Reklama

léčitelka Alena Krejčová

Ewa (Čt, 26. 7. 2012 - 06:07)

Včera jsem se kontaktovala s Alenkou 20 min.stojí 1000,-Kč.,co se týče zdravotní diagnosy shodla se s lékaři. Co se týče zaměstnání a vzahů kde mám velké problémy, myslím si, že je naprosto mimo.Naťukla jsem i minulost,ale vůbec se nechytala.Je v ní i arogance, kterou občas neovládla.Člověk se Šambalou má být naprosto vyrovnaný, klidný a má vhled,který má jen několik jedinců na světě. Je to drahá zkušenost.

Karel X. (Ne, 8. 7. 2012 - 22:07)

nebyl někdo v Točný,jaký...Nebyl jste někdo v Točné za poslední dobu? Taky by mě zajímalo, co nového v točenských luzích a hájích!

Glock (Ne, 8. 7. 2012 - 22:07)

Alenka Pastelka už v TV není, nebo ano? Škoda... Když tam pronášela svá moudra, všichni jsme se doma smáli až do rána...

.o) (So, 7. 7. 2012 - 18:07)

to je fakt sranda :o))))

Jo, slepička na (Pá, 6. 7. 2012 - 09:07)

Děkuji, už jsem ho našlazačne někomu snášet zlatá vajíčka...

marie (Pá, 6. 7. 2012 - 08:07)

Prosím, na jaké telefonní...Děkuji, už jsem ho našla

Marie (Čt, 5. 7. 2012 - 22:07)

Prosím, na jaké telefonní číslo můžu poslat SMS pro paní Alenku Pastelku?

je to (Út, 3. 7. 2012 - 16:07)

smutné ,ale je to tak,naprosto souhlasím se šašulkou,provoláte tisíce a .....,zbytek si domyslete.

šašulka (Út, 3. 7. 2012 - 09:07)

milá paní alenko,ještě...no jen si nemyslete milá sharin,že je to něco rozumného,co ezo.tv produkuje,je to kšeft,lítají v tom velké prachy chudáků lidí,kteří věří,že jim dokáže pomoci někdo přes obrazovku a volají a čekají,až je automat pustí nebo nepustí do vysílání a penízky se točí jako blázen,to je celý efekt alenky pastelky a jejích kolegů,stejně nadaná je enia nebo jak se jmenuje,ta na povel i pláče a srceryvně vypráví o svých neštěstích,ale jsou to kecy v kleci,dávejte si moc velký pozor,podvodníků je v naší republice mraky a nestydí se,to je jejich hlavní plus,mějte se!

:o)) (Po, 2. 7. 2012 - 15:07)

milá paní alenko,ještě...tak najděte odvahu a zavolejte!!!

sharin (Po, 2. 7. 2012 - 09:07)

milá paní alenko,ještě jsem nenašla odvahu vám zavolat,ale sleduji všechny vaše ezo na tv,jste naprosto perfektní už jen jako člověk,moc vás zdravím a děkuji,že jste!!!!

jana (Ne, 8. 4. 2012 - 16:04)

nebyl někdo v Točný,jaký jsou novinky v léčení?co ceny, je krize jestli se nezdražilo atd.

josef (Út, 3. 4. 2012 - 10:04)

Jestli stojíte o pohádky,...zlodějka za kolik tisíců ??????????????

Jana Nováková (Út, 21. 2. 2012 - 13:02)

Dobrý den,
pokud se chcete opravdu uzdravit,nemocem předcházet a mít pevné zdraví a byt stastni doporučuji

http://ajurveda.sweb.cz/

pan Hloska mi a vsem mym blizkym moc pomohl a za to jsem mu nesmírne vdecna! Vic - nema cenu psat! :o) I Vám všem přeji pevné zdraví a štěstí!

Kl (Út, 21. 2. 2012 - 07:02)

Tenhle byl od nás z Brna,... To video mě pobavilo, přesně tak si představuji léčitele-podvodníka. Bláboly, nesmysly, řeč těla a reakce prozrazující lež. Bezohledný a bezcitný člověk. To není "léčitel", který by svému umění alespoň věřil.Jasný dacan.

Je to tenhle lé (Út, 21. 2. 2012 - 07:02)

Tenhle byl od nás z Brna, kdysi byl i v televizi:

http://www.www.b-tv.cz/vlna-z-brna.html?ep=615

jk (Po, 20. 2. 2012 - 17:02)

no tak to je borec,na toho si reforma zdravotnictví je tak nepřijde,a pak,že v Praze je draze.To je Alenka ještě z levného kraje :o)

Kl (Po, 20. 2. 2012 - 10:02)

byl to brňák, teď někde...chybami se člověk učí, boží mlýny si ho najdou

No, (Po, 20. 2. 2012 - 10:02)

to bude nejspíš Brňák...byl to brňák, teď někde psal že už v Brně není, že má nějaké "léčitelské centrum" někde u Třebíče. Bohužel jsem jeden z těch, co mu ve víře uzdravení nacpal asi 20 tisíc korun, a takových nás bylo určitě mnohem víc...

jo (Po, 20. 2. 2012 - 09:02)

to bude nejspíš Brňák...vychcaný brňák

Reklama

Přidat komentář