Reklama

Tresty v práci

A (So, 26. 5. 2007 - 12:05)

Jirka:Pro všechny, kteří si stěžují. Nikdo (snad s jednou výjimkou) se nezmiňují, zda byli potrestáni po právu. Pokud ne, jedná se o šikanu. Ale pokud jde o trestání za prokazatelné přestupky, myslím, že je to v pořádku. Ruku na srdce, ze slovní čí písemné důtky budete mít legraci a na stovku pokuty zapomenete druhý den.'

A (So, 26. 5. 2007 - 12:05)

Vlasta:Františku a Laděno proti tělesnému trestání na pracovišti se lze bránit jedině změnou zaměstnání, ale ani to není 100%. Já prodávala v řeznictví a vedoucí mne občas dávala trest i páskem na holou a tak jsem odešla do jiného města, prodávám v lahůdkářství. Pan majitel mne sice nebije, ale je dotěrný a dává mi najevo, že pokud mu nebudu po vůli, tak asi budu muset odejít.Začínám litovat, že jsem odešla z řeznictví, prože toto je ještě horší a když opět změním místo, tak mě asi nikdo nezaměstná, jedině asi nějaký Hypermarket, ale tam si nevydělám ani na nájem.&ltCO DĚLAT>'

A (So, 26. 5. 2007 - 12:05)

Laděna:Pročítala jsem si komentáře a Váš mne nejen překvapil, ale i zaujal. já jse o hodně mladší, je mi 24 a taky jsem občas v práci od šéfky bita. S oblibou mne tahá za ucho, dává mi pravítkem přes prsty nebo zadek. Nechce se mi dát výpověd, ale nelíbí se mi to.'

A (So, 26. 5. 2007 - 12:05)

František:Není to úplně k věci, ale snad mi někdo poradí, problém je podobného rázu. Byl jsem v práci potrestán tělesným trestem, za posledních půl roku dvakrát, bylo mi to velmi trapné a ve druhém případě i docela bolestivé. Když to shrnu bez větších detailů: Je mi přes třicet let, tuto práci dělám pět let, potrestání bylo oprávněné a objektivně řečeno asi i účinné. Ale je to normální?? Setkali jste se s tím někdo? František'

Tomáš (So, 3. 10. 2020 - 11:10)

Takovou šéfou bych bral. Mnžná bych i provokoval a dělal chyby záměrně, aby byly výprasky častěji. Vzrušuje mě to už když to čtu,

A (So, 26. 5. 2007 - 12:05)

Našla jsem pár příspěvků na toto téma na jedné diskuzi co již neexistuje tak vám je tu přihodím.'

Jirka (Pá, 20. 4. 2007 - 09:04)

Všichni komu se v zaměstnání něco takového stalo, a reálné to opravdu je, by to měli oznámit na policii a s majiteli takových firem by se mělo zatočit viz tento článek:

Přivázal mě ke štaflím apak mlátil,,
21.9.2006 20:07 | Anetka | Story ze života i mimo něj
Šokující zpověď: "Přivázal mě ke štaflím a pak mě zmlátil!"
Dvaadvacetiletá Jitka nedávno oznámila na policii podivné praktiky majitele české modelingové agentury. Cosmopolitan mluvil s dalšími odvážnými modelkami, které odhalily úchylného agenta a konečně ho poslaly za mříže.

zpoved Byla byste ochotná snášet kvůli vidině kariéry v modelingu bití a ponižování? Šokující události v plzeňské agentuře Viva dokazují, že některé začínající modelky si takové zacházení skutečně nechají líbit. Majitel modelingové agentury totiž hostesky a modelky surově bil a jeho chování mu celá léta procházelo. Až před nedávnem jedna z týraných dívek promluvila na policii.

"Za chyby jsem dostala ,na holou'."
Dvaadvacetiletá Jitka chtěla pracovat jako hosteska. Majitel agentury si ji letos šestnáctého května ráno pozval na pohovor a v rámci zkušebních testů jí zadal i písemný diktát. Po vyhodnocení se rozhodl chyby potrestat: čtyřikrát po sobě vyplatil adeptce na hostesku vždy pětadvacet ran přes zadek. Nejdřív ji mlátil přes kalhoty, pak přes kalhotky a nakonec "na holou". Použil přitom pomlázku, bambusovou tyč i svoji ruku. Bitá žena si dokonce musela rány sama odpočítávat. Když se bránila, přitahoval Jitku za ruku k sobě a nedovolil jí přiblížit se ke dveřím. Ani pláč ji nezachránil.
"Majitel agentury, čtyřiatřicetiletý Plzeňák Václav V., byl v roce 1994 odsouzen pro trestný čin pohlavního zneužívání k podmíněnému trestu," uvádí nadporučík Petr Kovář z městského ředitelství Policie České republiky v Plzni. "Soud mu uložil ochrannou sexuální léčbu, kterou ambulantně podstoupil, a zákaz styku s mládeží." Tuto podmínku muž (mimochodem absolvent pedagogické fakulty) evidentně nesplnil; tři roky nato si totiž založil modelingovou agenturu Viva, která pořádala mimo jiné soutěž Miss Poupě, určenou dívkám od dvanácti do šestnácti let. Od roku 1997 do letošního května jich prošly agenturou desítky a mnohé z nich snášely bolest a týrání stejně jako ta, která nakonec našla odvahu a obrátila se na policii. "Na základě výzvy ve sdělovacích prostředcích se přihlásilo ještě osm poškozených," podotýká nadporučík Petr Kovář. "Tenhle počet však nemusí být konečný. Vyšetřování totiž ještě pokračuje." Václav V. byl obviněn z trestného činu vydírání a hrozí mu uvěznění až na tři roky. Ubližoval i vám? Obraťte se na plzeňskou policii (tel. číslo 019/702 56 91) nebo se spojte s naší redakcí.

