Reklama

Obřízka

Návštěvník (Út, 9. 4. 2019 - 21:04)

Jako napsal jeden Slovák na OSACRu, že prý Zeman není alkoholik anonymný ale že je alkoholik verejný.

Tony (Út, 9. 4. 2019 - 17:04)

To je notoricky známá věc, v celé střední Evropě je tomu tak.

Steve (Čt, 11. 4. 2019 - 16:04)

V ČR určitě Né, v Polsku, Mad'arsku, Rumunsku, Rakousku rovněž né. Německo, Francie má možná víc, protože je zaslimákováno Araby a další chamradí mimo EU. Ale ti mne nezajímají. A k nim jistě patří i Židé. My ale Tony žijeme v ČR, takže nás zajímají HLAVNĚ domácí české problémy.

Zkoumal (Pá, 12. 4. 2019 - 07:04)

Ano , takže u nás jsme pořád pozadu, prostě to tu kulhá ... ale už tu konečně vidíme první náznaky avantgardy: "Obřízka určitě ano, říká plastický chirurg. Omezuje šíření HIV i rakoviny
Zatímco například ve Spojených státech je obřezáno více než 80 % všech mužů a obřízka patří k nejčastějším chirurgickým zákrokům prováděných v tamních nemocnicích, tak Evropě je obřezáno pouze 5 % pánské populace. A co se Čechů týče, tak ti tento zákrok podstupují až na výjimky pouze ze zdravotních důvodů! ".... A proto je zde již celá řada klinik soukromého charakteru nabízející tento nejčastější zákrok i z estetického hlediska. Za komunismu se soudružky údernice také neholily na intimních místech a dnes si depilují nohy i muži. Nemůžeme již říkat " u nás.."..žijeme přece v globalizovaném světe otevřeném všem národům, různých kultur, tradic a hodnot, Praha je již konečně kosmopolitním městem. Neobřezaný Američan je téměř vzácností, něco jako obřezaný Čech. A vůbec to nemá nic společného s vírou. Podle studií jsou díky obřízce mužské genitálie čistší, lépe vypadající a společensky přijatelnější. A v evropských zemích má obřízku většinou jen do pěti procent mužů.

sardanapal* (Pá, 12. 4. 2019 - 17:04)

He , komiku ... Nazývat vyholené metroušky , co nepoznali vojnu muži - může jen taková karikatura borca , ještě nejlíp vokopnutá do tangálů ...

Tony (Pá, 12. 4. 2019 - 16:04)

Také to není pravda, v některých částech USA to mračení pohlavních orgánů už vymizelo. Na emimino píše jedna, která žije v USA a tam kde bydlí se to už neděje.

AnonymniAlkoholici (Út, 9. 4. 2019 - 20:04)

Jediné co je notoricky známá věc, a možná i jinde než v celé střední Evropě je to , že gin je notorický alkoholik.

Tony (Út, 9. 4. 2019 - 13:04)

Pokud je tam správná zdravotní indikace, tak je špatné to takto nazývat. Potíž je v tom, že na 95% obřízek, provedených ze zdravotních důvodů je naprosto zbytečných. Taková medicina je pak pak z etických důvodů mrzačení a ubližování na zdraví. To jsem si nevycucal z prstu, to píše postižený obřízkou spisovatel Mario Lichtenheldt, který byl takto obřezán ve svých čtyřech letech.

Steve (Út, 9. 4. 2019 - 15:04)

"Potíž je v tom, že na 95% obřízek, provedených ze zdravotních důvodů je naprosto zbytečných."

Jak to můžeš vědět bez posouzení, navíc nejsi pofík z oboru.

Martin (Út, 9. 4. 2019 - 12:04)

A jenom naprosté hovado (anonym Josef) paušalizuje a myslí si že obřízka ze zdravotních důvodů je mrzačení!

Josef (Út, 9. 4. 2019 - 10:04)

Jenom naprosté hovado se může nechat dobrovolně zmrzačit.

Tony (Út, 9. 4. 2019 - 13:04)

Tak s tímto nesouhlasím. Nemám vůbec nic proti tomu, když se dospělý nechá obřezat naprosto dobrovolně i bez zdravotní indikace. V takovém případě je to každého věc a do toho mi vůbec nic není.

Tony (Po, 8. 4. 2019 - 12:04)

To mám ale převzaté od lékařů s akademickým titule, z nich jsi ty jednoho označil za nýmanda.

Matěj (Po, 8. 4. 2019 - 21:04)

Raději ni nepřebírej, můžeš tak dát akorát odkaz a my si to přebereme sami. Ty hovoř a piš sám za sebe a o nic víc se nestarej. Jestli hledáš někoho s předkožkou na přetahování, dej si inzerát. Stejně už víš kam.

Tony (Út, 9. 4. 2019 - 08:04)

Stupidně mě radit nemusíš, takové zájmy vůbec nemám.

Tony (Ne, 7. 4. 2019 - 23:04)

Tento kyd je bezcený. Obřízka pokud není provedena ze závažného zdravotního důvodu je mrzačení pohlavního orgánu A HLAVNĚ JE TO NEHORÁZNĚ OHAVNÝ FETIŠ . A pokrytecký evangelikál. škoda o něm mluvit a psát.

No (Po, 8. 4. 2019 - 10:04)

Obřízka se dělá samozřejmě jen ze závažného důvodu, a mimo jiné , je to právě jen ten 8.den ! a Fetiš jak tu píšeš ( u někoho úchylka ), že gine, jsou chlapci nezletilci s ohavnými fimotickými předkožkami, které místo zdravotní obřízky nabádáš k různému roztahování ap. a ještě nevhodně poučuješ.

Pro odlehceni (So, 6. 4. 2019 - 21:04)

Kněz, pastor a rabín se rozhodli zjistit, kdo z nich dělá svou práci nejlépe.
Shodnou se, že lidi už přesvědčit umí, ale třeba takovej medvěd, to je výzva.
I v domluvené době se tedy odebrali do lesa, každý si vyhlédl jednoho medvěda a snažil se ho obrátit na svou víru. Po nějakém čase se znovu sešli.
První promluvil kněz: „Když jsem konečně našel medvěda, předčítal jsem mu nejprve z katechismu a pak ho pokropil svěcenou vodou. Obojí ho tak nadchlo, že za týden jde k prvnímu přijímání.“
„Já jsem potkal toho svého u potoka,“ povídá pastor, „a kázal jsem mu slovo Boží. Pak jsem mu ukázal náš kostel . A toho medvěda to tak uchvátilo, že se ode mě nechal pokřtít.“
Oba se pak otočí na rabína, který přijel na vozíku, nohu v sádře, obě ruce taky, celý dobitý a poškrábaný:
„Když vás tak poslouchám a přemýšlím o tom, asi jsem neměl začít obřízkou!“

Tony (Ne, 7. 4. 2019 - 23:04)

Tento kyd je bezcený. Obřízka pokud není provedena ze závažného zdravotního důvodu je mrzačení pohlavního orgánu. A pokrytecký evangelikál. škoda o něm mluvit a psát.

Brith Milah (Ne, 7. 4. 2019 - 22:04)

To je celý divný a popletený! Ale měl a to 8. den, když byl ještě medvídě!

Reklama

Přidat komentář