Reklama

Obřízka

Tony (Čt, 21. 3. 2019 - 16:03)

Kliniky vopižlávání sice nabízejí, protože každý peníz je dobrý, i když takový peníz je z etického hlediska velmi mrzký, ale oni z vopižlávání nežijou. Žijou ze zcela jiného druhu plastických operací.

Tony (Čt, 21. 3. 2019 - 11:03)

Nechtěná chybička se může vloudit i do názvu v takovém malém článečku. To, že se má hlava používat k myšlení ti jak vidno těžce uniká.

Tony (Čt, 21. 3. 2019 - 11:03)

Tam, co jsi dal odkaz je malý článeček. Je tam nesprávný název zákroku a pár povšechných informací, ke kterým sis ke všemu něco přibájil.

Tony (Čt, 21. 3. 2019 - 10:03)

Emerická medicina se v tomto topí v těžkých krytonáboženských bludech už od roku 1870. V roce 1980 vydal americký žid Dr Edward Wallerstein knihu s názvem: OBŘÍZKA - AMERICKÝ ZDRAVOTNICKÝ BLUD.

Zkoumal (Čt, 21. 3. 2019 - 09:03)

Většina Američanů předpokládá, že obřizka je lékařsky užitečná, jako očkování. Zdravotnická komunita souhlasí: jak americká centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC), tak americká akademie pro pediatrii (AAP) tvrdí, že výhody obřízky převažují nad riziky, citujíce důkazy o tom, že obřízka snižuje riziko člověka pro HIV, infekce močových cest a rakoviny penisu.

Tony (Čt, 21. 3. 2019 - 11:03)

Ta většina Amíků, která té kryptonáboženské pseudovědě ještě věří je dnes oprati minulosti už velmi těsná. Už téměř 50% Amíků ten medicinský blud prokoukl. Já tomu medicinskému bludu sám kdysi věřil ale naštěstí jsem ho též prokoukl.

Tony (St, 20. 3. 2019 - 08:03)

Mmoto, koukal jsem se do jejich poradny a tam odpověděli, že děti z rozmaru rodičů nevopižlávají, takže Perfect Clinic jsou u mě mimo hru. Dospělý ať si s ním nechá udělat, to co chce.----------------Jinak, multinicu, zase jsi tam připsal něco, co v tom článku vůbec není. O uzdičce tam není vůbec zmínka.

Zkoumal (St, 20. 3. 2019 - 09:03)

"vopižlávání z rozmaru rodičů" to je akorát úchylka v tvé hlavě a tvé chorobné představy, které tady neustále podsouváš a které nikoho nezajímají neboť se to vůbec ani neděje. A jestliže se jedná o phimosu , tak obřízka to běžný Lege Artis postup a je hrazen pojišťovnou a prováděn urologem .-------------------+++++++++++++ A přečteš -li si pozorně indikaci k obřízce na Perfect Clinic ::::::::::::::::::::::: "Mužská obřízka - provádí se z hygienických, náboženských a někdy i zdravotních důvodů"
++++++++++ Tak jasně vidíš, že na 1.místě = hygiena, 2. místě = náboženské důvody a až potom , někdy i zdravotní důvody....................
Ano a máš 100% pravdu , děti nikdo ""nepižlá""

Tony (St, 20. 3. 2019 - 07:03)

Oficiální název je prepucectomy a ne phimosiectomy.

