Reklama

Kontrola přirození náctiletého

katka (Pá, 23. 12. 2011 - 08:12)

Proč by se o mě měla...To jako šukáš se synem? A kolik ti je?

Lenka (Pá, 23. 12. 2011 - 08:12)

No, tak si buď vymýšlíš...Proč by se o mě měla zajímat policie? Já jsem na mlaďounký kluky a u policajtů jsou jen starý vetřelci.

Lenka (Čt, 22. 12. 2011 - 18:12)

brouku jemu se to libi, tak pomlc...

Deviace (Čt, 22. 12. 2011 - 10:12)

dneska jsem na něj nasedla a...No, tak si buď vymýšlíš a je to vpořádku, anebo jsi to udělala doopravdy a v tom případě jsi normální úchyl a měla by se o tebe zajímat policie. Ani nevíš jaké dopady to bude mít na jeho psychiku. Pak se nediv, až od tebe zmizí a bude na tebe dlouho nadávat.

Lenka (Čt, 22. 12. 2011 - 03:12)

dneska jsem na něj nasedla a bylo to božíííííííííííííííííííííí udelal se do mě a celou mě naplnil.. checht :)

Lenka (Ne, 18. 12. 2011 - 00:12)

Tak jsem po roce zpátky... Synkovi je 14 a už má 19cm a už dokonce ztratil panenství s jednou holkou. Pozorovala jsem je, ta křičela a ten překvapený výraz v očích, jak se můj synek dostal hluboko.. Tiše jsem jí záviděla, až můj synek bude mít 20cm, tak na něj nasednu. A jak stříká.. Ta holčina byla jak sněhulák hihi :)

Ondra 1985 (Po, 19. 9. 2011 - 07:09)

Mě taky v 16 letech poprvé...Jak jsi teď starý??

Ondra 1985 (Po, 19. 9. 2011 - 07:09)

Mě taky v 16 letech poprvé...Honza-18.9.2011 13:53: Co Ti bylo více příjemné?? Laskání na břiše, nebo dráždění bradavek.

honza (Ne, 18. 9. 2011 - 13:09)

Mě taky v 16 letech poprvé zaučila sestřenice které bylo 19 let. Po rodinné oslavě jsme spali v jednom pokoji já jsem spal jenom ve slipech a ona na vedlejší posteli. Ve spánku jsem se odkopal tak že jsem byl rozvalenej na posteli, sestřenka mě zahlédla a přilehla si ke mě, začla mé laskat na břiše, dráždila mi bradavky pak sjela dolu a byl konec chvíli mi ho kouřila pak mi nasadila kondom a napíchla se na mě rozkrokem, dlouho jsem nevydržel a pak jsem se tak silně vystříkal. tak to bylo moje první stříkání do kundičky.

K. (Ne, 18. 9. 2011 - 09:09)

Takové kravské téma mohou vymyslet pouze úchylové!!!!!!!

M.D (Ne, 18. 9. 2011 - 08:09)

ja sem v detstvi zazival neco podobnyho jako ty. kdyz mi bylo zhruba 12 zacala me zneuzivat moje sestrenice ktere bylo tehdy 18 a jeji kamaradka o rok starsi nez ja. Bal sem se tak sem je poslouchal a dwlal co mi rekly. Musel sem se pred nimi svlikat, libat jim nohy a plnit prikazy typu udelej 20 kliku. Kdyz mela sestrenice naladu zavazala mi oci a ja ji taky musel lizat pipinu ale i zadek. Veci co sem musel delat je vic, nebudu je tady vypisovat.

radek (Ne, 18. 9. 2011 - 00:09)

Mám starší sestru o 10 let,táta umřel před 8lety a máma je pracovně vytížená až,až a je často na dlouho mimo domov.Sestra převzala domácnost a z nedostatku času po mě vyžaduje uspokojení.Musim ji lízat jak bradavky tak přirození a po zvlhnutí i souložit akorát stříkat musim do ůst.Říká že to je bezpečný sex.Je mi 14 a sestra povídá že mám penis při ztopoření 22/5,4 dost velký a semene velké množství.Je to normální že sestra to chce pomalu každý den a občas pozve i kamarádky které musím také pomilovat?

karel (Ne, 18. 9. 2011 - 00:09)

Je mi 13 a mamka mi kontroluje penis po kuopeli.Přetahuje mi kůžičku tak až vystříknu.Nedávno mi i měřila penis a při erekci mám 21/5 a povídala že stříkam hodně spermatu.Mamku jsem viděl nahou náhodou asi 2měsíce a nejraději bych ji ošukal.Je to normální jak z mé strany tak i z její když mi penis vyhoní?

Václav (Čt, 7. 7. 2011 - 09:07)

K tomu pedagogovi stejného...A co se myslí tím dozorem? Tam byla jenom někde v šatně přítomná, pro případ že by se něco stalo. Nebo tam stála přímo ve sprchách a pozorovala nahá těla? To je docela rozdíl.

P.L. (St, 6. 7. 2011 - 22:07)

K tomu pedagogovi stejného pohlaví-to je často nemožné vyřešit. Na naší škole byl počátkem 90.let JEDINÝ učitel, jediný muž. A ten učil chemii a fyziku. Tyto dva předměty učil pouze on a ještě jedna učitelka (protože samozřejmě musí být zastupitelnost). Takže je jasné že se nemohl sbalit a odjet místo výuky s námi do bazénu. Takže s námi jezdily dvě učitelky, které musely zajistit i dozor na šatně a ve sprchách. Jedna u holek a druhá u nás, občas se vyměnily. Většina kluků to neřešila a nestyděla se ani ve 14 letech. Prostě jsme to brali jako kdyby tam byla naše máma. Jak se to řeší dnes nevím.

Khón (St, 6. 7. 2011 - 00:07)

To je cavyků kvůli tomu,...Si zkusej donutit takovýho čtrnáctiletýho parchanta, aby se jim svěřil s takovejma intimníma problémama, nebo aby si nechal na toho svýho fógla dokonce sáhnout od mamy, a potom ať si tady kvákají jak mladá vrana něco vo cavykách...

Honza (Po, 4. 7. 2011 - 11:07)

To je cavyků kvůli tomu, když někomu nejde stáhnout galuska. Buď to jde, nebo nejde, a pak by měl mít hlavní slovo doktor.

nic proti (So, 26. 3. 2011 - 16:03)

Ohledně Pavlovy učitelky....ale ste ůplně jiná. Měl by být zajištěn pedagog stejného pohlaví

Alena (Po, 24. 1. 2011 - 21:01)

Jitko,klidně mu to přetahuj dál,je to lepší než,aby musel na obřízku.Mě to mamka také dělala do 10 roků.

Alena (Po, 24. 1. 2011 - 21:01)

Jitko,klidně mu to přetahuj dál,je to lepší než,aby musel na obřízku.Mě to mamka také dělala do 10 roků.

Reklama

Přidat komentář