Reklama

Kontrola přirození náctiletého

Návštěvník (St, 15. 9. 2021 - 07:09)

Máma se se mnou nepárala. V pěti letech jsem měl ošklivý zánět a tak denně kontrolovala, jestli mám za žaludem čisto. Nedotýkala se mne. Jen se podívala a vždy dbala na hygienu. Dodnes si myji penis po každém vymočení a výronu. Problém s nahotou jsem neměl ani u dětské lékařky. Nevadila ani moje trvalá erekce, na rozdíl od mámy.

Matěj (St, 15. 9. 2021 - 06:09)

Proč ti to dělá problém? Jen se svleknes a to je celé pak se zase obleknes.

Návštěvník (St, 15. 9. 2021 - 15:09)

No že na mě tak divně koukaj

Návštěvník (St, 15. 9. 2021 - 06:09)

Mě vždy dělá problém si svléknout trenky před doktorkou a nebo když jdu na bazén tak v šatnach. Taky se stydím i doma když jsem ve vaně aby tam nikdo nepřišel co stim?

Martin (St, 15. 9. 2021 - 07:09)

Kolik ti je?

Návštěvník (St, 15. 9. 2021 - 15:09)

16

Martin (St, 15. 9. 2021 - 15:09)

Myslím že se nemáš za co stydět, já se svlékám v poho. Nikdo na mě nekouká a já si nikoho nevšímam

Návštěvník (Čt, 16. 9. 2021 - 21:09)

Tak jsem asi nějakej vadnej nebo já nevím

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 19:08)

Me doktorka na prohlídce řekla ať si stáhnu spodní prádlo a prohmatala mi koule a potom mi stahovala predkozku a Koukal se mi na zalud. Predkozka mi šla hur stáhnou tak to zkoušela vícekrát až to šlo lip ale stejně me poslala na další vyšetření kde predkozku stahovali násilím a když to moc neslo tak provedly obrizku.Teď sice predkozku pretahnu ale při stoporeni to jde hůř a dole se zaskrti ze to dost pne takže ji nemohu mít dlouho staženou a musím ji vrátit zpět. Myslím si ze se jim ta obrizka moc dobre nepovedla

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 20:08)

Kdyby ti "provedly" obrizku, tak předkožku nemáš.

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 23:08)

Jen mu podřízly uzdičku .

Návštěvník (Po, 19. 7. 2021 - 17:07)

a bude to opravdu dělat sám? takhle jsem nad tím měla kontrolu..........

Návštěvník (So, 17. 7. 2021 - 21:07)

jinak náctiletým je třeba kontrolova hygienu. A nakonec i samotné přirození. Kluci blbnou, při nevhodné masturbaci může dojít k poranění. Ne každý se svěří matce. A ne každý si ptáka sám umyje bez dohledu. Nakonec i mě máma musela připomínat, že si musím vyčistit zuby. Mytí ptáka je stejně důležité, ne-li více. Kluk se stydět nebude, pokud to matka dělá od dětství. Nenechat se odbýt začátkem puberty, že se stydí. Pro kluka je daleko příjemnější, když ten falešný stud jednou překoná a pak před matkou doma chodí nahý. Případně i před svojí sestrou. Klukům ani nevadí, že sestra vidí jeho a ne on ji.

Abe (So, 17. 7. 2021 - 17:07)

Zajímavé postřehy. Ve starověku byla nahota zcela normální. Probíhaly orgie a bakchanálie, incest patřil k dobrým mravům. Nástupem křesťansví se nahota stala hanbou. Jeho působení máme v genech. Já jsem byl nahotou ponižován a trestán. Nerad se svlékám, protože nevím jestli nebude následovat bití, nebo sex. Je to trauma z dětství. Nicméně, když se svléci musím, například v nemocnici (býval jsem častým hostem na urologii, po operaci předkožky u dětské lékařky a p.), prožívám zvláštní směs strachu a vzrušení. Na funkci pohlaví to, ku podivu, nemá vliv. Takže jednou za mlada, jsem byl ve Františkových lázních, úplně nahý (že si zaplavu sám), předveden k bazénu a jeho okolí, kde byla spousta rovněž nahých žen. Dámy z toho měly senzaci a reagovaly nadšenými výkřiky. Doktoři měli legraci, já bych se propadl, ale penisu to nevadilo. Trčel celou dobu šikmo vzhůru. Trauma jde asi léčit různě.

Návštěvník (So, 17. 7. 2021 - 21:07)

