Reklama

léčitelka Alena Krejčová

Jana (Čt, 15. 11. 2012 - 11:11)

chtěla bych se podělit se svým názorem na tuto osobu. Byla jsem na semináři Automatické kresby ve dnech 8.11-11.11.2012 a horší seminář jsem nikdy nezažila. Pani Alenka Křejčová je nejsobečtejší a nejarogantnější osoba, kterou jsem kdy potkala. Nedopustila žádnou diskuzi. Při představování jednu účastníci která se při seznamování zmínila, že má Reiki drsně odsekla, že ji to nezajímá a že to nesnáší. Celý seminář se nesl v duchu vytahování a chvály jejího syna, který byl přítomen. Ničemu nenaučila, ba naopak udělala ze všech hlupáky. Důrazně varuji všechny, aby k ní nechodili . Alenka Pastelka se reprezentuje v TV úplně jinak než v reálu. Jediné co ji zajímá jsou peníze. Byla jsem svědkem kdy se rozčilovala, že musela zaplatit pití na semináři. Je to nehoráznost .

:O))) (Čt, 8. 11. 2012 - 19:11)

trochu pokory Alenko :o)))
nevím nevím co si myslet,neměla jsem z vás dobrý pocit,takhle se duchovní člověk nechová,jestli nejste s těmi na druhé straně....
láska a láska a bude fajn všem :o))))

:o) (So, 22. 9. 2012 - 15:09)

Lidi četla jsem nějaké...máš pravdu Verčo,ale on se jinak bez mamky neuživý i já jsem měla tu čest :o(
škoda......

Verča (Pá, 21. 9. 2012 - 18:09)

Lidi četla jsem nějaké diskuze o alence pastelce a musím Vás varovat, nesedne každému, umí být dost necitlivá a v žádném případě nechoďte k jejímu synovi, byla jsem u něj a ten talent co ona nemá.S Alenkou jsem se setkala jen krátce, když jsem byla u jejího syna. Skutečně má v sobě nějakou energii ale z toho co Vám řekne můžete být dost špatní. Syn má všechno jen okoukané od mámy a působí nedůvěryhodně. Jestli to chcete zkusit nenechte se objednat místo k ní k němu i kdyby ho vychvalovala sebevíc.Hodně štěstí.

zajíček (Út, 11. 9. 2012 - 22:09)

Já to video mám,ale je objemný. Na ulozto.cz by to možná šlo ale hodit ;-)

kikiriki (Ne, 26. 8. 2012 - 23:08)

jo je to ona, ma jen...ale neni to Alena Krejčová, ta pry je dobra. tato se jmenuje Daniela Krejčová,chova se jak psychopat a napada klienty, kteří o ní píseu na podvody.net. Navíc je tak stupidní,a dělá jako,. že tam píše pouze jeden bývalý klient. a vyhrožuje tam nějakými žalobami, no zdravá do Bohnic. Ona okrade člověka a pak má jěšte tu drzost ho napadat a obrátit všechno proti němu.

okkk (Ne, 26. 8. 2012 - 22:08)

Jani, já si myslím,že to...jo je to ona, ma jen predelane stranky. a stale tam neco pridava a pak tvrdi,ze napr. ty podminky tam mela jiz davno. je neskutecna lharka. webovky ma vymakane, ale tmer nic z toho ,co tam stoji nedodrzuje.

okkk (Ne, 26. 8. 2012 - 22:08)

Jani, já si myslím,že to...jo je to ona, ma jen predelane stranky. a stale tam neco pridava a pak tvrdi,ze napr. ty podminky tam mela jiz davno. je neskutecna lharka. webovky ma vymakane, ale tmer nic z toho ,co tam stoji nedodrzuje.

jana (Pá, 24. 8. 2012 - 14:08)

Gratuluji Davide,
moc pozitiva na adresu paní Aleny tu není :o( škoda....

