Reklama

Kontrola přirození náctiletého

Pavel (St, 25. 2. 2009 - 10:02)

Mně to mamka taky kontrolovala až skoro do 15 let, ale asi hlavně proto že brácha skončil na obřízce. Ale určitě mi tam od nějakých 8 let nesahala rukou!!! Vešla mi do koupelny a nechala mě abych si před ní stáhnul předkožku, nebo se tam umyl. Ale v tomhle věku mi tam nesahala ona.

Janča (Út, 24. 2. 2009 - 18:02)

Čauky, nás doma s báchou mamka ušetřila potupných prohlídek, nechápu co má za smysl jak tu mnozí píší nechat svléknout syna do naha a prohmatávat mu pytlík a přetahovat předkožku, od toho jsou doktoři, ale že to tak někde chodí vím i ze své skušenosti, když jsem byla na prázdninách u tety, to mi bylo tak 13 - 14 let tak jednou odpoledne když přišla z práce vlezla do pokojíku kde jsem byla s bratranci a suše oznámila že je prvního, ať se připravímu, kluci věděli co se děje, svlékli se do slipů a čekali až je teta, jejich máma !!! zavolá a šli po jednom do obýváku kde je jak mi řekli teta vyšetřuje i bez slipů, prohmatává jim varlata a penis, předkožku atd. prý ji to doporučila doktorka... no nevím, já bych synovi do slipů v jeho čtrnácti letech určitě nesahala. teta byla dost divná, kluci měli zakázané si honit, museli spát bez peřin, aby si to nedělali pod ní a teta ráno zjištovala, jestli měli pravidelně poluci, což byl pro ní důkaz že nemasturbují.....

Blanka (Út, 24. 2. 2009 - 10:02)

Doktorka se určitě podívá, stáhne Ti předkožku, zkontroluje varlata a možná pod ně dá ruku a nechá tě zakašlat. Ale stydět se nemusíš, ani kdybys měl erekci, ona už takových kluků viděla. Ji to nijak nevzrušuje, je to její práce. A mamku (nejspíš u toho bude muset být) už vůbec ne. Pro ni jsi její dítě. Pokud se před ní stydíš, domluvte se spolu ať se tu chvíli na tebe nedívá.
To samé Tě čeká ještě v 15 letech, nedávno jsem se synem na té prohlídce byla. Potom už budeš chodit k doktoru sám.

Návštěvník (Út, 24. 2. 2009 - 09:02)

Aspoň uvidí,že ti to dobře funguje a ještě bys na ní mohl cáknout semínko.

Jakub (Po, 23. 2. 2009 - 14:02)

Je mi za nedlouho třináct a pudu na prohlidku a bojím se že když mi bude chtit doktorka skontrolovat penis tak že se mi postavi

Jonaska (Pá, 13. 2. 2009 - 16:02)

Treba s tim mival driv problemy. Tak max. do 15-16let. Rozhodne je to lepsi nez aby mel v dospelosti zbytecne problemy ktere by se dali vyresit kdyby se na ne prislo v cas. A stud matka-syn neni totez jako stud otec-dcera. Hodne take zalezi na vychove a pristupu. Rozhodne je lepsi kontrolou predejit neprijemnostem. A takova kontrola (pretazeni predkozky, kontrola uzdicky a zaludu, prohmatani varlat a sourku) je zalezitost tak na 2-3 minuty a nemusi se dělat casto. Stačí jednou za ctvrt ci pul roku!

Návštěvník (Čt, 5. 2. 2009 - 21:02)

Tak bych řekla, že Jana a Fgh jsou jeden a tentýž uchýl. Přečtěte si znovu jejich příspěvky a všimněte si, že mají stejné hloupé chyby. Jinak si myslím, že je třeba chlapce od dětství poučovat o důležitosti hygieny a ne kontrolovat do "důchodu".

v (Čt, 5. 2. 2009 - 20:02)

Na 1. stupni ZS se ma kontrolovat pripadna fimoza a od 2. stupne (pravidelne) schopnost erekce. Od stredni skoly pridame (tez pravidelne)kontrolu ejakulace.

