálku miluju, že jsem z toho nešťastný a chci, abys mi z toho pomohla ven . Pokud je tvůj přítel normální a nemá milenku tak ti poklepe na hlavu a zeptá se tě, zdali jsi vůbec normální . Pokud ti řekne běž, tak věř v to, že má taktéž někoho A je mu úplně u prdele co děláš.

Markéta (St, 13. 3. 2019 - 07:03)

Moc děkuju za odpověď. Odpoledne nebo až budeš doma si třeba popovídáme víc. Drž se!

Klára (St, 13. 3. 2019 - 07:03)

Nic moc, ale snad to zvládnu. Musím teď do školy a dnes máme ještě po poledni přednášku a tak asi přijeu později dmů. Je to na delší povídání, Ségra půjde taky do školy s ovázanou nohou. Mamča ji doveze a odveze pak. Ťape blbě, ale prý to zvládne. Jsi moc Markétko hodná, že na mne myslíš. Děkuju. Taky jsem se moc nevyspala.

ikk (St, 13. 3. 2019 - 08:03)

A Klárko smrdí Nikole nohy, když jsi ji tu nohu ošetřovala?

Markéta (St, 13. 3. 2019 - 08:03)

Klárka je ve škole ty blbečku a určitě ti na takový přiblblý otázky asi stejně neodpoví.

Libor (St, 13. 3. 2019 - 10:03)

To jsou fakt hloupý otázky ,ale já mám Markéto spíše o Klárku starost, jestli to všechno ustojí. Vůbec se ráno nezmínila jestli jí Vilík napsal a jestli se ji omluvil a podobně. Není mi to vůbec jedno.

Markéta (St, 13. 3. 2019 - 12:03)

Já myslím,že to zvládne a že se ozve. Říkala ,že dnes později tak uvidíme. Kdyby to náhodou Libore Klárce s Vilíkem nedopadlo, neměl bys na ní tlačit a chtít víc než kamarádství. Ona by totiž byla hodně vnitřně zraněná stejně jako ty a víc by ocenila i od tebe kamarádskou pomoc než návrhy na vztah, přestože ji máš hodně rád.

Markéta (St, 13. 3. 2019 - 06:03)

Klarko jsi ok?skoro jsem nespala a myslim na tebe. Odepiš. Děkuju moc!

Znalec (St, 13. 3. 2019 - 05:03)

Zajímavá změna scénáře. To jsem nečekal.

Markéta (Út, 12. 3. 2019 - 22:03)

To je nejlepší řešení!

Klára (Út, 12. 3. 2019 - 22:03)

Mamča chce, abych byla u ní v posteli do rána. Přišla mne zkontrolovat a viděla že bulím. Jsem za to moc ráda. Chci se k ní přitulit a ji obejmout za to vše, co pro nás dělá a vím, že mne u sebe nechá v bezpečí a ani třeba tolik bulit nebudu nebo jo, ale nebudu tak sama. Končím s psaním a jdu k ní. Děkuji za vše, stejně asi ještě budu bulit. Nejak to nejde překonat.

Klára (Út, 12. 3. 2019 - 22:03)

Děkuji. Villík se neozval. Asi budu plakat. Asi moc.

Markéta (Út, 12. 3. 2019 - 22:03)

Kláro, jestli tohle ještě budeš číst, tak se hlavně neboj stát si za svým. Takhle se kluk chovat prostě nemůže a po čase by tě mohl i fyzicky napadnout a podobně. Zkus se vyspat a nech to na zítra. A jestli to nepůjde tak se vyplakej a uvolníš se tak až z tohotřeba taky usneš. Máš skvělou mámu a ta po těch všech zkušenostech vás všechnyspolehlivě ochrání. Mne se tvůj osud hluboce dotýká a nevím, jestli budu i já v klidu spát, protože budu myslet na tebe, jestli jsi vpořádku.

Klára (Út, 12. 3. 2019 - 22:03)

Tak mamča to už vše ví a bude to řešit zítra. Vzala si na Vilíka telefon a chce, abych si zablokovala jeho číslo na svém telefonu. Já nevím, zatím se neozval a počkám, co napíše. Nemohu tomu uvěřit a bojím se, jak zvládnu tuto noc a další dny. Jestli vůbec budu moci spát nebo to probulím nebo se Vilík omluví a bude vše zase dobré. Vlastně dobré to už nebude. Ji mi nanic. Drž mi palce a zítra se ozvu. Děkuji za pomoc a že na to nejsem sama .

Libor (Út, 12. 3. 2019 - 21:03)

Jen jsem chtěl popřát dobrou noc Kláře ,ale jsem v šoku. Kláro nedej se. Ikdyž budem jen kamarádi tak ve mně budeš mít vždy oporu. Ten kluk je opravdu hovado, takhle se chová jen psychopat. Myslím na tebe stejně jako holky a nenech si to opravdu líbit.

Reklama

Přidat komentář