David (Pá, 24. 8. 2012 - 04:08)

Mně osobně p. Krejčová pomohla, a je to o tom, jak si porozumíte a čemu věříte. Prostě to někomu sedne a někomu ne. Je to všechno cesta na neznámou délku. Myslel jsem, že moje cesta došla nakonec a nedokázal jsem si představit, že půjdu dál. Ale jdu, a musím jít, a když to nejde, tak mrkněte na své předky, co překonali a co museli překonat. A překonali to, a ve finále života, musíš věřit jen sám sobě, a ve víru v sebe. Tak to prostě je. Prostě najít svoji cestu a jít za ní a rvát se. D.

ewa (St, 1. 8. 2012 - 07:08)

Ewi a to je ona ? Nebo je to...Jani, já si myslím,že to není stejná, ale chtěla jsem upozornit na to, co je možné,já jsem taky slepě věřila pastelce

jana (Út, 31. 7. 2012 - 20:07)

Přečtěte si dnešní...Ewi a to je ona ? Nebo je to někdo se stejným příjmením? děkuji :o)

wwww (Út, 31. 7. 2012 - 10:07)

... http://www.tajnevedy.cz/cz/eshopy/amorova_komnata/ ted se maskuje zde, to video z primy asi už dali pryč

Palík (Út, 31. 7. 2012 - 10:07)

Přečtěte si dnešní...http://www.iprima.cz/videoarchiv/168242

Ewa (Út, 31. 7. 2012 - 09:07)

Přečtěte si dnešní "Blesk" je tam psané o Daniele Krejčové čarodějnici, které naletěli desítky lidí, jedna paní tam dokonce píše, ne jenom,že jí nepomohla, ale asi ji uhranula, protože od té doby se jí vůbec nic nedaří.

Palík (Út, 31. 7. 2012 - 00:07)

A čím to je, že se takhle...Andy, oni si to nepřipustí, ale kdo se zpronevěří, vyšší bytosti světla tyto lidi opouští, aby je donutili vrátit se k pokoře. Duchovní pýchu už jsem viděl mnohokrát a vždy byla potrestána. Rok i dva ti lidé přišli o kontakt potažmo o dary, zatím se je zmocní "astrál" tvářící se jako andělé, a až to pochopí a vrátí se k prvotnímu plánu pomáhat úpřímně druhým, vše se jim vrátí. Dokud jsou z nich nafoukané celebrity, prodejné děvky, protože toto není čestná služba pro lidi, nevěřím na kvalitu. Ukecanost a trochu psychologie, křeč udělat dojem.

Palík (Út, 31. 7. 2012 - 00:07)

2.7.2012 09:22 -...to je pravda,soudný nebude.Já na její hezký řeči, když začínala taky naletěl. Dnes ji nemůžu ani vidět ani slyšet. Andy, myslím, že je to zachutnání peněz, které ji přinesly popularita z EZA /škvár na tahání z lidí peníze/Něco umí, ať nekřivdím, ale je napojena na astrál, čili z ní už padají nesmysly vycucané z prstu.Kdo má na sobě černotu, zanešenou karmu /arogance, vědomé zahrávání si s lidma apd./ tak to má vepsané ve tváři, hrubý hlas,tvrdé rysy a senzibilní člověk to vycítí,co se děje. To samé Anny, Alešek je k smíchu. Prostě EZO nikdy!Jsou to cirkusáci.Určitě každý najde ve svém okolí dobrého léčitele, spousta kvalitních o sobě nerada na sebe upozorňuje a už vůbec podobným způsobem. Ezo není o kvalitě, ale o penězích a zviditelnění. Vám stačí ty strohé a hloupé odpovědi za tak hříšné peníze?

A nebo tohle:.. (Ne, 29. 7. 2012 - 18:07)

Měl jsem na mysli...2.7.2012 09:22 - sharin

milá paní alenko,ještě jsem nenašla odvahu vám zavolat,ale sleduji všechny vaše ezo na tv,jste naprosto perfektní už jen jako člověk,moc vás zdravím a děkuji,že jste!!!!

Aleš (Ne, 29. 7. 2012 - 18:07)

A co jako? Jaký příspěvek?Měl jsem na mysli příspěvky typu ,,hledala jsem pomoc u Alenky..."

Řekl bych, že žádný soudný člověk u takovéto osoby hledat pomoc nebude.

Andy (Ne, 29. 7. 2012 - 18:07)

Já ji ze začátku také...A čím to je, že se takhle změnila?

Reklama

Přidat komentář