Dita (Út, 19. 3. 2019 - 22:03)

Příklad hodnocení obřízky, jak to normálně probíhá:
20. února 2019
Jsme z Antverp a našemu synovi jsme nechali udělat obřízku ve 4 měsících v centru Breda. Jedním slovem, bylo to na špičkové úrovni. Služba, vstřícnost k zákazníkům, lékaři velmi profesionální, dobré vysvětlení o následné péči, odešla jsem s velmi pěkným pocitem . Vřele všem doporučuji. Velmi příjemní a přátelští lékaři.
Vanessa Linnartz

Zkoumal (St, 20. 3. 2019 - 00:03)

U nás také v rámci Perfect Clinic, nabízí obřizku na 3 místech (Praha, Liberec, Brno) a pod lékařským názvem "Phimosiectomy". Operace spočívá v odstranění předkožky a přišití vnější kůže přímo pod okraj žaludu.
Je to prakticky stejný styl obřízky jako v Holandsku, a je prováděn výhradně tímto jedním způsobem (úplné odstranění předkožky a vnitřního listu, po kterém je vnější kůže stvolu penisu připevněna k okraji vnitřního listu pod žaludem. Frenulum je součástí předkožky a proto je během obřízky kompletně odstraněno).

jednou (Po, 18. 3. 2019 - 19:03)

si hraje na věřícího křesťana, vzápětí napadá věřící lidi. Však byl vyobcován ze semináře, věděli proč. Dřív se ho na ulici ujali lidi od katolíků, hřáli si na prsou hada. Dnes je pomlouvá, hanobí i evangelické křesťany, tak jaký křesťan, co není ani katolík, ani evangelík? Ani k pravoslaví se nehlásí. Má drzost poučovat druhé o náboženství, přitom nechápe úplně elementární věci. Tak agresivní jako on vůči křesťanům, to si nedovolili otevřeně ani bolševici, snad s výjimkou 50. let, což si nemůže pamatovat. Inu, udavač z Těšína stále hrozí, to je jeho styl.

Norsko (Po, 18. 3. 2019 - 18:03)

v Norsku se "vopižlávat" nesmí, v severských zemích byla tradice zachovat předkožku za každou cenu. Takže místo obřízky při fimóze to všelijak pytlíkovali, naříznout, sešít napříč, i ti Masajové tu pseudoobřízku umějí lépe, tam ta kůžička taky zůstane. Ti Norové si docela zadali s Hitlerem, nacionalismus tam je dodnes. Rádi kradou děti, nejradši cizím občanům, ale i vlastním. Barnevernet je úřad pro ochranu dětí, teda podle názvu. Je zajímavé, že psycholog, díky jehož posudku byly ukradeny děti paní Michalákové, byl sám odsouzen za pedofilii. To ovšem nesnižuje hodnotu jeho posudku, že. Stejně jako příbuzenský či milenecký vztah s další osobou. Tady to máme podobně, samozvaný ochránce dětí a nezletilých údů a předkožek napadá lékaře, napadá matky. Chce "chránit" chlapce před zlotřilými hrabivými lékaři a krkavčími matkami, "nánami pitomými". Jen říkám, aby to nebylo jak v tom Norsku, kde udělali kozla zahradníkem. Vyžilý chlípník bude ochránce morálky? Opakuju, do lékařských obřízek nemá mamlas co mluvit. Sám "studoval" leda diskuze a aktivistické stránky někde na netu, kde jsou neprokázaní autoři, napsat nějaké jméno umí každý podvodník. Nemá absolutně žádné vzdělání, stejně jako kdo čte diskuze pod zpravodajstvím v Blesku ap., tak tímto není ještě profesorem politologie. Jak je tupý, tak je agresivní a vehmentní. Hlavně před takovým schovat děti a dát si pozor. Hrozí žalobami, přitom mravnostní by měla prověřit jeho deviantní stránky. Snaží se vykroutit, žej en překládal, neručí tudíž za nic. A proč to dělá a proč to dokola píše a všude cpe svoje odkazy. Na celém českém internetu zaneřádil všude diskuze, kde se jen šustne o obřízce nebo ani ne, tak tam cpe svoje naduté lži a napadá ty, co si dovolí třeba jen pochybovat, natož nesouhlasit.

Tony (Po, 18. 3. 2019 - 08:03)

Něco mi to připomíná. Osobně s chrochtáky dobrou zkušenost nemám a jsem rád, že už tam nerajzuju. Mohu se ale poreforovat, máme jednoho, který v tomto zná tamní poměry dobře.