"V noci jsem brečela ponížením."
Stejné zacházení jako Jitka zažila i osmnáctiletá Klára. Šéf Vivy tuto atraktivní černovlásku s výrazně světlou pletí několikrát zbil tak, že měla modřiny ještě několik dní. Jako záminka pro trestání mu posloužilo téměř cokoli. "Byla jsem strašně hloupá. Do agentury jsem přišla v patnácti letech. Moc jsem doufala, že se třeba stanu slavnou modelkou, budu pracovat pro prestižní firmy v zahraničí a budu mít obrovský úspěch a spoustu peněz. Nechala jsem se bít, protože jsem si myslela, že to jinak nejde," vysvětluje. "Nebránila jsem se, neprotestovala jsem. Byla jsem skutečně ochotná udělat cokoli, jenom abych prorazila jako modelka. Tehdy jsem si myslela, že jiná agentura mi takovou příležitost nedá. Mlácení jsem vnímala jako nutné zlo, které nějak přežiju. Raději jsem v noci plakala ponížením, než bych zahodila svou ,životní šanci'," svěřuje se Klára. I dnes, s odstupem několika let, se stydí, že se sebou nechala hrubě zacházet. "Občas se mi o bývalém šéfovi zdá. Nemůžu vystát lidi, kteří mi ho připomínají. Když se teď podívám zpátky, už vím, jak strašně jsem byla naivní. Nikdy jsem se nesvěřila rodičům, nejlepší kamarádce ani svému příteli. Rozhodla jsem se, že nebudu vypovídat na policii. Nechci, aby někdo věděl, jak jsem byla hloupá," dodává.

zpoved"V kanceláři se fotografovalo i trestalo."
Také osmnáctiletá Simona si myslela, že ji čeká úspěch. Do Vivy ji před třemi lety přilákala letní škola modelek. "Učila jsem se tam správně chodit a líčit, měly jsme i hereckou přípravu. Nakonec mi ale celý kurz nebyl k ničemu. Jen stál spoustu peněz," podotýká drobná tmavovláska s hezkou postavou a výraznýma očima. Poté, co absolvovala školu modelek, dostala nabídku, aby pro Vivu dál pracovala. "Majitel agentury mi pověděl, že mě dostane do modelingu a že se můžu zúčastnit soutěže Miss Poupě. Šéf se mi moc nelíbil - byl malý, obtloustlý, slizký a úlisný. Nosil nemoderní džíny i košili a nikdy nezapomenu na jeho příšerné boty ,prestižky'. Měl vadu řeči a hrozně úzké rty. Myslím, že si Vivu pořídil proto, aby si léčil mindráky. Přesto jsem jeho slibům uvěřila," vypráví. Dodává taky, že se Václav V. snažil zachovat naoko profesionální přístup třeba tak, že všem děvčatům vykal.
Simona začala jednou týdně chodit do agentury. Tu tvořila jediná kancelář v Plzni na Belánce, která zároveň sloužila jako fotoateliér. V nemoderních a ošuntělých prostorách vylepšených několika fotografiemi na stěnách vznikaly snímky a zároveň se tam trestalo. Simona se těšila na soutěž Miss Poupě. Přihlásila se, přestože už v té době se mezi modelkami povídalo, že šéf s některými z nich spí. "Slyšela jsem, že Poupě vyhrávaly holky, které šly s majitelem Vivy do postele. Zrovna v roce, kdy jsem soutěžila i já, zvítězila snad nejošklivější dívka. Navíc se dvě modelky přímo na soutěži pohádaly se šéfem a on je okamžitě vyřadil z klání. V podstatě sám, bez ohledu na porotu, rozhodoval o tom, která z přihlášených vyhraje a která vypadne," vypráví Simona.
Sám šéf pořizoval s děvčaty desítky fotografií. Simona intenzivně pracovala několik měsíců, nikdy ale nedostala ani korunu honoráře, její snímky se neobjevily v žádných časopisech a o přehlídkovém molu si mohla nechat jen zdát. Stejně jako ostatní dívky. Viva totiž kromě Miss Poupě a školy modelek nevyvíjela žádnou činnost. "Kdybych věděla, že mě práce ve Vivě bude stát jen spoustu peněz a hodiny pózování před objektivem, nikdy bych pro ni nepracovala. Tehdy mi ale bylo čtrnáct, chtěla jsem se prosadit a měla jsem pocit, že v téhle agentuře mám šanci. Proto jsem nehledala práci jinde," vysvětluje Simona.
Trpělivost jí začala docházet asi po roce a půl nesplněných slibů o kariéře v modelingu. Navíc se stalo i něco, co ji donutilo Vivu rychle opustit. "Přišla jsem do kanceláře ve chvíli, kdy se po delší době objevila jedna z modelek. Šéf jí vynadal, že se dlouho neukázala, ona automaticky stáhla kalhotky a nechala si nasekat. Musela jsem se na výprask dívat. Když trest skončil, ukázal náš nadřízený na mě. Musela jsem si taky nechat namlátit na ,holou', prý aby mi to nebylo líto. Byla jsem v šoku. Nenapadlo mě, že by mi mohl něco udělat, a když prohlásil, že potrestá i mě, nedokázala jsem samým překvapením odporovat. Obě jsme odcházely ubrečené. Potom už jsem se v agentuře neukázala," prohlašuje Simona. "Výprask zase tolik nebolel, neměla jsem ani modřiny. Cítila jsem se ale strašně ponížená. Styděla jsem se, že jsem se nedokázala ubránit - a konečně mi došlo, že šéf je úchylný."'