Návštěvník (Čt, 15. 1. 2009 - 14:01)

Je pravda,že tě měly obě upozornit co tě čeká.Ale bez toho se neobejde žádná prohlídka náctiletého.A buď rád.Sám by jsi nepoznal co je špatně.Kdyby bylo.

fgh (Čt, 15. 1. 2009 - 07:01)

Já nikdy nezapomenu na třináctiletou prohlídku, která probýhala jako ty ostatní když jsem myslel že je po všem tak mi doktorka řekla at se postavím a stáhla mi před mamkou zničeho nic slipy, mě nikdo nic neřikal doma a přednašima sem se dost stiděl takže to bylo strašné.Bez varování mi je stáhla popada penis a několikrát přetáhla pak dala ruku pod varlata a řekla at zakašlu a pak mi je ještě prohmatala.Ještě dneska když si na to vzpomenu je mi hrozně bylo to opravdu nečekané.

jana (St, 14. 1. 2009 - 17:01)

Já mám doma třináctiletého syna a po dohodě s jeho dětskou lékařkou jsme se dohodly, že je potřeba mu kontrolovat přirození protože má potíže s přetahováním a hůře sestouplá varlata a sám na to zatím kašle takže at se nenechá nic dělat ale už si na to i zvykl že si ho musí přikoupeli přetahovat předemnou.A koncem každého měsíce musí trenky dolů a musím mu prohmatat varlata ale myslím, že je to lepší než kdyby se to nehlídalo a bylo to horší.Sám říká , že je rád že mu to dělám juá než kdyby chodil k doktorce před ní se stidí více.

Pepa (Po, 12. 1. 2009 - 19:01)

Tak já jsem byl poučen kolem dvanácti let a už mne nikdo z rodičů nesledoval. Při koupáni nebo sprchování jsem prováděl běžnou hygienu, ale matka neměla potřebu to sledovat.

Pavel (Po, 12. 1. 2009 - 09:01)

Mě taky kontrolovala přirození mamka a to do 15 let. Myslím že na tom nebylo nic divného. Brácha měl fimózu, obřízku mu dělali v 11 letech (jak jsem se později dověděl měl ji i otec). Tak do osmi let mi to mamka přetahovala sama, potom už mi na něj samozřejmě nesahala rukou. Jen když mi v koupelně mydlila záda, tak mi řekla "ukaž pimpulu" a podívala se, jestli se tam správně myju. Předkožku jsem si stáhl samozřejmě sám. Pokud tam uviděla nějaké nečistoty tak jsem si to musel hned a před ní umýt. Naposledy se mi tam dívala někdy v 15 letech. A když si všimla že chodím s holkou, tak už se jen zeptala jestli je všechno v pořádku. A tím to skončilo.
Nevím jak vy, ale mě i v těch 15 letech vadilo míň se svléknout a ukázat přirození vlastní mámě, než nevlastnímu otci (naši byli rozvedení). Toho jsem bral téměř jako cizího člověka.

matka (Ne, 30. 12. 2012 - 23:12)

já synovi kontroluji jak předkožku tak i prostupnost konečníku. Důvod je jak prostupnosti kvůli stolici tak i o hlídání trhlinek

Ohmatka (Ne, 30. 12. 2012 - 20:12)

Jirko prosím napiš mi nebo...Ohmatám varlátka a při tom se udělám. prst do prdele, pindíka vzruším - jsou to tu samí úchyláci, jen se nesvěřujte s ničím o svých dětech tady.

D (Ne, 30. 12. 2012 - 20:12)

Pokud se jedna o normalni rodice, mohlo by se eventualne jednat o kontrolu, zda dite nema tesne pod analnim otvorem ritni trhlinu.

Ritni trhlina se sice muze objevit u kohokoli, ale u deti a mladych lidi je z nejakych duvodu precejen o neco castejsi nez u starsich vekovych kategorii.

Alternativou takove kontroly by vsak tez mohlo byt se ditete jednoduse obcas zeptat, zda nepocituje nejakou bolest pri stolici.

Takhle bych to aspon delal ja.

rodič (Ne, 30. 12. 2012 - 19:12)

ahoj taky mi je 13 let a...Jirko prosím napiš mi nebo rodiče proč ti kontrolují zadeček já své syny také kontroluji ale jen přetahujeme kůžičku a kontrolujeme sestouplá varlátka

dvojčata (Ne, 30. 12. 2012 - 18:12)

jme dva kluci 12 let a oběma nám naši kontrolují jak jde stáhnout kůžička i varlátka do zadku nám nekoukaj

Jirka (Ne, 30. 12. 2012 - 18:12)

ahoj taky mi je 13 let a rodiče mi kontrolujáí pindíka i koule a jednou za měsíc i trochu prstem zadek

. (Út, 25. 12. 2012 - 17:12)

ja jsem dneska opila pod...Strč si do píči rovnou celej stromeček, úchylná chlívačko!

Reklama

Přidat komentář