Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Pá, 15. 3. 2019 - 09:03)

Děkuji, děkuji, opravdu moc.

Markéta (Pá, 15. 3. 2019 - 09:03)

Klárko teď už to bude dobré. Odpočívej a nehlídej auta před domem. Už je to pryč.

Klára (Pá, 15. 3. 2019 - 09:03)

Tak jsem už doma. Libore tos ani nemusel se takto obětovat, ale moc ti děkuji za vše. Mamča si to už také zařídila, aby se nic nepřihodilo. Nemám ale říkat jak. Cestou mi musela paní bohužel dvakrát zastavit někde u lesa, protože jsem z toho dostala bolesti břicha a silny průjem a domū bych to určitě nevydržela. Takže takovy trapas z nervů. Teď už budu snad v klidu. Žádné auto modré toho typu se tady neobjevilo. Libore jeștě jednou díky za tvou aktivitu. Moc mi to pomohlo. Na čaj nebo kafe tě ale zatím pozvat nemohu. Nezlob se.

Libor (Pá, 15. 3. 2019 - 09:03)

Ok. V pohodě. Myslím na tebe a zjistil jsem, že jeho auto má satelitní screening,to znamená,že se dá v případě potřeby zjistit přìslušnými orgány jeho pohyb i zpětně na dny dozadu. Takže tohle ten týpek asi nedomyslel. A ty se opravdu neboj.

Vtipálek (Pá, 15. 3. 2019 - 09:03)

Už se poprali?

Libor (Pá, 15. 3. 2019 - 08:03)

Jsem ve městě.

Markéta (Pá, 15. 3. 2019 - 08:03)

Klarko,neboj se. On si nic nedovolí a nepodnikne. Jsem přesvedčena, že I tuto komunikaci čte a neudělá nic. A dej vědět. Libor udělal velký rozhodnutí ale I pro to tenhle zmetek si nedovolí nic. A dej prosím vědět.

Libor (Pá, 15. 3. 2019 - 08:03)

Neboj se, nechci k tobě na návštěvu,ani mi neříkej kde přesně bydlíš, neboj se, tohle je moje iniciativa a ten zmetek musí už dát tobě pokoj! Jedu.

Libor (Pá, 15. 3. 2019 - 08:03)

Kláro jsem na cestě do Mimoně. Hned jak jsem si přečetl zprávu. Vím, našel jsem si Zahradní ulici a kdyby se tam pohybovalo tohle modré auto, octavie. Udělám ,co je potřeba, včetně záznamu pro Policii.

Klára (Pá, 15. 3. 2019 - 07:03)

Jedu z Lípy domů. Asi jsem to neodhadla. Není mi dobře a tak budu odpočívat. Viděla jsem navíc před naší školou modrou oktavii a v ní Vilíka a to mně dorazilo. Šla jsem s kamarádkou a on mne musel vidět a tak jsem vešla do školy, ale vylezla jsem druhou stranou přes dvůr a jedu domů. Tohle mne dorazilo. Tak ten zmetek mne sleduje? Nejsem paranoidní, poznám ho a on si všiml, že jsem si ho všimla taky.Co by se stalo,kdybych šla sama? Bojím se, Volala jsem to mamče a ta pro mne poslala autem svou kolegyni a čekám na dohodnutém místě na ni. Jsem z toho na nervy a doma se zavřu a nebudu nikomu otvírat.Ozvu se.

Klára (Pá, 15. 3. 2019 - 06:03)

Měla jsem divoký sny i o Vilíkovi a tady se připravuju do školy. Nejsem zcela ok, ale nechci se doma flákat a tak půjdu. Libore děkuju, že na mne myslíš a že ti je smutno.Asi mne máš opravdu rád a jsem za to ráda.

Libor (Pá, 15. 3. 2019 - 06:03)

Klárko myslel jsem na tebe i pozdě večer a hned jak jsem se vzdudil ti chci popřát dobré ráno.Je ti líp než včera?

Libor (Čt, 14. 3. 2019 - 21:03)

Děkuji. Jen na ní moc myslím a jsem z toho v depce. Ale neopiju se. To ne. Pozdravuji v podkrkonoší a hezkou dobrou...

Markéta (Čt, 14. 3. 2019 - 21:03)

Já ti rozumím víc než si myslíš

Markéta (Čt, 14. 3. 2019 - 20:03)

Dobrou noc a buď v pohodě. Jem s tebou.

Li (Čt, 14. 3. 2019 - 21:03)

Markéto mně se moc stýská po klárce. Asi jsem trapnej, že ti to píšu tobě, ale potřebuju se někomu svěřit.

Libor (Čt, 14. 3. 2019 - 20:03)

Klárko taky dobrou noc a myslim na tebe!

Klára (Čt, 14. 3. 2019 - 19:03)

Holky a Libore. Já už dnes se dám do klidu. Nějak to na mne padlo a jsem hodně unavená, tak asi brzy usnu. Mamča sama navrhla, když mi nebude ráno dobře, ať ten pátek obětuju a zůstanu doma a tak uvidím ráno. V pátek zase moc učení tentokrát nemáme, takže bych byla brzy doma, na druhý straně bych zase o mnoho nepřišla. Zdravotní sestřička Nikola už přestala prudit s čajem a teploměrem a dělá blbosti, že mi přijde přečíst pohádku na dobrou noc! Tak to si tedy nechám líbit! Aspoň bude sranda a to potřebuju, a třeba usnu při pohádce. Ale asi ne, to jak ji znám, tak mne bude přikrývat a mazlit se se mnou a dělat další blbiny. Ale je to hezký, protože vím, že to dělá, protože mne má ráda. Tak kdybych se neozvala dnes tak dobrou noc, mám vás opravdu ráda za pomoc a vaše názory.

M (Čt, 14. 3. 2019 - 19:03)

No jestli mohu do toho vstoupit?
Klarka udělala asi 3 kardiálni chybky, snad se z nich poučí:
1. jak sem řekl věřit někomu jentak po netu? Já moc lidí co po netu se seznámili a vydrželo jim to neznám a já vždy nalétl, dokonce jedna ženská, když sem jí neposlal peníze na plýny pro 2 děti co měla tak mě označila, že nejsem rodinný typ.
2. Chyba byla a to si musíte dámy přiznat, byť Vilda to měl vzít též za jiný konec byla, když se s někym dám dohromady a pak najednou se tu chci sejít s nekym z fora tak opravdu co si teen kluk má myslet?
To je třeba tak, že bych se sešel s Markétou chtěl s ní chodit, ale zároveň bych chtěl utešt Klárku za nešťastnou lásku?
3. Chyba je v lidech co sem píší anonimně, já teda též sem anonimní, ale mám tu zkratku svého písmene, kdyby někoho mé jméno zajímalo, tak mu ho klidně napíši. Nejsem žádný mladík táhne mi mílovýma krokama na Krystova léta, takže už mám za sebou dost prožito a mnohdy i to, nad čím by vám stávali vlasy hrůzou.
Co jen napsat?
Klári, ber toto prosím jako ponaučení a prosím pouč se dopříště. Chápu si mladá, nezkušená a to možná i sexuálně, o to je to horší asi, ale pokus se více přemýšlet než jednat emotivně.

Hynek (Čt, 14. 3. 2019 - 19:03)

Libore, popravdě, co můžeš Kláře nabídnout? Nemyslím materiálně.

Reklama

Přidat komentář