Reklama

Kontrola přirození náctiletého

Návštěvník (So, 18. 9. 2021 - 10:09)

Mě kontrolovala penis každý den večer. Obnažil jsem žaluda, jestli za ním nic nemám a pak vyčůrat, vyhonit, umýt a spát.

pavel (Pá, 17. 9. 2021 - 19:09)

k nám chodila teta a tý to bylo fuk, fimóza sem, fimoza tam vlezla ke mě do sprchy, stáhla kůžičku a pin´doura dala do pusy, a ten ocas bryndal , sem ho vyndal,

Matěj (Čt, 16. 9. 2021 - 22:09)

Mně jen sáhla na koule a přetahla 3x a to bylo celé. Trošku se začal stavět, ale to je v pohodě. Nic hrozného.

Martin (Pá, 17. 9. 2021 - 07:09)

Kolik ti je kámo?

Návštěvník (So, 18. 9. 2021 - 07:09)

16

Petr (St, 15. 9. 2021 - 20:09)

Od kontroly prirozeni patnactileteho je lekar, nikoliv rodice. V tom veku je to jen nekolikavterinova kontrola zda pubertak dospiva normalne. Moje lekarka je pritekyne mych rodicu takze jeji prohlidky jsou dukladnejsi. Od te doby co jsem priznal ze jsem pohlavne aktivni to ted zahrnuje stahovani predkozky, dukladna prohlidka obnazeneho zaludu, ohmatani cele delky penisu a, protoze jsem ve veku zvyseneho rizika rakoviny varlat, i jejich ohmatani.

Návštěvník (Pá, 17. 9. 2021 - 12:09)

to je nesmysl, jestli si kluk denně stahuje předkožku a myje si žalud, to musí kontrolovat rodiče, mnohdy matka samoživitelka. Stejně jako zubařka není od toho, aby kontrolovala, jak si děti čistí zuby. Od toho jsou rodiče. Pokud otec vychovává dceru sám, pak je lepší, aby poučení o ženských záležitost jí dala nějaká žena. Ale zkontrolovat synovi, že si stáhne předkožku, to matka snad může. U dospívajících kluků stejně matka obvykle syna zastihne při masturbaci, takže není důvod se stydět, když ho má v ochablém stavu.

Petr (Pá, 17. 9. 2021 - 17:09)

Tobe rodice kontrolovali penis jestli si ho myjes?!? Sazim se, ze se u vas provozovaly jeste dalsi podivne veci.

Návštěvník (Pá, 17. 9. 2021 - 19:09)

Zato ty jsi z jiné planety.

Návštěvník (Pá, 17. 9. 2021 - 12:09)

vlastně i u té masturbace je dobré, když matka syna nachytá. Aby viděla, že to dělá bezpečně, nějaké hlazení žaludu, přetahování předkožky. Ale ne zastrkávání předmětů do močové trubice ap. Nebo zasouvání pyje do hadice od vysavače. Prostě s klukem promluvit, říct mu, co dělat nesmí a co je nebezpečné a co naopak může a je normální. Podobně poučit i holky, ale vhodnější, když to poučí nějaká žena.

Barča (Pá, 17. 9. 2021 - 15:09)

Syna mám co se týče jeho sexuálního života pod kontrolou. Sem tam ho tajně sleduji při honění a vím, že si nijak ublížit nemůže. Jemně si ho tře až dojde k orgasmu. Takže jsem klidná. Jinak je to vzrušující podívaná.

Návštěvník (Pá, 17. 9. 2021 - 15:09)

tím si nijak neuškodí, hlavně do močové trubice nic nezasouvat.

Návštěvník (Pá, 17. 9. 2021 - 13:09)

Se mnou si máma užila. Předměty v močové trubici, zaškrcený, už modrý penis, odřený žalud, oteklý pyj atd. Naštěstí si s tím vždy poradila místní léčitelka.

Návštěvník (Pá, 17. 9. 2021 - 13:09)

Ano, je to o důvěře. Když se klukovi s ním něco stane, zaškrtí se, odře, oteček, předmět uvnitř atd., tak by s tím neměl bát se jít za matkou. Jednak to je věc důvěry a potom taky musí být zvyklý být nahý před matkou. Jinak falešný stud mu zabrání a v nejhorším případě může dojít k odumření žaludu - u zaškrcení předkožky vzadu. Prostě u kluka v pubertě neexistuje, aby se zavíral v koupelně, matka musí mít přístup, aby měla vše pod kontrolou, ručí za jeho zdraví. Do 18 let určitě, já bych řekl, dokud ho matka živí, což je mnohdy do 26 let i výše. Klukům nic neudělá, když ho vidí vlastní matka.

Návštěvník (Pá, 17. 9. 2021 - 13:09)

Již jsem zmínil povinnost ukazovat dennně matce penis, většinou ztopořený, matce ke kontrole hygieny. Považoval jsem to za zcela normální a také i ona. Jenže tady se moralisté mohou přetrhnout v odsuzování matek, které se zaobírají pohlavním vývojem svých synů.

Návštěvník (Pá, 17. 9. 2021 - 15:09)

někdy klukům po stažení předkožky stojí, matky o tom vědí. Ztopořený penis znají od manžela nebo partnera, není třeba aby se kluk falešně styděl pod takovou záminkou.

Barča (Pá, 17. 9. 2021 - 16:09)

Syn si předkožku nestahuje a i tak má pořád erekci. Měla jsem dřív více partnerů, takže dokonale znám stojící penisy. Syn je teď ve věku kdy se za ten svůj ocas stydí, dává pozor, abych mu ho ani na okamžik nezahlédla. No, neví, že ho vídávám při té jeho onanii.

Val (Pá, 17. 9. 2021 - 16:09)

A kolik mu je? Stojí už to za to?

Barča (So, 18. 9. 2021 - 04:09)

Bylo mu 14. To víš že to stojí za to. Zvláštním způsobem si ho tak jemně tře, při ejakulaci je spíš tišší a po vytečení má už slušně semene. Umí si udělat dobře.

Návštěvník (So, 18. 9. 2021 - 08:09)

To je dobrej. Já jsem při ejakulaci nikdy nezadržel sténání, a máma na mne volala, abych si ho nezapomněl umejt. Věděla o každém mém výronu.

Reklama

Přidat komentář