Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Pá, 15. 3. 2019 - 14:03)

Děkuju Markéto. Koupila jsem jí velkou bonboniéru a malý amulet pro štěstí- sloníka. Přišla domů ségra a že si půjde ještě ven hrát s kamarádkama a už má nožku v pořádku a za to jsem taky ráda.

Markéta (Pá, 15. 3. 2019 - 14:03)

KLÁRKO, JÁ SI TAKY MYSLÍM, ŽE BUDE UŽ KLID. Tenthle typ žárlivých kluků, co chtějí ovládat a dělat psychický nátlak, to jsou jen slaboši, kteří parazitují na strachu druhých. Přemýšlím, proč tě sledoval a napadá mne, jestli tě třeba takto nesledoval i minulé dny nebo dokonce poblíž tvého bydliště a ty sis toho všimla až nyní. Ale tím se nezabývej, už to je pryč a on ví, že by tady byl pod kontrolou. Ten dárek pro paní co tě odvezla je hezké gesto (jsem zvědavá jaký jsi vybrala) a to, že ti musela zastavit tak to nijak neřeš jako ostudu. Ostuda by byla kdyby ses ji po... v autě. Je to běžná reakce na takovou psychickou zátěž a pamatuji, že se mi tohle jednou stalo ale v jiný souvislosti, když jsem se jako malá bála čerta a to skončilo opravdu ostudou naštěstí doma a šlo oboje. Dnes se už tomu směju. A Libor se ozve neboj. Možná, že má něco v plánu. Snad se oba někde nepotkali a nepoprali. To bych mu nepřála, ale to jsou jen spekulace a myslím, že reaita bude jiná.

Klára (Pá, 15. 3. 2019 - 13:03)

Tak mám chvilku a píšu. Překvapil mne Libor svým rozhodnutím zajet až sem a něco podniknout a za to jsem mu vděčná. Koupila jsem mamče a její kolegyni malý dárek, protože mamča to rychle zorganizovala a postarala se i víc a poslala pro mne z opatrnosti kolegyni jejím autem. Jen si trochu vyčítám tu ostudu, že jsem si musela cestou domů nechat dvakrát zastavit, ale nešlo to jinak. Paní ale byla skvělá a naopak se také starala jestli je vše ok. Libor se zatím neozval. Nemyslím si ale, že by dostal strach z Vilíka, naopak. Možná ještě něco kuje nebo hlídá tady někde, ale to si myslím nebude nutné. Co vy na to, holky?Já si myslím, že už snad bude klid.

(!) (Pá, 15. 3. 2019 - 12:03)

Idiote !

(!) (Pá, 15. 3. 2019 - 12:03)

To je story.Jste idioti

Markéta (Pá, 15. 3. 2019 - 12:03)

To jsem moc ráda. Odpočívej a napíšeme si později.

Klára (Pá, 15. 3. 2019 - 11:03)

Je to ok. Chvíli jsem polehávala a teď si udělám k obědu polévku a k tomu dva rohlíky a to stačí. Venku je klid a myslím si, že to bude i dál. Tak se ozvu po poledni nějak. Děkuji Markéto za starost.

Markéta (Pá, 15. 3. 2019 - 11:03)

Klárko,je vše ok? Myslím na tebe, abys vše zvládla.

Klára (Pá, 15. 3. 2019 - 09:03)

Děkuji, děkuji, opravdu moc.

Markéta (Pá, 15. 3. 2019 - 09:03)

Klárko teď už to bude dobré. Odpočívej a nehlídej auta před domem. Už je to pryč.

Klára (Pá, 15. 3. 2019 - 09:03)

Tak jsem už doma. Libore tos ani nemusel se takto obětovat, ale moc ti děkuji za vše. Mamča si to už také zařídila, aby se nic nepřihodilo. Nemám ale říkat jak. Cestou mi musela paní bohužel dvakrát zastavit někde u lesa, protože jsem z toho dostala bolesti břicha a silny průjem a domū bych to určitě nevydržela. Takže takovy trapas z nervů. Teď už budu snad v klidu. Žádné auto modré toho typu se tady neobjevilo. Libore jeștě jednou díky za tvou aktivitu. Moc mi to pomohlo. Na čaj nebo kafe tě ale zatím pozvat nemohu. Nezlob se.

Libor (Pá, 15. 3. 2019 - 09:03)

Ok. V pohodě. Myslím na tebe a zjistil jsem, že jeho auto má satelitní screening,to znamená,že se dá v případě potřeby zjistit přìslušnými orgány jeho pohyb i zpětně na dny dozadu. Takže tohle ten týpek asi nedomyslel. A ty se opravdu neboj.

Vtipálek (Pá, 15. 3. 2019 - 09:03)

Už se poprali?

Libor (Pá, 15. 3. 2019 - 08:03)

Jsem ve městě.

Markéta (Pá, 15. 3. 2019 - 08:03)

Klarko,neboj se. On si nic nedovolí a nepodnikne. Jsem přesvedčena, že I tuto komunikaci čte a neudělá nic. A dej vědět. Libor udělal velký rozhodnutí ale I pro to tenhle zmetek si nedovolí nic. A dej prosím vědět.

Libor (Pá, 15. 3. 2019 - 08:03)

Neboj se, nechci k tobě na návštěvu,ani mi neříkej kde přesně bydlíš, neboj se, tohle je moje iniciativa a ten zmetek musí už dát tobě pokoj! Jedu.

Libor (Pá, 15. 3. 2019 - 08:03)

Kláro jsem na cestě do Mimoně. Hned jak jsem si přečetl zprávu. Vím, našel jsem si Zahradní ulici a kdyby se tam pohybovalo tohle modré auto, octavie. Udělám ,co je potřeba, včetně záznamu pro Policii.

Klára (Pá, 15. 3. 2019 - 07:03)

Jedu z Lípy domů. Asi jsem to neodhadla. Není mi dobře a tak budu odpočívat. Viděla jsem navíc před naší školou modrou oktavii a v ní Vilíka a to mně dorazilo. Šla jsem s kamarádkou a on mne musel vidět a tak jsem vešla do školy, ale vylezla jsem druhou stranou přes dvůr a jedu domů. Tohle mne dorazilo. Tak ten zmetek mne sleduje? Nejsem paranoidní, poznám ho a on si všiml, že jsem si ho všimla taky.Co by se stalo,kdybych šla sama? Bojím se, Volala jsem to mamče a ta pro mne poslala autem svou kolegyni a čekám na dohodnutém místě na ni. Jsem z toho na nervy a doma se zavřu a nebudu nikomu otvírat.Ozvu se.

Klára (Pá, 15. 3. 2019 - 06:03)

Měla jsem divoký sny i o Vilíkovi a tady se připravuju do školy. Nejsem zcela ok, ale nechci se doma flákat a tak půjdu. Libore děkuju, že na mne myslíš a že ti je smutno.Asi mne máš opravdu rád a jsem za to ráda.

Libor (Pá, 15. 3. 2019 - 06:03)

Klárko myslel jsem na tebe i pozdě večer a hned jak jsem se vzdudil ti chci popřát dobré ráno.Je ti líp než včera?

Reklama

Přidat komentář