Olga (St, 18. 4. 2007 - 11:04)

Já byla taky jako AU-PAIR v Anglii. Narazila jsem na strašné dítě. Rozmazlený jedináček. Jednou už mi ujely nervy a dala jsem mu výprask jen rukou ohla jsem ho přes koleno a naplácala mu. Samozřejmě si stěžoval rodičům a já dostala prý výchovný výprask abych viděla jaké to je od nich rákoskou a s kalhotkama u kolen. AU-PAIR už nikdy!'

KarelVilem (St, 31. 1. 2007 - 20:01)

Myslím,že není pro dívku nic zdravějšího,než když dostane veřejně přede všemi čerstvou lískovkou na holej zadek.'

Jaroslav Kolesnikov (So, 8. 5. 2021 - 17:05)

Ne nemyslím !

Jaroslav Kolesnikov (So, 8. 5. 2021 - 17:05)

Ne nemyslím !

Jaroslav Kolesnikov (So, 8. 5. 2021 - 17:05)

Ne nemyslím !

Anna Vitvarova (So, 13. 3. 2021 - 09:03)

Přesně tak.

milovnice podvo (So, 6. 1. 2007 - 15:01)

podvodnicku tohohle rangu primo miluju, at ich zde prispiva co nejvice...

John (Čt, 4. 1. 2007 - 00:01)

NEJLEPŠÍ FINANČNÍ NABÍDKA VAŠEHO ŽIVOTA.
DÁREK DO ROKU 2007 PRO KAŽDÉHO, KDO JE SCHOPEN VIDĚT DÁL, NEŽ K PŘÍŠTÍ VÝPLATĚ :

Motto :
'

Alča (Čt, 21. 12. 2006 - 10:12)

Moje kámoška byla jako Aupair v Anglii a jednou taky za něco dostala na holou rákoskou, že druhý den nemohla sedět. Je to zkrátka neuvěřitelný a hrozný co si k nám dovolují.'

rara (Ne, 12. 11. 2006 - 10:11)

tahle dobra irka by mela prijuchat do nasich restauraci v dobe obedu

ILČA (Ne, 12. 11. 2006 - 10:11)

Já byla jako Au Pair v Irsku. Ženská u které jsem byla mně přistihla s cigaretou na verandě. Byl tam všude přísný zákaz kouření. Dala mi vybrat vyhazov z rodiny nebo mně potrestá sama. Musela jsem se přehnout přes židli a dostala jsem takový výprask důtkama na holou prdel, že jsem se málem počůrala. Takovou bolest jsem nezažila. Pak už mně chutě na cigaretu definitivně opustliy.'

Evelyn (So, 7. 10. 2006 - 11:10)

Já jsem z pohraničí a v oblasti Drážďan se bití brigádnic děje dodnes. většinou není na holou, ale i to jsem viděla a ta dotyčná byla už 19 letá a měla pak pěkná jelita. Já jen aby jste si nemyslely, že je to něco ojedinělého '

rara (Pá, 6. 10. 2006 - 09:10)

kozlove a kozy pitomy tohle je forum sadomasochistickejch pervertu, no dobry.
piste dal pohadky o tom jak holka dostala v praci na zadek vy prasaci

Reklama

Přidat komentář