co psali, tak ve středověku byli městské lázně, kde byli nazí společně muži a ženy. Církvi to nevadilo, víc vadilo, když majitelka lázní provozovala i jinou živnost. Období puritánství spadá do novověku. I když královně Viktorie, ač musela mít zahalený i kotník, tak kohosi překvapila, že měla zcela obnažený dekolt. Jinak řečeno, chápu že kozy měla zcela venku. Já takto narazil v pátek, koupal jsem se nahý trochu stranou. Poblíž byly dvě skupiny starších žen (55+). Když jsem lezl z vody, tak do vody šla jedna skupina těch starších žen, nevadil jsem. Pak jsem se sušil u břehu, do vody šla druhá skupina dvou žen. Jedna pak měla připomínku, že tam není nudapláž. Přitom všechny ty dámy měly prsa venku. Nebyla to malá prsa, opravdu velké kozy. To nevadilo, mé péro ano. Tak jsem se omluvil a po oschnutí šel pryč. Trochu nechápu, proč jejich prsa nevadí a můj pták ano? Navíc když tam šla k vodě, viděla, že stojím vedle nahý. Šlo jít kus vedle... Jinak nahé koupání, to bylo i na Bulovce. Před lety o tom bylo něco i v televizi. Paním se nelíbilo, že tam jsou nahé a prohlíží si je puberťáci. Všichni nazí dohromady, malé děti, dospělí, pubescenti. Já bych to určitě odděli. Zvlášť bych měl čas pro dospělé a zvlášť do 18 let. Takže nezletilí by maximálně viděli nějaký doprovod rodičů u menších dětí. Dle pohlaví, proč to oddělovat. Ve školce to děti neřeší, nahota jim nevaní, ani holčičky se nestydí. S vírou to nemá co dělat. Slyšel jsem, že i luterský farář v Německu se koupal nahý s mládeží. Asi takových farářů je více. Proč s tím začala katolická církev až v novověku, těžko říci. Jako kluk jsem nebyl zvyklý na nahotu, když jsem pak začínal chodit na nuda, občas se mi stalo, že jsem do vody ejakuloval. Bez nějakých dotyků rukou, prostě mi stačilo co jsem viděl, nebo jen blízkost nahých žen.

Abe (So, 17. 7. 2021 - 22:07)

Samozřejmě, že i já mám jiné zkušenosti. V jisté nejmenované zemi starosta zavelel a celá vesnice, včetně stařen a nemluvňat se koupala a všichni zcela nazí. Já s nimi, povinně. Několikrát jsem se udělal a nikomu to nevadilo, protože se jim to stávalo také. Na nudy jsem nechodil, protože bych měl stálou erekci a asi bych také bezděčně ejakuloval. Co se týče starších žen, tam byl rozdíl v tom, jestli měly naději, nebo ne. Byl jsem na babky a bylo by toho mnoho. Jen jeden příklad. Kutil jsem v garáži a když jsem potřeboval, tak jsem si odskočil do zcela neprostupného křoví. Ta baba odnaproti, žalovala manželce, že se před ní obnažuji a honím. Manželka nad tím mávla rukou. Od té doby, žádné křoví. Močil jsem jí přímo do okna a několikrát i semenil. Už si nestěžovala, protože byla v naději. Už jsem tady zmínil, že mám z nahoty trauma z dětství. Když jsem se musel svléci následovalo většinou bití, nebo mastubace a pak bití. Málokdy byla máma milosrdná, ale to je psychycký blok. Nerad se svlékám. Jen když musím. To fakt nemá s náboženstvím nic společného.

Adam (Ne, 17. 1. 2021 - 08:01)

Odmalička jsem měl problémy s přetahování a mamka mi predkožku stahovala do 16,nez jsem šel na obřízku. A kulky mi kontrolovala celý život každé 4 měsíce až do zhruba 20, prý kvůli vyvoji

Abe (Ne, 17. 1. 2021 - 23:01)

Tak to jsi měl dobrý. Mě se matka nikdy nedotkla. Kontrolovala mne jen pohledem a nutila mne k časté masturbaci. Jednou jsem si na penis namaloval její rtěnkou flek. Když to viděla, hrozně se vyděsila a mazali jsme k doktorce. Ta ovšem okamžitě poznala o co jde a tak dlouho mi otírala ptáka, až flek zmizel. Jindy jsem si nabarvil černý flek na žaludu. Doktorka se koukla, smála se a lihem mi žalud omyla. Pálilo to jako čert. Tak jsem s těmito srandičkami přestal. Horší bylo, když se mi v močové rouře ulomila pastelka a nešla ven. Byla stále hlouběji, až za prostatou. Pomohla sousedka, zdravotní sestra v důchodu. Nejdřív jsem to zkoušel vymočit, Pak jsem se musel vyhonit. Moč i semeno vytékalo s problémy. Nakonec mi do penisu zasunula trubičku na cévkování a po několika pokusech ten kousek vysála. Dala mi vypít litr urologického čaje a pak jsem pro kontrolu, jestli je vše v pořádku, znova močil a ejakuloval. Vzorky, jak tomu říkala, si ponechala. Pak jsem k ní chodil i s mámou kontrolně stříkat semeno do skleniček. Tvrdila, že se honím špatně a předváděla jak to mám dělat lépe. Uměla to fantasticky. Bylo to příjemné, dlouhé a vždy jsem hodně stříkal. Semeno si ponechala.

Abe (St, 23. 12. 2020 - 22:12)

Po operaci zcela přirostlé předkožky jsem si užíval značné pozornosti dětské lékařky při každé prohlídce, vždy za účasti matky. Nejdřív jsem musel penis masáží postavit, pak byl prohlížen i prohmatáván žalud a hrubý šev na předkožce po šití. Bylo příjemné těšit se pozornosti dam a docela jsem se na to těšil.

Klára (Po, 21. 9. 2020 - 14:09)

Holky chtěla bych se zeptat jestli doktorka kontroluje na 17 leté prohlídce prsa a vagínu?

Reklama

Přidat komentář