Dita (Po, 18. 3. 2019 - 09:03)

Klidně si tam cinkni, nebo jim napiš. Možná tobě udělají nabidku "gratis":
Registrace a informace pro amsterdamské centrum obřízky:
Zaregistrujte se telefonicky: 020-6909712
(24 hodin denně, 7 dní v týdnu).
Pro podrobnější informace nebo změnu schůzky volejte přednostně v úterý nebo v pátek.
A můžeš i noci když ti cinkaj příspěvky a ty se jí musíš bránit. To je servis co? 24/7 365 dní se můžeš v jakoukoliv dobu objednat a zavolat. To je holt možné jen v demokraticke monarchii.

Tony (Ne, 17. 3. 2019 - 01:03)

*Investuje do toho i peníze.*

evangelikále, přesně tak, profit z toho nemám, ale pokud do toho investuju nějaké lováky, tak je to zlomek toho, co investuje 77777777777 do advokátů a soudních pří.

Okopčím tu jeden jeho příspěvek ze stránek Pirátské strany:

Podali jsme alespoň "úvodní" žalobu, ale problém je, že už je to půl roku. Ale soud to na 100% zazdí- v totalitním státě to těžko dopadne jinak. Nicméně žaloby budeme podávat dál- např. ve Švýcarsku to jedna organizace udělala podobně. O petici neuvažujeme- je to jako podávat petice v době nacismu nebo apartheidu, a i když cca 90% obyvatel by chtělo chránit práva dětí, tak to nejde. To by se musela začít dodržovat Ústava ČR, lidská práva atd......

Tony (Ne, 17. 3. 2019 - 01:03)

Podali jsme alespoň "úvodní" žalobu, ale problém je, že už je to půl roku. Ale soud to na 100% zazdí- v totalitním státě to těžko dopadne jinak. Nicméně žaloby budeme podávat dál- např. ve Švýcarsku to jedna organizace udělala podobně. O petici neuvažujeme- je to jako podávat petice v době nacismu nebo apartheidu, a i když cca 90% obyvatel by chtělo chránit práva dětí, tak to nejde. To by se musela začít dodržovat Ústava ČR, lidská práva atd......

to máš (So, 16. 3. 2019 - 14:03)

jedno, tady řádí taky jeden pomatenec. Píše s oblibou i pozdě v noci taky. Jeden příběh, českým manželům po letech snažení se narodilo dítě, ač oba bílí, tak potomek vypadal jak čistokrevný afričan. Paní ovšem manžela ubezpečila, že mu je celou dobu věrná, s nikým nic neměla. Takže to tak skutečně je, máme tu hodnověrné svědectví a že dítě vypadá trošku jinak je jen anomálie. Podobně u těch obřízek, nezáleží, co říká lékařská věda, zcela hodnověrná je výpověď. Ne nevěrné manželky, ale třeba ožralů v hospodě, nebo od neznámých lidí na internetu. To je zcela určitě pravdivější, na rozdíl od toho, co říkají lékař. Ti jsou totiž v zajetí emerickýho kryptonáboženskýho systému, jak řekl jeden lihový mozek. Lidi jsou hloupí, takže těm bludům chorého mozku dost lidí naslouchá. Jemu nejde o nic nemravného, dokola řeší předkožky cizích chlapců, musí je přece chránit před jejich matkami, hlavně těmi krkavčími, ale vlastně před všemi, co s ním nesouhlasí. Kdo s ním nesouhlasí, tak je nána pitomá. Blbeček píše o vopižlání, čímž uráží obřezané pacienty, klienty i lékaře. Taky musí chlapečky chránit před těmi lékaři, teda s výjimkou docenta šmakala. Jen si říkám, proč ten Šmakal nepíše sám, jina o obřízce je na internetu toho plno, ale zrovna Šmakal o tom nepíše, osvětu žádnou nedělá, jestli něco, tak jeden odborný článek pro lékařskou veřejnost. Pak jeden pan profesor z německa, co si nikdo nemůže zkontrolovat. Tenhle fanatik zcela znehodnotil diskuzní vlákna na emimino.cz, ať tam napíše kdokoli cokoli, tak ke každému příspěvku on připojí svůj komentář, nebo nejlépe těch komentářů více, klidně i pět. Údy chlapců mu vskutku leží na srdci, obětuje tomu veškerý volný čas i čas v práci, kdy by měl pracovat. Investuje do toho i peníze.

Dita (Po, 18. 3. 2019 - 08:03)

Ahoj, chtěla bych také přispět troškou vody do mlejna. O obřízce syna a manžela uvažuji již dlouho. Teď mi kamarádka z Holandska psala, že svého synka nechala obřezat v nejlepším Obřízkovém centru v Holandsku. Její kamarádka tam také nechala obřezat syna, protože jeji další tři kamarádky byly maximálně spokojené Centrum prý má absolutně špičkové ohodnocení mezi klienty a příznivé ceny. A celé centrum má již 9 specializovaných klinik. A jezdí tam uz hodně lidí z Německa. Stránky centra (https://besnijdeniscentrum.nl) jsem hned navštívila neboť, jako žena jsem obřízce mužů pozitivně nakloněna a zjistla jsem, že od roku 2001 tam úspěšně obřezali již více nez 85.000 chlapců a mužů! Náklady na obřízku chlapce (do 16 let ) jsou až 275, - euro a dospělého muže 375, - euro. Což je mnohem levnější nežli u nás, pokud ovšem nejdeme přes pojištovnu. Jo abych nezapomněla, všichni chválí Dr.Robberse. Takže teď už vím kam pojedem na prodloužený víkend a v Holandsku jsem ještě nebyla. Manžel bude určitě mile překvapen, ale zpátky budu řídit raději sama :)) A závěrem, to jsou fakta, odezvy , příspěvky a spokojeně obřezaní. Možná ti, co si někde stěžují anonymně na netu nebo si vymýšlí, jak zde něko fanaticky píše, asi byli u nezkušených lékařů a nebo ještě vůbec obřezáni nebyli a proto jen tak prudí. On totiž ne každý umí pořádně udělat opravdovou obřízku a Centrum má masovou zkušenost. Holandsko je hodně prigresívní zemí a pokrokivými názory. Slovensko už snad také po dlouhých letech temna teď směřuje do Evropy s novou prodemokratickou kandidátkou.Držím jí moc palce i jako žena!!

Zdena J. (Čt, 14. 3. 2019 - 02:03)

Vážení musím se s Vámi podělit o super zkušenost . Řešili jsme na popud mé zahraniční kolegyně při kávě otázku obřízky mého manžela, neboť ten její byl už dávno obřezán. Vím o co se jedná, tak jsem jí jen tiše záviděla, než jsme na téma daly řeč. Je až neuvěřitelné jak je jednoduché tento ambulantní zakrok zajistit. Skvělé! jak je na požadavek na provedení obřízky dnes kvalitně reagováno. Vše jsme spolu u kávy probraly a Miriam mi doporučila kliniku ghc v Praze. Zadaly jsme do googlu 'ghc obřízka' a pak jen rozklikly příslušnou stránku na téma obřízky.
Krátký a jasný úvod Jak obřízka probíhá a k čemu slouží jsme během minutky prolítly. A ejhle , najednou tam bylo okénko "MÁM ZÁJEM". Opět klik, a během minuty jsme do malého kontaktního formuláře zadaly biodata mého Ondry, včetně mailu a telefonu. A obřízku jsme mu objednaly. Dopily jsme kávu a kolegyně odešla domů. No a já se rozhodla, že Ondra zůstane bez sexu do té doby, než se seznámí s odpovědí na mail, potvrdí ji a udělá si volno v práci na termín, který klinika sdělí. Toť vše. Jak primitivně jednoduché, že? Také kliknete na okénko MÁM ZÁJEM?

Reklama

Přidat komentář